Премини към съдържание

LPG BRC Sequent Plug & Drive


Препоръчано мнение

Абе Василе ти съвсем откачи

За какво става дума бре Янко? Я ме светни. Аз никога не съм бил нормален, ама ся кво стана та съвсем да съм откачил? :callgsm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Честито, аз монтирах моята газова БРЦ декември месец и вече я избих 2 пъти. До сега само съм сменил 2 филтъра за 12 и 30 лева и втория го смених защото заредих некачествена газ.Зареждай само при лукойл и омв мн хора се оплакват от газта на shell.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито, аз монтирах моята газова БРЦ декември месец и вече я избих 2 пъти. До сега само съм сменил 2 филтъра за 12 и 30 лева и втория го смених защото заредих некачествена газ.Зареждай само при лукойл и омв мн хора се оплакват от газта на shell.

Ми то тука в Слънчев бряг така и така ШЕЛ няма, а ОМВ ми е най-близо. :icon_thumbup:

До сега само от ОМВ и от Ромпетрол съм зареждал.

Днеска вече подминах 2000км от както съм я сложил и реших да видя какъв разход прави колата. Два дена по-рано бях заредил до горе, днеска пак отодох и я заредих до горе.

Бях изминал 245км и ботилката побра 18'5л газ. Мисля че това е добър разход! :icon_dance:

Макар, че от бензина на ОМВ съм адски разочарован :icon_rock:, за сега с газта нямам проблеми. :icon_n_king:

Редактирано от Vasil Sivkov-Noby
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, разровихме газовото ECU, пуснахме малко повече гориво при високите обороти.

До днес колата не е спирала както преди. Ще видим до кога ще устиска. Ако всичко е наред, повече няма да го ровиме.

Ще остане само Lix да ми оправи бензиновото ECU.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

И аз тия дни ще уговарям час за аутлендъра, като засега съм се ориентирал към Ланди, при сервизчето в Лазур до входа на стадиона.

 

Сложи ли джаджа за мазане на клапаните? Дали е необходима? (предложиха ми за + 100-150 лв към исканите 1200 лв за Ланди Рендзо).

 

Искрено се надявам при мен да стане под багажника на мястото на резервната.. утре специално ще проверя.. иначе може да ми се отще да имам нещо в багажника..

здравеите колеги вчера и аз сложих газ на 1.8 лансер 2010г.ланди ренцо 1280 лв всичко .монтираха го трио елит гр. кюстендил. много съм доволен хората са истински професионалисти .колата се държи отлично .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

аз имам проблемчета с чека... ту светва ту изгасва и то без видим определен момент в който се случва.. дава някакви грешки на изгорелите газове май..

 

но не съм имал време да ходя при газаджията.

 

(Васко, днес аз ти свирнах на светофара на Жанет :) )

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

аз имам проблемчета с чека... ту светва ту изгасва и то без видим определен момент в който се случва.. дава някакви грешки на изгорелите газове май..

 

но не съм имал време да ходя при газаджията.

 

(Васко, днес аз ти свирнах на светофара на Жанет :) )

Извинявай ако не съм ти върнал поздрава, но ми е много трудно да забелязвам с кой от къде се разминавам. :icon_blush:

Единственият начин да те забележа със сигурност, е да си от противоположния пол и да си привлякъл вниманието ми, с оскъдно облекло и разни впечатляващи движения! :icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup:

Другия път свиркай по-сериозно. :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, прав си.

 

Твоята кола лесно се познава :), друго е да забележиш просто едно черно Митсубиши :)

 

 

Всичко наред ли е с газовото.. ? На мен ми натъкмиха настройките да не ми светва чек, но пък разхода ми е значителен.. 12.5-13 извънградско, при нормални 8-10.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, прав си.

 

Твоята кола лесно се познава :), друго е да забележиш просто едно черно Митсубиши :)

 

 

Всичко наред ли е с газовото.. ? На мен ми натъкмиха настройките да не ми светва чек, но пък разхода ми е значителен.. 12.5-13 извънградско, при нормални 8-10.

Ееееееееее, много бре? :icon_hmm:

То на мене чека ми светна с интейка, със стария филтър не е светил никога, от как е сложена газовата уредба.

Аз моя го засичам, че се движи с 0,8-1,2л/100км, над показанията на борд компа, който незнайно защо е смъкнал показанията за разход горе долу с 1л. Та си идва всичко на място, между 7,5 и 10 някъде. Ако я понатисна и нагоре отива, ама то и на бензин си е така.

Ходи ги тормози бре! :icon_box:

Ако не да връщат парите! :icon_rock:

Редактирано от Vasil Sivkov-Noby
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...