Премини към съдържание

Осама Бен Ладен убит!


Препоръчано мнение

http://img9.imageshack.us/img9/3752/0000117543article2.jpg

 

 

 

Лидерът на Ал Кайда Осама бен Ладен е бил убит при ръководена от САЩ специална операция в Пакистан. Тялото му е открито, съобщи президентът на САЩ Барак Обама на извънредна пресконференция в Белия дом, предаде Ройтерс.

“Съединените щати проведоха операция, при която беше убит Осама бен Ладен – лидерът на Ал Кайда и терорист, отговорен за избиването на хиляди, мъже, жени и деца”, подчерта Обама.

Още преди американският президент да потвърди информацията, съобщенията на медиите накараха стотици хора да се съберат пред Белия дом във Вашингтон. Те скандират "САЩ, САЩ", развяват американски знамена и пеят националния химн.

Американските власти издирваха лидера на Ал Кайда, откакто той изчезна в Афганистан в края на 2001 г.

За убийството му разпореди лично предшественикът на Обама на президентския пост - Джордж Буш-младши. Бен Ладен е отговорен за атентатите от 11 септември 2001 г. в САЩ.

Екстремистът е бил убит в пакистанския град Аботабад, тялото му е намерено.

Източник днес.бг __________________

Редактирано от Pepper
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Беше ясно, рано или късно. Чакаме заместник. Даже няколко. Щото на едните коранът им говори, другите без войни гладни ще измрат....

Редактирано от Dell
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

“Съединените щати проведоха операция, при която беше убит Осама бен Ладен – лидерът на Ал Кайда и терорист, отговорен за избиването на хиляди, мъже, жени и деца”, подчерта Обама.

__________________

 

А не е ли време да бъде убит и някой президент, защото избитите жени и деца в Югославия, Ирак, Либия, /да не припомням Корея, Виетнам и Авганистан/ са много повече.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А не е ли време да бъде убит и някой президент, защото избитите жени и деца в Югославия, Ирак, Либия, /да не припомням Корея, Виетнам и Авганистан/ са много повече.

 

......обаче всичко е въпрос на икономически интереси в крайна сметка......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз като гледам снимката в news.bg http://news.ibox.bg/news/id_765787930

####

 

може и да не е той :)

А общо взето всичко според мен е медийна димка и политически игрички.. въобще около цялата фигура Ладен :)

ето и още теории от днес: http://dnes.dir.bg/n...n-laden-8537034

 

 

 

 

 

 

# - Снимката е премахната. Неподходящо изображение.

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А не е ли време да бъде убит и някой президент, защото избитите жени и деца в Югославия, Ирак, Либия, /да не припомням Корея, Виетнам и Авганистан/ са много повече.

Не думай така,колега.Като нищо ще ни спрат сайта,а иначе нали знаеш,победителите не ги съдят.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не думай така,колега.Като нищо ще ни спрат сайта,а иначе нали знаеш,победителите не ги съдят.

 

Що бре! Аз не съм споменавал точно кои. Ама и вий май се сещате за същите. Ако някой президент се почувства засегнат - ми то е ясно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...