Премини към съдържание

Mitsubishi galant model


Препоръчано мнение

здравейте пичове някой да му се е налагало да търси умален модел на колата си :) на мен да и не открих нищо ако има някой по светнат моля да помага става дума за това http://members.westnet.com.au/thelden/mpics/m0321.jpg благодаря ВИ!!!!

Редактирано от vanko_tbs
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

на мен точно тоя модел ми трябва другите ги имам :) ама с комбито одарих на камък :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

и как се снабди с тях?искам ЕА2А

имам приятелка в щатите в мъртъл биич живее и като се прибира на сам ми носи по някой подарък :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

то иначе доставката излиза по-скъпа от самия модел :(

точно!!! та по темата моля ВИ помагайте :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

sandimen ме е изпреварил с въпроса , ако видя някъде комби ще имам в предвид . Успех в търсенето ;) Слагам долу линк на един форум , в който също предполагам има голям шанс да ти помогне някой . /ти сигурно го знаеш , но аз за всеки случай да го покажа /

http://diecastcarsbg.com/forum/

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз за моделче на Лансър от `89г. пратих писмо до ММС в Япония. Отговориха ми, че нямат :icon_crying:

най тъпото което видях че някъв руснак бил манияк и ги изкупил всичките (което не ми се верва) :) аз си мислех че изобщо няма такива моделчета на галант комби но един авер от полша ми прати линка на тоя руснак да го видя ма хем комбита хем седани :) ама е някъв болен мозък явно защото му писах на меила и ми вика че няя за продаване пак има над 20 модела едни и същи луда работа :)че и са червени аз такъв искам :) :) :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

sandimen ме е изпреварил с въпроса , ако видя някъде комби ще имам в предвид . Успех в търсенето ;) Слагам долу линк на един форум , в който също предполагам има голям шанс да ти помогне някой . /ти сигурно го знаеш , но аз за всеки случай да го покажа /

http://diecastcarsbg.com/forum/

ооооо братле и там съм :) но ти благодаря :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...
  • преди 5 месеца ...

Да не отварям нова тема, това е моята колекция от :mitsu-smiley: Цъки цъки

Браво бре :) яки моделчета.

 

Колеги стискайте палци до месец трябва да дойде модела на галант комби от япония мисля или тайван в момента в който дойде ще има снимки :)

Редактирано от Hristo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега от сайт ли го купуваш или ще ти го носи приятел. Ако не е тайна,ще споделиш ли може ли да се намери и седановия модел. Ако все още се продават някъде,имам приятел в Япония,ще го накарам да го вземе (изпрати,ако не е безбожно скъпо).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Колега от сайт ли го купуваш или ще ти го носи приятел. Ако не е тайна,ще споделиш ли може ли да се намери и седановия модел. Ако все още се продават някъде,имам приятел в Япония,ще го накарам да го вземе (изпрати,ако не е безбожно скъпо).

 

намерих го в ибей написах mitsubishi legnum и ми излязоха три модела и цените им са от 50 $ на горе http://www.ebay.com/itm/AOSHIMA-1-24-MITSUBISHI-LEGNUM-VR-4-type-S-MODEL-KIT-/170943432116?_trksid=p5197.m1992&_trkparms=aid%3D111000%26algo%3DREC.CURRENT%26ao%3D1%26asc%3D14%26meid%3D3590118488093469393%26pid%3D100015%26prg%3D1006%26rk%3D1%26sd%3D170943432116%26 ето едно такова :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

хахах къде да беше толкова лесно писал съм на всички в тоя форум само че нямам никакъв отговор :) ако може да помогнеш с нещо :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Единствено с английския си мога да съм ти от полза. Във Варна се заядох със собственик на магазин за модели, каза че ще ми търси ЕА2А, но вече втора година не се е обаждал :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега от сайт ли го купуваш или ще ти го носи приятел. Ако не е тайна,ще споделиш ли може ли да се намери и седановия модел. Ако все още се продават някъде,имам приятел в Япония,ще го накарам да го вземе (изпрати,ако не е безбожно скъпо).

 

 

То и аз от кога се оглеждам за седаново моделче на Галант ЕА2А но за жалост никъде няма такова животно. :mad:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Aз си намерих моделче комби, каквото искам - платих го и чакам вече два месеца да дойде, а за седан - мнооогоооо трудна работа. :(

Редактирано от somalietsa
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То и аз от кога се оглеждам за седаново моделче на Галант ЕА2А но за жалост никъде няма такова животно. :mad:

има но са голяма рядкост :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...