Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Водна помпа


BAlexandrov

Препоръчано мнение

Колеги, май ще се наложи да сменям водна помпа че тече... Някой скоро купувал ли е да каже къде има свястни и ориентировъчна цена?

 

За сега си мисля на Нипартс да взема за 100 лв

http://mitsubishibg.com/forum/uploads/post-73-1166478207_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Ами аз сменях в края на лятото. Струваше ми 90 лв. При Захари я сменях, но не знам той откъде я е купил. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, май ще се наложи да сменям водна помпа че тече... Някой скоро купувал ли е да каже къде има свястни и ориентировъчна цена?

 

За сега си мисля на Нипартс да взема за 100 лв

http://mitsubishibg.com/forum/uploads/post-73-1166478207_thumb.jpg

 

По съвет на Светльо я купих от

Автогарант

 

София 1202

ул. "Г. С. Раковски" № 10

 

Поради граничен модел, се наложи да върна взетата и да взема точната. Без проблем, цената беше около тези пари, даже по-малко, с отстъпката на членовете.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Водната помпа в този случай трябва да бъде сменена незабавно, защото последващите ремонти се изчисляват на стотици лева!

Предпочитаните качествени заместители са JWP, които са лиценз на Kavo.

Цената им варира от 70-90 лева. Задължително търси тези в белите кутии, с черни букви, като буквата W e бяла в червен кръг! Има много ментета! Тези в черните кутии ги отказвай незабавно! Всяка втора има крива ос.

Иначе оригиналната ти е Аisin.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Взех една GMB от Автогарант като с отстъпката за членове ми я дадоха за 75 лв. :icon_hmm: Ще видим дали струва.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Взех една GMB от Автогарант като с отстъпката за членове ми я дадоха за 75 лв. :icon_hmm: Ще видим дали струва.

 

Разбира се, че струва :D

Вътре трябва да има гарнитурка и гумен О-ринг.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ее добре значи съм уцелил :D

Има гарнитурка вътре...

Това, което ме притесни беше че е даден сайта http://www.gmb.jp, но аз го бях сгрешил при писането и се чудех какъв ли пък е този сайт - някакакъв за web design :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 6 месеца ...

Обръщам се към вас защото не мога да намеря водна помпа за моето Митсубиши Галант. Модела е от 1997 год. номера на двигателя е 4g68-диэел. Търсих по хиляда каталога и нищо. Ако може да ми дадете някакъв съвет или телефони... вече 4 дена колата ми стои в сервиэ, предният път стоя 1 седмица пак эаради водна помпа. Тогава смених фибъра, эащото пак нямаше водна помпа, а сега и лагера эамина. Надявам се эа малко помощ. Чао эа сега.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че няма заместител за твоята помпа /поне на първо четене не намирам/, така питай за оригинална от официалните представители.

Номера вероятно е MD974678, дай номер на рама за сигурност...

http://www.az495.ru/Acessories/MC/MD974678.JPG

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Обръщам се към вас защото не мога да намеря водна помпа за моето Митсубиши Галант. Модела е от 1997 год. номера на двигателя е 4g68-диэел. Търсих по хиляда каталога и нищо. Ако може да ми дадете някакъв съвет или телефони... вече 4 дена колата ми стои в сервиэ, предният път стоя 1 седмица пак эаради водна помпа. Тогава смених фибъра, эащото пак нямаше водна помпа, а сега и лагера эамина. Надявам се эа малко помощ. Чао эа сега.

За това ли става въпрос? Ако е да - при Нипартс в каталога го има.post-545-1185997512_thumb.jpg

Към 150-160 лв. май струва...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За това ли става въпрос? Ако е да - при Нипартс в каталога го има.post-545-1185997512_thumb.jpg

Към 150-160 лв. май струва...

Нищо лично Мики, но мисля, че не е това номера на Нипартс.

Може би трябва да питаме колега модела му кой е, защото ако е

 

Е57А тогава помпата му е J1515030

 

но ако е

 

ЕА6А тогава е J1515042

 

:rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На колко километра горе-долу се прецаква водната помпа? Аз съм на 117000 и подозирам, че не е сменяна до сега. Как може да се познае, че е за смяна освен по теча? :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 7 години ...

Бъмпвам стара тема за да не отварям нова. Щях да сменям спирачки (както писах в другата тема), но съединителя взе да здава багажа че го смених. Покрай ремонта майстора видя че ми тече водната помпа, която е на 25000 км.. а утре трябва да пътувам към Добрич което е едно 500км. Ако доливам антифриз и я ремонтирам там, или да доливам и в двете посоки, окей ли е? Или да не рискувам да правя такива каскади.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...