Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Препоръчано мнение

не искам постоянно 4х4 но зимата ще съм в англия а от там явно са такива,попринцип искам кола с която да ходя в града на работа а почивните дни за риба-лов,а витарата след 2006г. ми се струва по-скоро паркетно лъвче отколкото оф роуд тигър(сякаш не му отива да го вкарам у храсталака),е на мен ми трябва нещо междинно дето е нито рак нито риба

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 54
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

не искам постоянно 4х4 но зимата ще съм в англия а от там явно са такива,попринцип искам кола с която да ходя в града на работа а почивните дни за риба-лов,а витарата след 2006г. ми се струва по-скоро паркетно лъвче отколкото оф роуд тигър(сякаш не му отива да го вкарам у храсталака),е на мен ми трябва нещо междинно дето е нито рак нито риба
Витарата въобще не е паркетка. Както и да е. Ако ще е пинин да е с супер селект. За гората си ттябват бавни.

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

Не съм сигурен че е така, при Витара, но принципно когато имаш отворен междинен диференциал, това въобще не става за сняг още повече за нещо по-тежко. Автомобилите с отворен централен диференциал трябва да имат електроника, която да подпомага прехвърлянето на въртящ момент към неподвижните колела (най-често през спирачната система през ABS-ESP системите) - а това става само за придвижване по нормални пътища. Ако няма такава електроника и имаме междинен отворен диференциал, тогава при пробоксуване на едно от колелата на автомобила другите три остават неподвижни. Според мен Витарата не е точно с отворен междинен диференциал, но не съм сигурен точно каква е системата на задвижване при по-новите Витари, старите не са с отворен междинен диференциал.

Напълно си прав. Има лсд в междинния диф.

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли наблюдения, или знае ли нещо повече за Pajero Pinin с автоматични скорости и Super Select???

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Темата продължава тук http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=38762

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...