Премини към съдържание

Среща на 12.11.2006


Shoker

Препоръчано мнение

  • Отговори 62
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

:mitsu-smiley: Дани ще ти звънна в неделя да се доразберем и аз ще дойда там за да пътуваме заедно до срещата. Ако не съм подкарал Галанта (в което се съмнявам) ще ме сместите ли при вас? :) :mitsu-smiley:

 

:mitsu-smiley: Само да добавя, че събирането е на паркинга откъм ул. "Д. Груев" :mitsu-smiley:

 

Разбира се! :icon_thumbup: иска ли питане! Даже мога да ви взема от Младост, ще дойда специално само ми кажи къде! :first:

 

 

 

Той не е член на Клуба, затова ще съм сама.

 

А това за членството не е извинение! :) Ако има друго нещо по-основателно се приема! :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се! :icon_thumbup: иска ли питане! Даже мога да ви взема от Младост, ще дойда специално само ми кажи къде! :first:

:mitsu-smiley: Ами аз се надявам да съм с Галанта и да дойда направо при вас. Ти си оправил твоя ли? Ако е така ще те чакам някъде в Младост и ще идем заедно да посрещнем Нели. :good: . Ще ти звънна в събота или неделя. :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Ами аз се надявам да съм с Галанта и да дойда направо при вас. Ти си оправил твоя ли? Ако е така ще те чакам някъде в Младост и ще идем заедно да посрещнем Нели. :good: . Ще ти звънна в събота или неделя. :mitsu-smiley:

 

Моя не е още готов, но за среща го изкарвам по улиците! :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_clap:

Той не е член на Клуба, затова ще съм сама.

:drinks:

 

 

:icon_clap: :first:

Хахахахаха, пак ли те ядоса, а? :icon_box:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Тодоре, вземи хилка. Утре с теб и Волен след срещата отиваме да поиграем тенис на маса :tennis:

Ако има и други желаещи ще стане перфектно :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тодоре, вземи хилка. Утре с теб и Волен след срещата отиваме да поиграем тенис на маса :tennis:

Ако има и други желаещи ще стане перфектно :)

Toва да се чува Светльо :good: Хилката е вече приготвена :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

идеята за среща е добра,но аз разбрах много късно,може би ще се включа в следващата, а за що да не някъде по средата на България например в Търново!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Следващата Национална среща вероятно ще бъде в Търново. Тази сега е в София, което не пречи на феновете от другите градове да си правят и те - даже е задължително :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

погледни тук мисля, че ще се отиентираш прекрасно от Люлин! :)

 

Все по Тодор Александров и после по Христо Ботев на дясно! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, когато поствате линк от BGMaps имайте в предвид че той ще работи само докато ви е активна сесията към BGMaps /мисля че 1 час/. За да е валиден за 1 месец - горе вдясно има функция "Вземи линк", пише се текст към него и накрая го дава в удобен вид. За да е валиден за повече от месец трябва да имате регистрация на сайта.

На срещата може би ще дойда, но не съм сигурен още :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

аз съжалявам, но няма да мога да дойда - ще се върна в София може би към 16-17 часа и ще бъде вече късно. Ще чакам снимки от срещата. Естествено ще се чуем и видим с Биг Боса за пластините, но уви ще изпусна другото :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще поработя, дано скоро се организира пак среща, сега е невъзможно, щеше ми се да се запознаем, пожелавам приятно изкарване :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз няма да мога да дойда, снощи се прибрах от чужбина и имам с 100 неща да наваксвам. Приятно изкарване ви желая :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Този път почти нищо не усетих от срещата. Трябваше да ходим да поиграем тенис на маса и бързахме, но като отидохме там имаше шамипонат на "Б" група и нямаше как да играем, но кой да знае... :no2:

Колеги вие как доизкарахте на истинската маса? :icon_drunk:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

Колеги вие как доизкарахте на истинската маса? :icon_drunk:

 

Както обикновено изкарахме добре, сред смях и шеги, разговори за :mitsu-smiley: и не само.

 

Публикувам доказателствата ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_doh: Малеее, да се изтрие 4-тата сниимка отзад напред............. :icon_crying: Излезнал съм като тарзан на маса с кюфте :icon_doh: :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_doh: Малеее, да се изтрие 4-тата сниимка отзад напред............. :icon_crying: Излезнал съм като тарзан на маса с кюфте :icon_doh: :D

...Така е ...ако беше го споделил (кюфтето) нямаше така да изглеждаш B)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Срещата мина много добре, както е видно повече се е говорило и наблегнало на масата от колкото на снимките! :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Добавил съм още няколко снимки в същият албум: http://snimka.bg/album.php?album_id=75979

Този път наистина малко снимахме. Дори и обща снимка не се сетихме да си направим. Иначе снимката, за която говори Пламен е уникална :D . Имам чувството, че е попаднал в някаква черна серия - снощи на тръгване от срещата Галанта му се размина буквално "на косъм" от смачкване на част от предницата. Някакъв кретен много лошо го засече точно на излизане от ММ, Пламен извади невероятен рефлекс. Аз изтръпнах, пък за него не знам... :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...