Премини към съдържание

Kъси светлина Space Star


kalin1

Препоръчано мнение

Здравейте,

Днес пускам късите светнаха и веднага изгаснаха и до там. Дългите светят. Въпроса ми е на отделен предпазител ли са дълги и къси светлини. И минават ли през реле. Или нещо друго е заминало. В събота минавах през големи локви, но нямаше как. Колата е Space Star 1,8 GDI 99г.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Kрушките и двете бяха изгорели, а как е станало и двете едновременно да изгорят не мога да си го обясня.

Редактирано от Светльо Ангелов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

крушките и двете бяха изгорели, а как е станало и двете едновременно да изгорят не мога да си го обясня.

 

Привет Колега! Не е лошо да си провериш алтернатора как зарежда. При старата ми кола се получи същото и след седмица се оказа, че алтернатора ми презарежда и стана по голяма белята

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет Колега! Не е лошо да си провериш алтернатора как зарежда. При старата ми кола се получи същото и след седмица се оказа, че алтернатора ми презарежда и стана по голяма белята

направих замервания:

на тихи обороти без включени консуматори - 14,61V

на тихи обороти с включени почти всички консуматори без климатик - 14,52V

Тези стойности нормални ли са?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

Тези стойности нормални ли са?

 

Според мен са просто чудесни. По принцип аз винаги си сменям крушките комплект, те би трябвало да работят еднакво дълго (+/- няколко часа). Така че ще изкара най-много месец и пак трябва да ходиш до магазина . А сега както постоянно караме на къси светлини, ресурса на крушката си заминава много по-бързо. Просто им е дошло времето на вашите крушки и е рядкост да изгорят заедно но не е невъзможно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Според мен са просто чудесни. По принцип аз винаги си сменям крушките комплект, те би трябвало да работят еднакво дълго (+/- няколко часа). Така че ще изкара най-много месец и пак трябва да ходиш до магазина . А сега както постоянно караме на къси светлини, ресурса на крушката си заминава много по-бързо. Просто им е дошло времето на вашите крушки и е рядкост да изгорят заедно но не е невъзможно.

Здрасти колега и при мен се получи така,и двете изгоряха в един ден.Първо замина едната купих от магазина и докато стигна пред блока за да я сменя си замина и другата.Мисля че е и прии теб може така да е станало.

Редактирано от bordeaux
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

Здравейте,

 

И на мен така се получи, че ми изгоря крушката на късите светлини и снощи забелязах, че и на габарита е спряла да свети (вече сменена)- вероятно по същото време. Проблем с алтернатора нямам, защото точно тогава смених и акумулатора с нов и ми замериха, че зарежда 14,72V без консумации.

Някое знае ли какви са крушките на габаритете? На късите светлини са H4!

 

Благодаря предварително!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли какви са крушките на габаритите? На късите светлини са H4!Благодаря предварително!

Крушките за предните габарити са T4W.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Крушките за предните габарити са T4W.

Благодаря, колега и прощавай за правописа. Написах коментара в офиса изключително набързо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...