Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Възстановяване на волан


Препоръчано мнение

  • Admin

Колеги, някой ползвал ли е тази фирма?

 

http://www.avtointerior.com/volani.html

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много интересни снимки има... хайде някой ако им ползва услугите да спорели след това дали е доволен тук ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Утре ще ги ползвам и ще ви кажа резултата.

Днес ходих до фирмата и казаха цена за волан с еърбег 60 лева.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Утре ще ги ползвам и ще ви кажа резултата.

Днес ходих до фирмата и казаха цена за волан с еърбег 60 лева.

И аз мисля съвсем скоро да ги ползвам, въпроса ми е, трябва ли да са свалени или не нещата ,които ще ги даваш ( не че е проблем, но трябва да зная колко време ще ходя с кракомобила).........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Може да си оставиш колата или да си свалиш волана.

Казаха ми че ще отнеме 5 часа работа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само за протокола: за семсе лв ми претапицираха воланеца с чисто нова естествена кожа, замириса колата на ново. Ще се изтърка и тя...ама друг път :icon_n_king:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само за протокола: за семсе лв ми претапицираха воланеца с чисто нова естествена кожа, замириса колата на ново. Ще се изтърка и тя...ама друг път :icon_n_king:

 

И във Варна е толкова претапицирането с естествена кожа.Дори си го направих двуцветен.Вече година и не е мръднал.

Редактирано от S.Iliev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля съвсем скоро да ги ползвам, въпроса ми е, трябва ли да са свалени или не нещата ,които ще ги даваш ( не че е проблем, но трябва да зная колко време ще ходя с кракомобила).........

 

Пламене,ако имаш друг волан,спокойно можеш да го сложиш,дори и да е без въздушна възглавница.Сега ще ми кажеш,ама нали ще ми светне лампата,ами много просто-вадиш буксата на компютъра на AIR BAG-ите и си караш така,просто няма къде да я запише грешката,като си сложиш пак твоя волан,закачаш и .... всичко е наред.Пробвано е от мен,действа :).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пламене,ако имаш друг волан,спокойно можеш да го сложиш,дори и да е без въздушна възглавница.Сега ще ми кажеш,ама нали ще ми светне лампата,ами много просто-вадиш буксата на компютъра на AIR BAG-ите и си караш така,просто няма къде да я запише грешката,като си сложиш пак твоя волан,закачаш и .... всичко е наред.Пробвано е от мен,действа :).

Е че кат светне ,че я изгасим бре,това е най лесното,иначе става сложно да откачам еърбеги и т.н........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само за протокола: за семсе лв ми претапицираха воланеца с чисто нова естествена кожа, замириса колата на ново. Ще се изтърка и тя...ама друг път :icon_n_king:

Колега,когато се е обелил и липсват парчета, кожата не помага.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега,когато се е обелил и липсват парчета, кожата не помага.

Ааа, ако не е кожен оРгинално воланя, може и да липсват парчета, в тоя случай си прав...но аз не бих сложил кожа на волан, който не си е кожен :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ааа, ако не е кожен оРгинално воланя, може и да липсват парчета, в тоя случай си прав...но аз не бих сложил кожа на волан, който не си е кожен :)

Защо?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Преди малко взимам колата.

Волана не е обшит с кожа, а направен точно все едно е от магазина.

Пръскат го със специална материя и настъргани парчета гума, след това го изпичат и потопяват във вана.

Боядисват и шлайфат. Резултата е потресаващ.

Видях едно Пежо, което са правили преди 4 години и няма никакви проблеми.

Волана с еърбега излиза 100 лева. Иначе само волана е 60 лева.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко взимам колата.

Волана не е обшит с кожа, а направен точно все едно е от магазина.

Пръскат го със специална материя и настъргани парчета гума, след това го изпичат и потопяват във вана.

Боядисват и шлайфат. Резултата е потресаващ.

Видях едно Пежо, което са правили преди 4 години и няма никакви проблеми.

Волана с еърбега излиза 100 лева. Иначе само волана е 60 лева.

Бате Светльо честито!

А снимки може ли-преди и сега,а ако нямаш сниман волана преди интервенцията,може ли да го покажеш как изглежда в момента?

Благодаря ти предварително!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Благодаря! :icon_thumbup:

Това е на колата на Теди. Не направих снимки, защото не се вижда добре.

На срещите ще ти го покажа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Защо?

Не знам, бих му сложил калъфче, определено :) Но не ми се връзва да му правя кожен калъф...може и да става хубаво :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...