Премини към съдържание

Оптичен тунинг на каризма


Препоръчано мнение

Страхотна визия и тоз оранжев металик с тези черни джанти - трепач! Евала!!! Сподели за разходите по тунинга.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колеги, наистина стана добре. Днеска даже ми харесва повече от вчера. За стоповете, затъмнихме ги накрая с специялен спрей, който се използва за тая цел. Отидохме за лак в магазина за боя, но човека ни препоръчз този спрей и стана трепач. А относно разходите не са ми черно на бяло ясни, но от 1,5к до 2 к. зависи какво искате и така.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...За стоповете, затъмнихме ги накрая с специялен спрей, който се използва за тая цел. Отидохме за лак в магазина за боя, но човека ни препоръчз този спрей и стана трепач...

 

Колега, може ли малко разяснение за този спрей. Марка, цена, най-вече ме интересува, след затъмняването, виждат ли се светлините през денят?

Вариантите които съм разглеждал за затъмняване са: фалио и боядисване, но и при двата има голям процент загуба на "светлина", а това е нещо което не искам.

 

Благодаря предварително!

 

П.с. Carisma-та е станала трепач ;)

Редактирано от Миткo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, може ли малко разяснение за този спрей. Марка, цена, най-вече ме интересува, след затъмняването, виждат ли се светлините през денят?

Вариантите които съм разглеждал за затъмняване са: фалио и боядисване, но и при двата има голям процент загуба на "светлина", а това е нещо което не искам.

 

Благодаря предварително!

 

П.с. Carisma-та е станала трепач ;)

Тряба да ги снимам вечерта, аз не съм ги и пускал по тъмно тия два дена. Спрея иначе е 12 лв един флакон, който стигна точно за двата стопа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Най-важното е да не се губи прекалено много от светлината която отеделят, съответно стопове/мигачи, за да могат тези отзад да виждат.

Вечерно време със сигурност се виждат, важно е през денят да е както трябва, при слънчево време. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво.Много добре е станала.

Как стои въпроса с КАТ и регистрацията,нали по документи е вишнева или както там се води този цвят?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В КАТ я минах вчера, само казах, че съм за смяна на цвета платих 5лв. за заявление, казах да пишат оранж с допълнителен черен, споменах и за рисунката, но жената ме погледна странно и каза е как да го отбележа и аз си замълчах. След това ме пратиха на канала за потвърждение: проверка на рама и мотора. Платих още 16 лв. за новия талон и след 3 часа отидох да си го взема. А за спрея за стопове, мисля, че се вижда достатъчно добре и през деня. Както и покриваемостта е доста добра, не се виждат петна и тем подобни като светне крушка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В КАТ я минах вчера, само казах, че съм за смяна на цвета платих 5лв. за заявление, казах да пишат оранж с допълнителен черен, споменах и за рисунката, но жената ме погледна странно и каза е как да го отбележа и аз си замълчах. След това ме пратиха на канала за потвърждение: проверка на рама и мотора. Платих още 16 лв. за новия талон и след 3 часа отидох да си го взема. А за спрея за стопове, мисля, че се вижда достатъчно добре и през деня. Както и покриваемостта е доста добра, не се виждат петна и тем подобни като светне крушка.

 

http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/mitsu-smiley.gif-то е станало кукличка, поздравления http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/good.gif. А поискаха ли ти платен пътен данък ? http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_hmm.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=9225&view=findpost&p=188017 За крилото имаше една тема в раздела за carisma. Останалите неща за които има парт номер могат да да се поръчат от всеки дълър на :mitsu-smiley: .
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Ехееее,добре че мина днеска през Техномаркет, иначе си нямах и на идея, в какво се е превърнала колата.Нямах много време да я огледам, но колата е станала трепач,неможах да видя нещо дето да не ми хареса :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Станала е супер колицата, поздравления... браво. Замислял ли си се за туниране на стъклата, ще допренесе за визията ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 месеца ...
  • преди 3 седмици ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...