Премини към съдържание

Моля за съвет


whitefeather

Препоръчано мнение

@whitefeather: Вече мога да изкажа впечатление от поведението на Зведичката върху пресечен терен. Ходих с нея на планина и имаше два интересни участъка.

1. Около километър черен път с павета. Пътя беше като море, а аз не бях запознат със спецификата му и в началото му се натресох с около 50-60 км/ч. Резултата бе, че едвам не си ударих главата в тавана от подскоците на колата, но нищо по пода и не се закачи. Бях с един приятел и без да съм му казвал нищо за твоите дилеми, остана впечатлен, че гърнето отзад не се е закачило, защото и на него му се сторило ниско като му показвах колата. Така че тук Мицку се представи отлично.

2. Около 100м по нещо като пътека или по-скоро коловоз (с други думи нещо направено от Ласка). Много се чудих дали да мина през това препятствие, но се прежалих. Отново не закачих нищо, а в последствие заради една друга кола, се наложи да го мина и на задна.

НО си вози малко по-твърдо на такъв терен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 51
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...