Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Вашето мнение за гуми ZEETEX


TKolev

Препоръчано мнение

Здравейте колеги, докато си търсих нови летни гуми попаднах на гуми марка ZEETEX. Не бях чувал за тази марка досега :icon_hmm: и в нета няма много информация и мнения за марката.Ако някой се е зблъсквал със ZEETEX моля да сподели.Поздрави

http://www.evtini-gumi.com/catalog/product/view/id/8025/s/letni-gumi-zeetex-10/

Редактирано от TKolev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, докато си търсих нови летни гуми попаднах на гуми марка ZEETEX. Не бях чувал за тази марка досега :icon_hmm: и в нета няма много информация и мнения за марката.Ако някой се е зблъсквал със ZEETEX моля да сподели.Поздрави

http://www.evtini-gumi.com/catalog/product/view/id/8025/s/letni-gumi-zeetex-10/

На снимкa изглежда добре.Само едно ме притеснява, цента ми се струва ниска за този размер гума, въпреки,че не са висок клас гуми.Ти на живо виждал ли си ги?Ако е някаква промоция с цел да се налага марката се възползвай.Доколкото знам са мексикански като произход и имат добри качества.Миналата седмица си купувах гуми и бях пред подобна дилема, че се възползвах от намаление на нов модел Kumho и си взех такива пред Yokohama C-Drive.

Редактирано от S.Iliev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,нямам преки впечатления от въпросните гуми.С две думи казано,разчистват склада и затова цената е такава,а дали са мексиканско или австралийско производсто няма голямо значение.Запитай кога са произведени и ако те устройва ги купувай.Аз лично бих сметнал към цената на гумите, доставката+монтажа.Да не стъпят на цената на Kumho /същият размер/ например в кварталната гумаджийница при бай Иван. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами то само в този сайт са толкова евтини намерих ги и в друг за 116лв ,а доставката е за сметка на магазина.

То в тия времена вече нищо не е сигурно къде се произвежда, така че ще ги поръчам пък каквото излезе.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото може да се довери човек на тая статистика - http://www.tyretest.com/summercar_tyres/zeetex/hp_103/index.html

са с доста по-ниска оценка, от всички останали.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има и по-евтини, но каква е идеята така и не разбрах, някъде има ли тестове показващи качеството на такива гуми? В линка резултатите са от тестове от реални потребители, но не е ясно как са оценявали. Все пак колко може да се спести от бюджетно орентирани марки гуми? Пълно е с Китайски и какви ли не други марки в ниския сегмент. Аз бих се орентирал към някоя по-позната марка.

 

Идеята е всеки да даде неговата си, субективна преценка за гумите и като се съберат по 50-100 мнения на модел, оценката става обективна. Струва ми се по-реално от "тестовете" по списания и реклами..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...