Премини към съдържание

GPS Аутлендър


Препоръчано мнение

Здравейте,

интересува ме как мога да си ъпдейтна картата на фабричния ГПС. Да има някаква карта на БГ и подробна на цяла Европа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

интересува ме как мога да си ъпдейтна картата на фабричния ГПС. Да има някаква карта на БГ и подробна на цяла Европа.

Последният ъпдейт е доста добър , питай в Балкан Стар

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Последният ъпдейт е доста добър , питай в Балкан Стар

Освен от Балкан Стар, може ли да се намери от друго място?

Знаеш ли каква е цената в Балкан Стар?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Освен от Балкан Стар, може ли да се намери от друго място?

Знаеш ли каква е цената в Балкан Стар?

 

Трицифрена :icon_doh:.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Справихме се, вече имам последната карта на БГ и Европа и си отключих и ДВД-то в движение. Всичко това само срещу 10лв - толкова струва преходника за IDE HDD от 2.5" към 3.5"

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Справихме се, вече имам последната карта на БГ и Европа и си отключих и ДВД-то в движение. Всичко това само срещу 10лв - толкова струва преходника за IDE HDD от 2.5" към 3.5"

Колега , да доида и моятя да оправиш , че не ме бива с комповете много ? Пътувам до София , тия дни имам ходене , или ти ако идваш към Пловдив , да се разберем нещо ако ти се занимава ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега , да доида и моятя да оправиш , че не ме бива с комповете много ? Пътувам до София , тия дни имам ходене , или ти ако идваш към Пловдив , да се разберем нещо ако ти се занимава ?

Колега, на мен ми отне цял ден, от 10 сутринта до 18 часа се занимавахме с един приятел, защото постоянно се биеха двата харда. На дали ще имаш толкова вдеме, а и мен ме няма до 15-ти в София

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...