Премини към съдържание

Карета


Препоръчано мнение

Здравейте,

 

Някой може ли да ми препоръча какво каре да си взема?

 

В Ратола ми казаха че ги рециклират само и излиза около 200 лв. ама нещо не съм фен на рециклажа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Някой може ли да ми препоръча какво каре да си взема?

 

В Ратола ми казаха че ги рециклират само и излиза около 200 лв. ама нещо не съм фен на рециклажа.

Ти за 200 лв. ще ти дам оригинално каре ...............имам и по по малко японски.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С тия карета нещо нещата не са много розови!Преди две седмици добре че бях на бул.Брюксел и карах с около 90 запчна да тропа като бърз влак от там репатрака и хайде ново!Само да кажа ,че това каре беше сменено на Коледа тази Коледа и то заради проблема с главините!Както и да е какво ли не се случва вече с тези резервни части!Та оригинално колко оригинална 200лв. ново!Хра това не е бъф !Все пак това са отговорни детайли и не бива с тях да се случват подобни неща!!!Та човече вземи оригинално диджи няма да те подведе!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С тия карета нещо нещата не са много розови!Преди две седмици добре че бях на бул.Брюксел и карах с около 90 запчна да тропа като бърз влак от там репатрака и хайде ново!Само да кажа ,че това каре беше сменено на Коледа тази Коледа и то заради проблема с главините!Както и да е какво ли не се случва вече с тези резервни части!Та оригинално колко оригинална 200лв. ново!Хра това не е бъф !Все пак това са отговорни детайли и не бива с тях да се случват подобни неща!!!Та човече вземи оригинално диджи няма да те подведе!!!

 

Хмм, понеже и аз съм пред смяна на каретата, би ли споделил каква марка са били старите и приблизителна цена? И какви сложи сега.

Редактирано от Brigadiro
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

В Ратола ми казаха че ги рециклират само и излиза около 200 лв. ама нещо не съм фен на рециклажа.

От 80 до 100 лв. е рециклирането на оригиналното каре, дават и 6 м. гаранция , ама изкарват много повече ..
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

аз да си кажа че се умотах от търговци :icon_hmm: явно има повече от един модел за карета обаче никои не може да ми каже на кои парт номер отговарят.

Та дали някои знае какви са оргиналните номера че поне по тях да търся, че другият вариян е да сваля всичко мерки и тн. и после да търся не е от най-лесните. :mitsu-smiley:

Редактирано от jagar
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

аз да си кажа че се умотах от търговци :icon_hmm: явно има повече от един модел за карета обаче никои не може да ми каже на кои парт номер отговарят.

Та дали някои знае какви са оргиналните номера че поне по тях да търся, че другият вариян е да сваля всичко мерки и тн. и после да търся не е от най-лесните. :mitsu-smiley:

Моят опит/не, че съм голям разбирач/ сочи, че оригинален партиден номер само на карето няма. Просто каретата /външно и вътрешно/ се продават комплект с полуоската. Преди една година в Ратола дългата полуоска с каретата беше около 1200лв. сега не знам колко струва.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...