Премини към съдържание

фарове за мъгла


nighthawk

Препоръчано мнение

Колеги проблема ми се състои в това, че предните фарове за мъгла не светят. При натискане на копчето за пускането им няма индикация на таблото, някой ако знае нещо конкретно за проблема ми моля да сподели мнението си. Благодаря ви предварително за отговорите.

Редактирано от HristoGB
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Предпазител, реле, окислени контакти в бутона или изгоряла лампичка на таблото в комбинация с халогените.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Предпазител, реле, окислени контакти в бутона или изгоряла лампичка на таблото в комбинация с халогените.

Колега може ли да ми кажеш каде се намира това реле.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги пробвал съм с габарити с фарове ама няма никой.Релето предполагам е в кутията с предпазителите или греша,защото релетата там ми се струват здрави.Лампата за сигнализация на таблато също не светва извадих бутончетата и ги поизчистих за да не са зацапани контактните пластини,но пак нищо,ще сам благодарен за всякакви съвети благодаря на всички. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги пробвал съм с габарити с фарове ама няма никой.Релето предполагам е в кутията с предпазителите или греша,защото релетата там ми се струват здрави.Лампата за сигнализация на таблато също не светва извадих бутончетата и ги поизчистих за да не са зацапани контактните пластини,но пак нищо,ще сам благодарен за всякакви съвети благодаря на всички. :mitsu-smiley:

 

Извади въпросното реле и дай на късо със кабел. И тогава ако няма светлини провери дали стига някакъв ток до релето.Разбира се на пуснати фарове (за всеки случай си приготви бушони) Не се сещам за нещо друго по конкретно.

Редактирано от Gr1nGo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...