Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Джанти 205/45R16


Препоръчано мнение

Някой има ли представа дали тези http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=w1321311749033115&f1=details джанти ще станат за колтчето?Дали ще има някакви проблеми?Сега съм със 195/50R15 и нямам никакви ядове и затова предполагам,че и с тези няма да има проблем след като височината на гумата компенсира големината на джантата.ВИЕ колеги как мислите?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това 205/45 16" е размер на гумата, а не на джантата :) И да ще станат безпроблемно, но колата ти ще стане по-тромава, и ще е съвсем като лагерна количка... 195/50 15" е най-добрия размер (лично мнение). Следващия размер вече 215 ако не се лъжа започваше да опира при пълен ляв-десен в подкалниците... Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

При преминаване от 14 цолови на 16 цолови джанти и съответно гуми мощността пада с около 15%, по груби сметки.

 

Искам да ползвам темата за един въпрос, защото трудно се ориентирам във форума. Имам мицубиши спейс стар, а сега си купих и мицубиши колт, за такси. модел 2008. Но е с чисто нови зимни гуми сложени на лети джанти. Не ми е сгодно да го карам така в сняг и лед в Делиормана с мисълта, че може да ги изкривя о някой бордюр. От спейса имам четири 14-ки стоманени с почти чисто нови зимни. Та еднакви ли са джантите?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...