Премини към съдържание

Избор на застраховател


gig

Препоръчано мнение

  • Admin

Проблема е в това, че тихомълком се прокрадват закончета и взимат парите на хората. Тук не става въпрос за 10 лева, защото това не са никъкви пари и едва ли има човек, който да са му проблем, като плаща гражданската си отговорност. Просто хората са изненадани, но кротко си доплащат сумата и си казват едно и също - "Е ако е 10лв. пак добре".

Простата аритметика е, че само в София са 2 милиона автомобила. Лесно може да се пресметне тази цифра Х 10 лева.

Проблема е, че тези пари отиват директно в някой джоб за построяване на палати по черноморието, бутикови автомобили, че даже и частни самолети. Вместо да ги бяхме дарили на крайно нуждаещи се или болни хора, или на оня деспот - Кадафи да освободи медиците ни...

От друга страна застрахователите при събитие изплащат за части ментета (виж това мнение на колегата aga)..., същевременно се бутаме 100 коли на 10 квадратни метра площ по светофарите, седим с часове със запалени фарове да пазя някой незнайно си кой в огромни задръствания, като пътувам по 2 часа от Младост до Лозенец, като накуп на всичко това ми изкачат някъкви сержанчета-рекетьори (наречени полиция) и глобяват за щяло и нещяло...не ми се говори вече, само ще си разваля празничното настроение...

Просто няма да плащам никъква гражданска на когото и да било, това беше за последно. Имам си пълно каско и хич не ме интересува вече, докато в тази смешна държавица не се въведе ред и законност.

 

Весели празници на всички :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Весела Коледа !

Застраховах маслогорилника :D :( в "ЗК Български имоти" АД за 87 лева, има и вариант на разсрочено

плащане БЕЗ увеличение на общата сума (4 х 21.75лв).

 

Приятно посрещане на новата година ! ! !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И ние станахме семейно с баща ми клиенти на Български Имоти. Дано всичко си е наред.. въпреки че никъде в полицата не видях черно на бяло сумата на застраховката, (не колко аз им плащам, а докаква сума евентуални щети са покрити) ама айде сега..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ече има други тарифи на Евро инс...........

но в момента не е пред мен списъка, но за 1600 куб. см. вече е 92 лв. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес в Бул Инс си я направих за 92 лв като моита е до 2000 кубика до 1.6 беше по ефтина но незнам колко :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес в Бул Инс си я направих за 92 лв като моита е до 2000 кубика до 1.6 беше по ефтина но незнам колко :good:

Може да е било 82 или 72 лв. :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може да е било 82 или 72 лв. :icon_blush:

Незнам..но ако някои го интересува мога да проверя :good:

Но със сигурност едно знам че ако си направиш застраховката преди 31.12.06 е доста по евтина,говоря специално за Бул Инс де за другите компании не знам:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да ви питам нещо приятели:)

 

Когато съм направил застраховката през годината,или както е в моя случаи на джипа ми през юни и съм си я платил за една година нали сега нетрябва да права а чак през юни трябва да сключа нова,че тука в работата изпаднах с един колега в голям спор :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да ви питам нещо приятели:)

 

Когато съм направил застраховката през годината,или както е в моя случаи на джипа ми през юни и съм си я платил за една година нали сега нетрябва да права а чак през юни трябва да сключа нова,че тука в работата изпаднах с един колега в голям спор :D

Точно така е! :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Точно така е! :good:

 

Благодаря ти:)

Сега като му взема бутилката с луискито от баса ще я изпиеме заедно :good: :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...