Премини към съдържание

Mitsubishi Outlander проблем с муз. дискове


Препоръчано мнение

Здравейте!

 

Първо малко обща информация. Карам мицубиши аутлендър :mitsu-smiley: 2.0 дизел, модел 2009 или 2008. Като цяло съм доволен, но имах и доста проблеми. Още първата година се счупи скоростната кутия и трябваше да се слага нова, автоматичното затваряне на страничните огледала ту работи ту не и като за капак 3 пъти ме удряха из отзад.

 

Така да си дойдем на думата. Преди месец си записах(поне аз така си мисля) музика на диск CD-R. Слизам да го пробвам в япончето, обаче не го чете и понеже съм пълен абориген що става въпрос за компютри си седя само на радио. Та ако някой може да ми обясни ама стъпка по стъпка като на малоумен ще съм му безкрайно БЛАГОДАРЕН :drinks:

Редактирано от algeiv
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

 

Първо малко обща информация. Карам мицубиши аутлендър :mitsu-smiley: 2.0 дизел, модел 2009 или 2008. Като цяло съм доволен, но имах и доста проблеми. Още първата година се счупи скоростната кутия и трябваше да се слага нова, автоматичното затваряне на страничните огледала ту работи ту не и като за капак 3 пъти ме удряха из отзад.

 

Така да си дойдем на думата. Преди месец си записах(поне аз така си мисля) музика на диск CD-R. Слизам да го пробвам в япончето, обаче не го чете и понеже съм пълен абориген що става въпрос за компютри си седя само на радио. Та ако някой може да ми обясни ама стъпка по стъпка като на малоумен ще съм му безкрайно БЛАГОДАРЕН :drinks:

6-та ли се счупи ?

 

поздрави

Габи

Редактирано от paralichko
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

 

Първо малко обща информация. Карам мицубиши аутлендър :mitsu-smiley: 2.0 дизел, модел 2009 или 2008. Като цяло съм доволен, но имах и доста проблеми. Още първата година се счупи скоростната кутия и трябваше да се слага нова, автоматичното затваряне на страничните огледала ту работи ту не и като за капак 3 пъти ме удряха из отзад.

 

Така да си дойдем на думата. Преди месец си записах(поне аз така си мисля) музика на диск CD-R. Слизам да го пробвам в япончето, обаче не го чете и понеже съм пълен абориген що става въпрос за компютри си седя само на радио. Та ако някой може да ми обясни ама стъпка по стъпка като на малоумен ще съм му безкрайно БЛАГОДАРЕН :drinks:

Не би трябвало да има проблеми, аз съм с почти същото ЦД и до сега са минали десетки ЦД-та, конвертирани от МП3 в аудио формат и записани на обикновенно

ЦД на този комп от който пиша и не е имало никакъв проблем........утре ще проверя и на точно твоя плеър( имам един в сервиза и чака части за ск. кутия колкото и странно да звучи :D ) и ще го пробвам на него........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди месец си записах(поне аз така си мисля) музика на диск CD-R.

 

Какъв формат е записаната музика ?

 

Колко песни си записал на 1 диск ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Освен всичко помага и ако се записва на минимална скорост.

 

 

П.С. Извън темата.. защо ми се струва, че май повече проблеми излизат на колегите с дизеловите коли..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да 6тата се прецака. А и преди около месец ми отказа лявата предна спирачка и на моменти ми се налагаше да спирам с ръчната. :D

 

А песните са мп3 бях записал около 10-15, но пак казвам че мога да бъркам и при записването.

Редактирано от algeiv
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:) Записването със софт различен от Nero не винаги има добър завършек. Та с кой софт записваш.

На какъв диск RW май не чете тоз плеър.

 

Пробвай на 8-ма или по-малка скорост. Винаги се изумявам като чуя музика записана на 16 + скорост.

 

..P.S Бе аз като гледам как масово излизат банални дефекти на Оutlander-a почвам д си мисля ..кое беше първо Peugeot 4007 или Outlender-a .

 

Па возил съм се 1000 км на японски Outllander в Япония ..не забелязах да страда от болежки .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...

П.С. Извън темата.. защо ми се струва, че май повече проблеми излизат на колегите с дизеловите коли..

 

Така им се пада на тия с дизелите... :icon_doh:

Колега, как я оформи тази статистика... :icon_hmm: :icon_hmm:

Имам беееегли спомени, че и при твоя бензинов модел имаше проблеми /искрени съчувствия за това - не дай Боже никому

 

 

:icon_rock:

 

 

..P.S Бе аз като гледам как масово излизат банални дефекти на Оutlander-a почвам д си мисля ..кое беше първо Peugeot 4007 или Outlender-a ...

 

 

Излизат едновременно - на една поточна линия, заедно със Ситроен C-CROSSER /в Холандия/

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

... Дизели повече се търкалят ... малко са бензинките по нашите ширини (за този тип автомобил, разбира се) ... за това се създава впечатление, че дизелите са с ядовете ... статистика впрочем

 

Едит: Не всички бъгове на Peugeot (&Citroen) се крият в марките ...

Редактирано от Lita
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

Имам беееегли спомени, че и при твоя бензинов модел имаше проблеми /искрени съчувствия за това - не дай Боже никому

 

 

:icon_rock:

 

 

 

Излизат едновременно - на една поточна линия, заедно със Ситроен C-CROSSER /в Холандия/

 

..ъъъ да, виновен :) скъсано маншонче, клеясъл спирачен цилиндър.. банално, но факт :)

 

 

и.. убеден съм, че моето доплава от Япония, преди да почнат да ги правят в Холандия :) .. може и затова да не скърца :)

 

 

Абе.. карай да караме :) много са си хубави колите..

 

П.С.

Пример: на баща ми Ес класата от 2009-та влиза в сервиз буквално през месец... ама той във форуми не пише :rolleyes:, а аз имах 1 проблем, и понеже ме е яд да дам на Дарс ауто 1060 лв за нов спирачен апарат и не съм с ръцете в г*за, си го оправих за 80 лв, но цяла Бг разбра за което покрай форума :) :)

Редактирано от earendil
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С неро записвам.

 

А аз този джип го взех само и единствено защото е икономичен иначе нямам опит с японските коли, но съм чувал че са доста здрави.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...