Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

GPS Аутлендър


Препоръчано мнение

Здравейте,

интересува ме как мога да си ъпдейтна картата на фабричния ГПС. Да има някаква карта на БГ и подробна на цяла Европа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

интересува ме как мога да си ъпдейтна картата на фабричния ГПС. Да има някаква карта на БГ и подробна на цяла Европа.

Последният ъпдейт е доста добър , питай в Балкан Стар

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Последният ъпдейт е доста добър , питай в Балкан Стар

Освен от Балкан Стар, може ли да се намери от друго място?

Знаеш ли каква е цената в Балкан Стар?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Освен от Балкан Стар, може ли да се намери от друго място?

Знаеш ли каква е цената в Балкан Стар?

 

Трицифрена :icon_doh:.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Справихме се, вече имам последната карта на БГ и Европа и си отключих и ДВД-то в движение. Всичко това само срещу 10лв - толкова струва преходника за IDE HDD от 2.5" към 3.5"

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Справихме се, вече имам последната карта на БГ и Европа и си отключих и ДВД-то в движение. Всичко това само срещу 10лв - толкова струва преходника за IDE HDD от 2.5" към 3.5"

Колега , да доида и моятя да оправиш , че не ме бива с комповете много ? Пътувам до София , тия дни имам ходене , или ти ако идваш към Пловдив , да се разберем нещо ако ти се занимава ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега , да доида и моятя да оправиш , че не ме бива с комповете много ? Пътувам до София , тия дни имам ходене , или ти ако идваш към Пловдив , да се разберем нещо ако ти се занимава ?

Колега, на мен ми отне цял ден, от 10 сутринта до 18 часа се занимавахме с един приятел, защото постоянно се биеха двата харда. На дали ще имаш толкова вдеме, а и мен ме няма до 15-ти в София

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...