Премини към съдържание

Привет


Препоръчано мнение

Привет от един нов горд собственик на този превъзходен автомобил :icon_thumbup: в случая Галант 98 година V6 24v с един куп екстри !!!!!!!!!!!!!!!! Скоро подробности и снимки .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и добре дошъл колега :icon_thumbup:

Много да те радва мицката :mitsu-smiley: ,хиляди безавариини километри и да се слушате взаимно :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен градски :) само хубави моменти ти пожелавам с Галантерията,станахме доста от Смолян с :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен колега.

Пожелавам ти дълги безаварийни километри.

И да не забравиш снимките...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега и от мен. Много безавариини километри и много часове наслада зад волана на :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега и от мен. Много безавариини километри и много часове наслада зад волана на :mitsu-smiley:

 

Благодаря за хубавите пожелания тъпкано да ви се връща . С всеки изминал километър се убеждавам в правилния си избор перфектен двигател . На смоленчани бих казал, че е време за Митсубиши среща в Смолян.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен градски, много безаварийни и със здраве да си я караш.

А колкото до срещата и аз съм навит :) :mitsu-smiley: :rulez: :plane:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На смоленчани бих казал, че е време за Митсубиши среща в Смолян

 

Казвайте само кога и кьде ще е срещата?

Редактирано от mmaanekena
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

то газовата хубаво ама дай снимки да я видим, м/у другото ако е черна, в понеделник те засякох в устово към 7 вечерта беше, от пръв поглед ми се стори красавица(колата де :icon_clap: :plane: :drive: )

А аз да ви се оплача тая вечер ме удариха :( не е много но... ще тряа да се посещава майстор :(

Редактирано от djradi
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен градски :) само хубави моменти ти пожелавам с Галантерията,станахме доста от Смолян с :mitsu-smiley:

Градски тази вечер май се позасякохме с тебе на кръстовището на болницата а?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Градски тази вечер май се позасякохме с тебе на кръстовището на болницата а?

Да сетих се че си ти,много добре ти изглежда Галанта :yes3:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ми ако питате мен, галанта по принцип си е луда и нервна машина, без значение с къв двигател е :) :plane: :plane: :plane: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги а бе тази кола става луда на 3-та над 4000 об/мин :plane:

Луда, луда... колко да е луда? Качи се на една VR-4 и пак ще си приказваме :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еее, може да се нарече "лоша" трета-та след 4000. А на първа само да пипнеш по-рязко газта и изчезва. Не е като някои дизели, на които трябва да дадеш половината газ да го вкараш в гаража.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Луда, луда... колко да е луда? Качи се на една VR-4 и пак ще си приказваме :icon_thumbup:

 

 

колега тук става дума за "колата" галант не за "космическия кораб" (съкратено: :plane: VR-4); ние още не сме дораснали за за тия 280 кончета, или поне аз де :) :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Градски оня ден с теб ли се засякохме на моста в устово??

м/у другото стори ми се, че и ти си с т.нар. спорт едишън изпълнение, :icon_hmm: до колкото успях да видя и ти доста пълзиш :plane: из перфектно асфалтираните смолянски пътища :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Градски оня ден с теб ли се засякохме на моста в устово??

м/у другото стори ми се, че и ти си с т.нар. спорт едишън изпълнение, :icon_hmm: до колкото успях да видя и ти доста пълзиш :plane: из перфектно асфалтираните смолянски пътища :D

Да малко след моста . Незнам какво изпълнение е . Предната броня май си е обикновенната . Иначе е с бежов кожен салон , ел седалки , автопилот и ръчни скорости. Те сега като ги асфалтират ще е страшно :plane: :plane: :plane: :plane:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...