Премини към съдържание

Проблем със задните светлини


lambro

Препоръчано мнение

Здравейте,

 

Вчера след като на няколко пъти вечерта по Цариградско шосе поредният колега, който се опитваше да ми инвазира багажника по неясни до тогава причини,спря на светофара и нервен нервен ми обясни, че нито стоповете нито габаритите ми работят :). Прибрах си колата в гаража и доволен от факта, че и аз цял и колата цяла реших в бързината да сменя крушките, но уви....греда! Под корите на стоповете има ламаринени капаци с няколко гайки. Някой може ли да хелпне, като даде ноухауто как да стигна до крушките :). Благодарности предварително! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, развиваш трите гайки и издърпваш стопа навън, развиваш фасунгите и вадиш крушките с издърпване. Имай в предвид, че крушките са безцоклови, изключение прави само тази за мигача.

Успех!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, развиваш трите гайки и издърпваш стопа навън, развиваш фасунгите и вадиш крушките с издърпване. Имай в предвид, че крушките са безцоклови, изключение прави само тази за мигача.

Успех!

 

 

Благодарности! С демонтажа се справих, сега остава само да си намеря такава крушка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодарности! С демонтажа се справих, сега остава само да си намеря такава крушка.

 

На повечето бензинастанции продават.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Иди в магазин за авточасти. По бензиностанциите са на двойна цена. Там - само по спешност! Дори и в Praktiker и Mr.Bricolage са по-евтини!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Иди в магазин за авточасти. По бензиностанциите са на двойна цена. Там - само по спешност! Дори и в Praktiker и Mr.Bricolage са по-евтини!

 

A още по-добре ще е да ги купиш истински, оригинални, японски от представителството на Мицубиши.

През 2007г. си смених двете крушки и до ден днешен си светят. Цената им беше под 3лв. за брой.

Редактирано от bluffer
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...