Премини към съдържание

Комплект съединител - търся


Препоръчано мнение

Здравейте момчета,

вкарахме колата в сервиз, но...естествено в загубения ни град пак няма каквото ни трябва.

Та, търся комплект съединител за Галант, 96г, дизел, двигател - 4D68SR, ако трябва ще напиша и рамата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега пробвай в S-Brakes,работят с куриери и дават хубави цени за частите за моя Галант 93г,комплекта е 166 лв Ето ти един телефон:087 8126026 И един сайт :)Дано да ти свърши работа :)Отговарят до 2 часа на запитване ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте момчета,

вкарахме колата в сервиз, но...естествено в загубения ни град пак няма каквото ни трябва.

Та, търся комплект съединител за Галант, 96г, дизел, двигател - 4D68SR, ако трябва ще напиша и рамата.

 

Има има ...623 1863 60 - LuK RepSet комплект съединител

номер на шаси:E57Aдиаметър [mm]:230http://www.tech-co.bg/tecdocpublic/www/images/pixel.gif Цената е 399лв, естествено може да се вземе по-тънко.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има има ...623 1863 60 - LuK RepSet комплект съединител

номер на шаси:E57Aдиаметър [mm]:230http://www.tech-co.bg/tecdocpublic/www/images/pixel.gif Цената е 399лв, естествено може да се вземе по-тънко.

 

А в наличност има ли го?

При положение, че днес съм въртяла телефоните по големите магазини за авточасти в града и ми казват, че никъде го нямат в наличност.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А в наличност има ли го?

При положение, че днес съм въртяла телефоните по големите магазини за авточасти в града и ми казват, че никъде го нямат в наличност.

 

В наличност не, но утре мога да попитам какво е положението с доставката, обикновено от днес за утре.

Но понякога са ми доставяли и за 3 дена, например компресор от Франция.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Анатоли, този номер който си дал излиза за ЕА Галант, а нейния не е ЕА, сигурен ли си в номера?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

MITSUBISHI GALANT V (E5_A, E7_A, E8_A) 2.0 GLSTD (E57A) / комплект съединител / 623 1863 60 - LuK RepSet комплект съединител

 

Дават го че става и за някой ЕА модели, съединителя е в София и може в 15:00 да е тук. Мира ако иска да ми пише на личен да и кажа и цената за нея.

(230мм 20 шлици)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А в наличност има ли го?

При положение, че днес съм въртяла телефоните по големите магазини за авточасти в града и ми казват, че никъде го нямат в наличност.

За последно ти правя оферта, защото и аз като тебе въртя телефоните и ти правя оферти, а ти все не вземаш нищо на края ..:P

Японски феродов + Корейски притискател + Японски лагер = 270 лв.

Има го в наличност :D и телефоните ми ги има в наличност в профила, остава да звъннеш ..:)

Цената би трябвало да те устройва, ако ли не, мога да ти предложа Айсин на 470 лв. комплекта :D или Люк ( за който ти говори Анатоли) на 300 лв ..

Редактирано от mario64
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Я така и така темата е за съединител, да попитам колегата марио. Миналата година сменях моя съединител и имах избор на ВАЛЕО или Айсин, в крайна сметка се спрях на Айсина. Какъв е отзива за тях, защото феродовия диск беше със с по една пружинка, вместо по две в гнездо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Я така и така темата е за съединител, да попитам колегата марио. Миналата година сменях моя съединител и имах избор на ВАЛЕО или Айсин, в крайна сметка се спрях на Айсина. Какъв е отзива за тях, защото феродовия диск беше със с по една пружинка, вместо по две в гнездо.

С по една е, но е доста по дебела, а по някога една дебела пружина е много по здрава от две тънки ..:)

Абе хубава марка си е, не напразно го ползват за първоначално вграждане при повечето Японки ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

mario64, ами сори, ама този път в града реагираха по-бързо. )

Колата вече е в движение...макар че малко са си оставили ръцете в сервиза и не са регулирали съединителя. ((

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То понеже не мога да се редактирам вече...ама нямам думи от некадърни майстори. Със същият успех и аз мога да отида да работя в сервиз сигурно.

Сега колата буксува, не ще да набира, оборотите и играят яко, а мощност няма.

Отиваме пак в сервиза, обясняваме....и се започва едно мрънкане, вдигане на вежди и рамене.

Ама можело да е от долната помпа (ръчна нещо отдолу на помпата, изпусна малко течност и била ок). Да сме си вземели такъв тип ключ и като имало проблем, така да правим. :)))))

Предложиха ни така да караме и ако пак направи същият проблем да им я закараме да умували какво може да е...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди време, ти казах къде да отидеш и на кой да дадеш да ти пипа автомобила...

Но май си забравила!

  • Положителен вот 1
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мира, извинявай, жена съм и не е редно да давам компетентни съвети, но чак аз се изнервих с неудачните ви избори на сервизи и майстори с мъжа ти. Ако се чувстваше вече опитен /да не казвам стар/ потребител в този форум, отдавна да си отишла където трябва и да ти е струвало по-малко пари и нерви. Успех все пак :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Светла, със сринат съединител ще ми е малко трудно да стигна до София или Пловдив...предполагам само...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И ще помоля модератор да заключи, или направо изтрие темата, тъй като съединителя вече е намерен и сложен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е затворена за допълнителни отговори.
×
×
  • Създаване...