Премини към съдържание

Лети джанти на Спейс Стар


RED1ZONE

Препоръчано мнение

Мерси,но съм харесал едни джанти 15 на които гумите мисля че бяха 15/195/65 но ако може да ми кажеш какви размери гуми стават на този цолаж за спейс стар

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

195/6O/R15 85H или 85V - за 1.3 двигател

195/55/R15 85H или 85V - за всички останали

 

Според ръководството 15-ки се слагат само летни, зимните трябва да са 14-ки

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

195/6O/R15 85H или 85V - за 1.3 двигател

195/55/R15 85H или 85V - за всички останали

 

Според ръководството 15-ки се слагат само летни, зимните трябва да са 14-ки

1

наи добре е да минеш на 185! при мене 195/60/15 задните минават на 5мм от праговете и когато се натовари повече колата опира. Аз съм с пластмасови прагове може и от там да идва проблема :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 11 месеца ...

Колеги,искам и аз да задам същият въпрос,защтото ми дават 15-ки с много хубави гуми но са 195/65.дали някои е пробвал все пак.Space Star 1.9 DID advance

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

195/55 15 , на 65 са много високи а при спейса няма много място и риска да опират е много голям, също така колата ще се повдигне . Джанти може да си намериш от Volvo s40, v40 или carisma ако търсиш оригинални.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всички опират точно 5мм в прага като са на 195,пробвал сам на 55 и на 60 височина,щом се качат хора отзад и почва да опира на неравности с над 80км!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всички опират точно 5мм в прага като са на 195,пробвал сам на 55 и на 60 височина,щом се качат хора отзад и почва да опира на неравности с над 80км!

 

195/55 15 не би трябвало да има проблем, моят стар беше така оригинално 1.9д 2002 година, а и много други на 1.3 и 1.6 и 1.8 съм виждал със същият размер, странно, при мен никога не е опирало или поне не съм забелязал.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

И аз потвърждавам на 195/55 няма проблеми, вече 2-ро лято карам с такива и сме се товарили по 5 човека с яко багажи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

имам джанти с гуми с доста добри гуми и оригинални джанти за спеис стар размер 195-55-15 давам ги за 200 кинта има ги в обявите в форума с снимки

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,искам да попитам на лети джанти 15 гуми с кви размери стават за звездата

Колега аз лично си взех наскоро 15" 9J с гуми 195/50/R15 и ЕТ-35 (за спейса трябва да е 45), в крайна сметка всички гуми излязоха със по 1,5см навън и се получи много добра стойка на колата и коренно променено поведение на пътя.. естествено към по добро, но както можеше да се очаква закачат в задната вежда гумите. Решението което аз взех е просто и често практикувано, а именно намаляваш вътрешния ръб на веждата и това е! Ако вземеш джанти с нормално ЕТ, няма да имаш никакъв проблем да го караш със 195/55/15 :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 години ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...