Премини към съдържание

Струва ли си този Colt ?


Препоръчано мнение

Колеги събрал съм малко пари и съм се насочил към покупка на Mitsubishi Colt и по точно този екземпляр :

http://www.cars.bg/u370091

 

виждам че цената обаче е много ниска и това ме притеснява много . на пръв поглед колата ми изглежда добре , но нямам много опит с автомобилите и затова пиша тук . Ако има и някой колега който би имал желание да ми помогне при огледа ще съм благодарен (естествено срещу заплащане или почерпка) .

 

Благодаря ви в аванс .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, колега!

Цената наистина е доста ниска като се има предвид, че ново CZC е около 28 000лв. Чудя се дали това не е началното заплащане и след това ти да доплащаш лизинга :icon_hmm:

http://storage4.album.bg/038/untitled_f4558_27774737.jpg

Източник: http://mitsubishi-motors.bg/specialoffers/

Редактирано от k1k1_
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: много си струва, но такава ниска цена е много опасна а и описанието "без забележки" е също доста критично. Най-добре се обади и питай за цената и отиди да видиш на място, на снимките колата е страхотна, ако е така в действителност и на тази цена направо си е оферта :icon_n_king: :mitsu-smiley:

Много гледай за пребоядисвани детайли, единствената възможност да се купи кола на малко км и нова година и на ниска цена е да е била участвала в сериозни инциденти или кражба или и двете.

Успех и дано всичко е ок . Колата е супер :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Регистрационния номер е пробван да бъде скрит, като гледам обаче жълтото май е с английска регистрация, най-вероятно с десен волан. Освен това май и снимките самите не са правени в БГ.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Регистрационния номер е пробван да бъде скрит, като гледам обаче жълтото май е с английска регистрация, най-вероятно с десен волан. Освен това май и снимките самите не са правени в БГ.

Вижда се, че е с ляв, но за друго .. отива се и се гледа на место . а иначе жълти номера са мисля и Холандските .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И френските регистрационни табели също.

А иначе, само ня място може да се провери колко е читав. На външен вид е ок, но ДВГ и ходовата част...... ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

"съмнява ме понеже колата е обявена за 2007 година и е на 40000+ километра." За четири годишен автомобил този пробег дори е малък.Колата е снимана в Холандия,пейзажа ми е страшно познат.

Според мен има някаква уловка,да речем с телефонния номер!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В Обединеното Кралство тебелките са с два цвята. Предният номер е винаги бял а задният Жълт, по това лесно се познава, по вероятно да е Холандска. Все едно от къде е, волана е от ляво, за километрите неможе да се гадае това са коли който не се карат много така че 40000км за 4 години точно пасва. Колегата да тича да я види че докато се чуди и токувиж някой вече се пери под слънцето. :mitsu-smiley: :icon_n_king: Оферти нетрябва да се изпускат :icon_thumbup: няма е обявата вече, някой си кара за морето сега и го вее вятъра по пътя :mitsu-smiley:

Редактирано от tonino_g3
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...