Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Новите промени във форума?!?!?


Препоръчано мнение

сега ако може модератор да премести постовете в другата тема, и да не се цапат всичките теми по всичките под форуми. Има една тема, нека дискутираме в нея моля!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 73
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Популярни дни

Най-активни потребители в тази тема

Хахахахха :)... разбра ли сега, защо от теб не става модератор :), а след като не знаеш за какво е ставало въпрос, следователно не би трябвало да има и какво да кажеш, защото това дето сега ви е проблем, е от година две :), не си открил ТИ ТОПЛАТА ВОДА, а тона с който ми говориш, е точно и типичен за човек, който иска да КАЖЕ "СКИВАЙ КЪВ СЪМ ПИЧ"... е пич си... ама нали знаеш :). От теб пък такива отговори не съм очаквал, но никога не е късно човек да стане за резил. Аз се спирам, че пак ще трябва с проксита да влизам :).

 

Рангеле, поста за мен ли се отнася?

Ако "да" - прочети какво пиша:

"-Мога ли, лично аз, да направя нещо, с което да подобря комфорта - вашият а и на всички останали, във форума?"

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Рангеле, моля те, стига вече! Помолих те и преди!

Сега нападаш модератор, без да има никаква ясна причина.

Все пак опасенията ми, че само се чака удобен момент за атака от отминали дрязги, се оправдава. А се опиваш да ме убедиш в обратното?

Каквото и да се каже и напише, все се намират конфликти и то винаги от едни и същи лица.

Писах го и в друга тема.

Колко голямо активизиране има в конфликтни теми? И винаги един и същи сценарий! Факт!

Имаше опасения за свободия. Вече е налице.

Само чакаме останалите стари "дружки", които четат форума, но не пишат за друго, освен за ЛИЧЕН КОНФЛИКТ, да влезнат...

Чуйте се там по телефона ли по скайпа ли, не знам как го правите, но винаги "ударната група" влиза много бързо...

Влезте да направите скандала веднъж за винаги и да се приключва.

Уморихме се от уточняване на мнения, разправии и какво ли още не през всичките тези години.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ооо и пак ще повторя, нямам оплаквания от никого... и не мисля, че се е налагало някой да ме МОДЕРИРА, следователно аз сблъсък нямам с никого. И го казах вече, просто се опитвам да обясня, че всеки форум си има модератори, хора които решават, какво да става, просто не натякват ПРАВАТА си пред другите. Тези неща се решават от всички с права, после се прилага решеното и това е. Не се говори, не се обяснява, особено когато хем искаш да покажеш, че от всички зависи, хем модераторчето да ми определя кой какъв бил. Извинете но тука има повече модератори и членове на клуба от този на VW и пак не могат да се оправят. Взимат се решения и се прилагат. Няма как всички да са доволни. Пак ще кажа, за мен е без значение, какво ще се случва с модератори, администратори, продавачи на коли и части и т.н. Когато съм имал нужда от помощ тук, винаги съм намерил кой да ми помогне, за това и благодаря на хората, които са се отзовали, когато съм можел и аз съм помагал, за мен това е идеята на тази ОБЩНОСТ, но за съжаление, парите опорочават всичко наред :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха... сега прочети хубаво ПОСТЧЕТАТА на ТВОЕТО момченце и се надявам, понеже съм се убедил, че си умен човек и ще разбереш от къде идва проблема. Хайде щом съзря пак в мен проблема, спирам... и пак ти казвам ОТГОВАРЯМ САМО ЗА СЕБЕ СИ, ако имаш проблем с някой СИ ГО РЕШАВАЙ С НЕГО, ако имаш нещо за мен, заповядай сподели, но за други ХОРА, на мен не желая да ми обясняваш! Може би, сега съм нападнал и теб :). От 1 година си пиша и си кротувам, да съм влезнал в конфликт с някого, дори с Роско вече нямаме спорове, а ни беше толкова трудно да го постигнем :). Но когато някой се опитва да ми КАЖЕ КАКЪВ СЪМ, а дори не си е направил труда, да ми стисне ръката и да ми каже ПРИЯТНО МИ Е ДА СЕ ЗАПОЗНАЕМ, просто не е познал и това, че ми бил модератор или какъвто е там МИ Е ВСЕ ТАЯ! Ще му кажа, точно какво мисля в прав текст. Нали искаше мнение, ето ти мнение, само че не виждам защо все не приемате критики, а само похвали. Хем искаш да говорим, ама хем ако може да мълчим.

