Премини към съдържание

Миризма в колата


Препоръчано мнение

Оф, звучи ужасно! :-) Миризмата се е появила наскоро, явно не е от сегашния собственик, а и не говорим за маршрутка. Повръщаното има специфична миризма, пълнежа на памперсите също. При мен миришеше като на мръшляк, но след изпирането на кечето (а колко бе мръснооо) миризмата изчезна. Преди бе мъка да вляза в колата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така е - звучи ужасно и за всеобщ ужас е самата истина.

И понеже е сезона за почивка на море, много внимавайте! Не позволявайте на децата да внасят мидите, рапаните, рачетата, морските кончета и други морски дарове. Една жива мидичка да падне някъде и ще ви мирише на мърша до следващото лято.

Редактирано от Николай Николов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

%7Bstyle_images_url%7D/offtop.gif


Към гореизброените гнусотии: Петна от менструация, от повръщано от деца, размазани лайна при смяна на памперси... Поне половината население не си мие ръцете след като си избършат задника. Хората се чешат там и на други места също и после пипат навсякъде и така с години. Е как няма да смърди. Старата кола е осран кенеф колкото и да се пере.


Аз имам удоволствието да карам кола от първи собственик, при това жена, при това германка :icon_angel: Возя се без притеснения :). И винаги, абсолютно винаги си мия ръцете, преди това си мия и з*дника :D. Само ако няма вода - импровизирам (например в полеви условия).
Да, колкото повече собственици, толкова по-кофти (освен по всички други показатели) по показател "чистота в купето". И като седна в друга кола като пасажер или шофьор, малко ме е гнус да пипам тук-там, затова си стоя мирен :D
ПП: Мале, ако пък и имах деца и ги возих в колата, сигурно нямаше да се справям успешно и да запазвам спокойствие. Ако приемем, че децата ми не могат да стоят мирни.
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ех...няма пълно щастие. Значи според мен нищо не се е разляло, защото не държа нищо в колата като цяло. Може от многото миенета да се е наслоило нещо може би ще пробвам сам с на OWM прахосмукачката да я смукна малко иначе....

като гледам само 1 изход има- направо да вземам нов лансър и всичко точно и като се размерише пак го сменяме и бартер миризлив лансър за немиризлив на повече километри :DDD

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...