Премини към съдържание

Водна помпа


BAlexandrov

Препоръчано мнение

Колеги, май ще се наложи да сменям водна помпа че тече... Някой скоро купувал ли е да каже къде има свястни и ориентировъчна цена?

 

За сега си мисля на Нипартс да взема за 100 лв

http://mitsubishibg.com/forum/uploads/post-73-1166478207_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Ами аз сменях в края на лятото. Струваше ми 90 лв. При Захари я сменях, но не знам той откъде я е купил. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, май ще се наложи да сменям водна помпа че тече... Някой скоро купувал ли е да каже къде има свястни и ориентировъчна цена?

 

За сега си мисля на Нипартс да взема за 100 лв

http://mitsubishibg.com/forum/uploads/post-73-1166478207_thumb.jpg

 

По съвет на Светльо я купих от

Автогарант

 

София 1202

ул. "Г. С. Раковски" № 10

 

Поради граничен модел, се наложи да върна взетата и да взема точната. Без проблем, цената беше около тези пари, даже по-малко, с отстъпката на членовете.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Водната помпа в този случай трябва да бъде сменена незабавно, защото последващите ремонти се изчисляват на стотици лева!

Предпочитаните качествени заместители са JWP, които са лиценз на Kavo.

Цената им варира от 70-90 лева. Задължително търси тези в белите кутии, с черни букви, като буквата W e бяла в червен кръг! Има много ментета! Тези в черните кутии ги отказвай незабавно! Всяка втора има крива ос.

Иначе оригиналната ти е Аisin.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Взех една GMB от Автогарант като с отстъпката за членове ми я дадоха за 75 лв. :icon_hmm: Ще видим дали струва.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Взех една GMB от Автогарант като с отстъпката за членове ми я дадоха за 75 лв. :icon_hmm: Ще видим дали струва.

 

Разбира се, че струва :D

Вътре трябва да има гарнитурка и гумен О-ринг.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ее добре значи съм уцелил :D

Има гарнитурка вътре...

Това, което ме притесни беше че е даден сайта http://www.gmb.jp, но аз го бях сгрешил при писането и се чудех какъв ли пък е този сайт - някакакъв за web design :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 6 месеца ...

Обръщам се към вас защото не мога да намеря водна помпа за моето Митсубиши Галант. Модела е от 1997 год. номера на двигателя е 4g68-диэел. Търсих по хиляда каталога и нищо. Ако може да ми дадете някакъв съвет или телефони... вече 4 дена колата ми стои в сервиэ, предният път стоя 1 седмица пак эаради водна помпа. Тогава смених фибъра, эащото пак нямаше водна помпа, а сега и лагера эамина. Надявам се эа малко помощ. Чао эа сега.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че няма заместител за твоята помпа /поне на първо четене не намирам/, така питай за оригинална от официалните представители.

Номера вероятно е MD974678, дай номер на рама за сигурност...

http://www.az495.ru/Acessories/MC/MD974678.JPG

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Обръщам се към вас защото не мога да намеря водна помпа за моето Митсубиши Галант. Модела е от 1997 год. номера на двигателя е 4g68-диэел. Търсих по хиляда каталога и нищо. Ако може да ми дадете някакъв съвет или телефони... вече 4 дена колата ми стои в сервиэ, предният път стоя 1 седмица пак эаради водна помпа. Тогава смених фибъра, эащото пак нямаше водна помпа, а сега и лагера эамина. Надявам се эа малко помощ. Чао эа сега.

За това ли става въпрос? Ако е да - при Нипартс в каталога го има.post-545-1185997512_thumb.jpg

Към 150-160 лв. май струва...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За това ли става въпрос? Ако е да - при Нипартс в каталога го има.post-545-1185997512_thumb.jpg

Към 150-160 лв. май струва...

Нищо лично Мики, но мисля, че не е това номера на Нипартс.

Може би трябва да питаме колега модела му кой е, защото ако е

 

Е57А тогава помпата му е J1515030

 

но ако е

 

ЕА6А тогава е J1515042

 

:rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На колко километра горе-долу се прецаква водната помпа? Аз съм на 117000 и подозирам, че не е сменяна до сега. Как може да се познае, че е за смяна освен по теча? :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 7 години ...

Бъмпвам стара тема за да не отварям нова. Щях да сменям спирачки (както писах в другата тема), но съединителя взе да здава багажа че го смених. Покрай ремонта майстора видя че ми тече водната помпа, която е на 25000 км.. а утре трябва да пътувам към Добрич което е едно 500км. Ако доливам антифриз и я ремонтирам там, или да доливам и в двете посоки, окей ли е? Или да не рискувам да правя такива каскади.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...