 

Предлагам ти, дел на моите мнения, за да няма спорове. Аз нямам проблем с това.

Редактирано от Rangel Simov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ооо и пак ще повторя, нямам оплаквания от никого... и не мисля, че се е налагало някой да ме МОДЕРИРА, следователно аз сблъсък нямам с никого. И го казах вече, просто се опитвам да обясня, че всеки форум си има модератори, хора които решават, какво да става, просто не натякват ПРАВАТА си пред другите. Тези неща се решават от всички с права, после се прилага решеното и това е. Не се говори, не се обяснява, особено когато хем искаш да покажеш, че от всички зависи, хем модераторчето да ми определя кой какъв бил. Извинете но тука има повече модератори и членове на клуба от този на VW и пак не могат да се оправят. Взимат се решения и се прилагат. Няма как всички да са доволни. Пак ще кажа, за мен е без значение, какво ще се случва с модератори, администратори, продавачи на коли и части и т.н. Когато съм имал нужда от помощ тук, винаги съм намерил кой да ми помогне, за това и благодаря на хората, които са се отзовали, когато съм можел и аз съм помагал, за мен това е идеята на тази ОБЩНОСТ, но за съжаление, парите опорочават всичко наред :)

 

Този пост ми харесва.http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/good.gif

Изразява лична позиция, която подкрепям.

Лично аз, ще се стремя да изпълня препоръките които си визирал, разбира се, в унисон и с правилата на конкретният http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/mitsu-smiley.gif форум.

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Рангеле, и ново правителство да дойде - пак му дават 100 дни толеранс.

Дай малко време на ТАСО.

Не е лош човек, а надявам се и модератор.http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/smile.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Давам му шанс, нека изтрие като за старт моите мнения... той си ги прочете, че Светльо пак не се кефи на мнението ми. Може и ти, желанието е мое!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И не само на Рангел, моля разчистете тази тема, от ненужните постове :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бих ти уважил желанието, но нали искаме форума да е по-свободен?

Нека не остава в хората някаква представа, че трием целенасочено нелицеприятни мнения....

....................

А като дойдеш на РД, ще пием по едно няколко пъти.

Пак казвам, ТАСО е свестно момче...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вальо, изчисти ненужните постове, каквито са и мойте а тези които искаш да оставиш премести в другата тема.. не е нужно да се цвъка на всякъде...а тази защо не я заключите дори, сега когато раздела е видим за всички, тя е лишена от смисъл..нека е само видима и до там...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нека видим дали има още неизказани неща - и по късно вечерта, ще обединя двете "горещи" теми или ще преместя само постовете касещи промените във форума, на едно място...http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/smile.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Напоследък деля времето си и в един друг форум. Доста по-голям от нашия. Там Админа /той и собственик/ в правилата за форума директно е написал: "В този форум думата демокрация е забранена". Проблемните въпроси се решават от модераторския екип, Обществения съвет и крайната дума е на Админа. Който се държи непристойно и не слуша, директно получава бан. Това съвсем не пречи на най-различни мнения поднесени по подходящ начин.

Пиша това в подкрепа на мнението ми, че хората които са създали и поддържат нашия клуб и форум са свободни да определят правилата и да взимат крайните решения, без да се допитват всеки път до всички потребители.

А всеки един потребител, включително и аз сме в правото си да избираме, да участваме или не, да бъдем ли потребители тук или на друго място.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Напоследък деля времето си и в един друг форум. Доста по-голям от нашия. Там Админа /той и собственик/ в правилата за форума директно е написал: "В този форум думата демокрация е забранена". Проблемните въпроси се решават от модераторския екип, Обществения съвет и крайната дума е на Админа. Който се държи непристойно и не слуша, директно получава бан. Това съвсем не пречи на най-различни мнения поднесени по подходящ начин.

Пиша това в подкрепа на мнението ми, че хората които са създали и поддържат нашия клуб и форум са свободни да определят правилата и да взимат крайните решения, без да се допитват всеки път до всички потребители.

