Премини към съдържание

По - хубавото от един галант


mmotors

Препоръчано мнение

От известно време насам се радвам на още един зелен галант комби, че рекох да се похваля :D

Още като купувах предния елеганс исках да взема авансов комбак, но уви, нямаше никакви оферти, нямах кола и трябваше да се действа...хе, хе, не съжалявам за съвместното ни съжителство с галантния без значение какво ми е струвало то :) Напротив, това е колата, заради която днес като я изчиствах и подготвях за продажба ми стана доста мъчно и еле да ми се насълзят очите... :icon_crying: Продавал съм няколко мотора и коли, но не съм ги усещал по този начин...Мицубиши Галант...това е автомобил, който те кара да го обикнеш :rulez:

Отплеснах се :icon_blush:

Та да се похваля:

Mitsubishi Galant 2.5 V6, 2001, Avance, комби, кожа, автомат/типтроник, 17-ки борбет.....с 1 дума - КРАСАВЕЦ. :worthy:

Използвам темата да благодаря на Alex2511 за хубавата колица, която докара от Германия :icon_clap:

 

п.п. снимки по - нататък, като се постопи снега :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Първо помислих че вярно имаш два галанта и ми мина думичката луд през главата. После ме порази ужасна мисъл - че си продал хубавата кола и си сменил марката. Ох, олекна ми :icon_doh: . Така го почна в началото и викам край, отивам да му издърпам ушите аз на това момче...

Хайде честито за красавеца :icon_clap: и пак така си го глези като предния мицубиш.

И честито на новия собственик на старото ти комби който и да е той.

Редактирано от Andy Van Der Drift
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аааа, мой човек, за наистина имам 2 галанта, сега търся собственик за стария :icon_thumbup:

ЕТО

Редактирано от mmotors
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега, да си жив и здрав и ти и колата, да се возите заедно дълго и безаварийно! Дисковете и накладките на стария ли си остават 'щото гледам не си споменал в обявата?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дисковете и накладките на стария ли си остават 'щото гледам не си споменал в обявата?

Не, на новия са :) Елеганса е "сток" :yes3:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега!Със здраве да си я караш!Виждал съм обявата на Алекс и колата определено изглеждаше много добре.

 

Може би е рано за такъв въпрос,но искрено ме вълнува-според теб коя скоростна кутия ти допада и подхожда на Галант 2.5-ръчна(с каквато видях е оборудвана колата която си карал досега) или автоматична с типтроник(с каквато е новата придобивка)?

Срам не срам ще си призная,че досега не съм карал 2.5 и ми е интересно мнението на колеги,които имат впечатления от двата вида скоростни кутии.

Благодаря предварително!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Типтроникът малко по-бавно тръгва, иначе после е самолет. За доускорение дори е по-добре например от 60 км. Ако ние с ръчните сме на ІV и върнем трета, онова ще бутне втора и ще се изстреля. Също така държи малко по-ниски обороти на последната предавка. На другите не съм гледал. Иначе сядаш и караш все едно цял живот си карал кола с автоматични предавки. Въобще не съм търсил педала на съединителя и прочие... И как иначе като знам че няма.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Типтроникът малко по-бавно тръгва, иначе после е самолет. За доускорение дори е по-добре например от 60 км. Ако ние с ръчните сме на ІV и върнем трета, онова ще бутне втора и ще се изстреля. Също така държи малко по-ниски обороти на последната предавка. На другите не съм гледал. Иначе сядаш и караш все едно цял живот си карал кола с автоматични предавки. Въобще не съм търсил педала на съединителя и прочие... И как иначе като знам че няма.

Хе, хе Адриан ме е изпреварил ПАК :icon_clap: Точно така е, в момента с ръка на сърцето мога да кажа, че елеганса ми върви повече сравнен с аванса, но разликата според мен идва най - вече от размера на гумите - 225/45/17 срещу 195/65/15 :) Наистина на 4-та автомата при 120км/ч е на по - ниски обороти от ръчката при същите километри...иначе с еднакъв размер гуми и с типтроника нещата си идват на мястото :good:

п.п. понеже автоматичната е с 4 скорости нещата са мааалко по - различни, нито първа с първа са еднакви, нито втора с втора и т.н. :rulez:

 

п.п.п.много интересното е, че сякаш автоматичната ск. кутия се самообучава според стила на каране. Като я взех не сменяше предавка преди 2500об/мин, сега ги сменя малко преди 2000об/мин, от трета на четвърта и доскоро искаше да направя 2300-24000об/мин, а тея дни вече сменя и нея на 2000

ба*ти и кутията :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Типтроникът малко по-бавно тръгва, иначе после е самолет. За доускорение дори е по-добре например от 60 км. Ако ние с ръчните сме на ІV и върнем трета, онова ще бутне втора и ще се изстреля.

Че на теб кой ти пречи от 4-та да бутнеш втора ? ..:icon_hmm:

Айде да не почваме пак с предположенията, има само един автомат при Галанта дето набира по бързо от ръчната, този дето ти се кара в аватара :D но и там вървенето не идва толкова от автомата, а от вятъра в колекторите ..:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Че на теб кой ти пречи от 4-та да бутнеш втора ? ..:icon_hmm:

Айде да не почваме пак с предположенията, има само един автомат при Галанта дето набира по бързо от ръчната, този дето ти се кара в аватара :D но и там вървенето не идва толкова от автомата, а от вятъра в колекторите ..:)

Еми Марио е прав, на оная вървежа иде БАШ от ветеро :plane: Няма спор, че за по - спортни натури трябва ръчка, но ние вече минаваме в групата на улегналите мъже, та автомата ми е супер :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://alfa.kachi-snimka.info/images/bwy1328115482r.jpg

 

http://alfa.kachi-snimka.info/images/opt1328115513b.jpg

 

:icon_rock: :first: :icon_tongue: :worthy: :rulez: :shades: :bowi:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Не че нещо ама аз небих се разделил с тази гледка.Както казва Mечо Пух "КОЛКОТО ПОВЕЧЕ ТОЛКОВА ПОВЕЧЕ" :icon_thumbup: :icon_dance: :icon_rock: :icon_doh: Леле колко е гот само човек да си го позволи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито за новото :plane: със здраве да я караш безаварийно и да не ти се чупи!!!

Може ли само да кажеш за фаровете, така ли си бяха когато я докараха или ти си ги правил? И до колкото виждам са angel eyes и лупите дето ги слагат.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Aз си я правих, фаровете бяха на елеганса, но си ги преместих на аванса..има тема за кое как става, казва се "да се похваля с ксенона" потърси я

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По хубавото от 2 Галанта е Галант и Грандис.......... :icon_rock: :icon_thumbup:

Айде и един Аутлендър ,ама от ...ония истинските японски :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Айде и един Аутлендър ,ама от ...ония истинските японски :)

ските японски

Пред това (щом ще говорим за истинските японски ) бих предпочел Паджерото...........ама ще е по нататък ( може би никога ) :D :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...