А всеки един потребител, включително и аз сме в правото си да избираме, да участваме или не, да бъдем ли потребители тук или на друго място.

Краско, това се опитвам да обясня на хората, но никой не ме чува. Този форум е първо собственост на основателите, а после собственост на членовете на Клуба, които с членския си внос допринасят за съществуването му, грубо казано. По този начин се определя политиката.

Не става да ползваш Google всеки ден по 1001 пъти и да твърдиш, че имаш право да му определяш политиката.

Не ми се връзва някак си...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

@valboss Не мога да кажа ще съжаляваш ли, защото не те познавам, но докато не съм баннат отново, да си кажа приказката и аз...

 

Ако с Великин "някой" е имал предвид моя милост, не знам какво общо има това с Уелкин, но поне да беше сбъркано на Велкин. Тук е моментът да отбележа, че постоянно се тръби за някаква грамотност във форума, а доста често се вижда липсата на такава от страна на самото ръководство - и правописна, и смислова (като не визирам конкретния случай с юзър нейма ми).

 

Искам да подчертая, че не участвам в никакви групи, както и не познавам повечето от изброените хора, към които са ме групирали (но се надявам, да са свестни такива). Влязох тук преди няколко дни във връзка с нещо съвсем друго (няколко от бившите модератори знаят какво), видях една "конфликтна" тема (забележете, стартирана не от друг, а от администратора), написах си мнението и бях баннат. Продължавам напълно да държа на написаното и да твърдя, че Слави и другите като него, макар и да имат известни кривици (то кой ли няма), не са основният проблем на форума. Каква е истинската причина да бъда "разбаннат" не знам, но ако отново не ви харесва това, което съм написал, пак ме баннете.

 

Няма да обяснявам, колко е гениално да баннеш потребител на форум заради това, че си е изказал мнението (и то за първи път) по даден въпрос. Но ще помоля, ако е възможно, да не ме причислявате за в бъдеще (аз и без това едва ли ще пиша) към някакви групи, дрязги, саботьорски организации и подобни. Както е писал Краско преди мен, на който не му харесва дадена услуга (каквато всъщност е форумът), просто не я ползва и толкова. Няма нужда от лицемерничения, псевдо-демокрации и псевдо-свободи от страна на ръководството за да поддържа форума такъв, какъвто му изнася, но и същевременно да се харесва на всички потенциални потребители. Аз, лично, и без това не съм фен на демокрацията. Това, естествено, не значи, че форумът се стопанисва добре или че ще цъфне и върже с няколко емоционални промени. Но това си е главно грижа на собствениците ("акционерите" или каквито други заинтересовани лица има).

 

Последно ще добавя, че преди години съм бил и модератор, и администратор на форуми. Нямам спомен да съм банвал някого. Почти не се е налагало да изтрия или редактирам нещо. Когато е имало нужда, намирал съм как да се оправя с други средства. Това е от мен, пък ако пак не ви харесва, знаете процедурата. :)

Редактирано от Welkin
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

Искам да подчертая, че не участвам в никакви групи,

както и не познавам повечето от изброените хора, към които са ме групирали (но се надявам, да са свестни такива)

 

Аве, Великов, не се прай, че не ни познаваш-аз съм сестра ти!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като темата от полезна мина към чат или седянка, предлагам да приключим до тук. Вече се споменаха промените и смятам, че се отговори на задалите се въпроси.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

@ Welkin

 

Причината да бъдеш баннат е, че имаше прекалено ниска репутация. И тъй като съм създател на този клуб, а също така и админ, при все това, че системно нарушаваш правилата на форума, които гласят:

 

За създаване на интриги и действия уронващи авторитета на клуба ще се налага директен бан без предупреждение!

 

Ти налагам БАН и то перманентен!

Всеки, който от днес нарушава правилата на форума ще го последва същото! Този клуб сме го създали, за да се помага на хората относно автомобилната марка Митсубиши, а не да се съобразявам с келеши с доказани психични отклонения и избиване на комплекси! Към другите в темата, които са нарушили правилата на форума отправям предупреждения с модераторски контрол!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е затворена за допълнителни отговори.

×
×
  • Създаване...