Премини към съдържание

Габрово


Препоръчано мнение

С удоволствие, ама работя всеки ден, дори и неделя.... ще я мислим как да стане като поотпусне малко времето.... :)

 

Тебе пък кой те кани, БЕ... :icon_doh:

Кво се натискаш... :icon_dance:

Аз, като най-чистосърдечно предлагах да ви дойдем на помощ в Габрово да поринем сняг, ти се ослуша като гърмян заек, а сега предлагаш да организираме среща... :icon_blush: :icon_blush: :icon_blush:

То май ще помислим със земляците наистина по въпроса :icon_hmm: - стига сме разчитали на стиснати габровци... :icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 169
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

  • преди 8 месеца ...

Алоуу, сън в лятна нощ :icon_hmm: ДругиОт месец правим регионална среща ясно?! Давайте дата и предложение къде :rulez: За срам станахме :icon_blush:

Редактирано от mmotors
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Алоуу, сън в лятна нощ :icon_hmm: ДругиОт месец правим регионална среща ясно?! Давайте дата и предложение къде :rulez: За срам станахме :icon_blush:

 

Ако времето позволява, може да се качим и на Градише. Ако е лошо, може да навестим пак "онази" пицария където ходихме няколко пъти.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако ме улучите в Търново или Габрово бройте и мен :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако ме улучите в Търново или Габрово бройте и мен :rulez:

 

Ако е удобно, ще се нагласим спрямо теб... за такъв човек , който ми носи ракийка като армаган, ще се жертваме рабир'ш ли... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако е удобно, ще се нагласим спрямо теб... за такъв човек , който ми носи ракийка като армаган, ще се жертваме рабир'ш ли... :D

 

Аман от подкупни модератори :icon_doh: :icon_doh: :icon_doh:

Един плевнелия изпи бирата на половин България, този габровец сега се балсамира с джибровица :icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup:

 

За срещата: Предлагам пицария "Темпо" - страотни гозби и наливен "Хайникен" - какво му трябва още на човек :drinks: :good:

За датата съм съгласен /когато и да е/, стига да не е чак към Коледа...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аман от подкупни модератори :icon_doh: :icon_doh: :icon_doh:

Един плевнелия изпи бирата на половин България, този габровец сега се балсамира с джибровица :icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup:

 

За срещата: Предлагам пицария "Темпо" - страотни гозби и наливен "Хайникен" - какво му трябва още на човек :drinks: :good:

За датата съм съгласен /когато и да е/, стига да не е чак към Коледа...

 

Ако говориш за мястото където бяхме, това не е ТЕМПО.. .:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако говориш за мястото където бяхме, това не е ТЕМПО.. .:)

 

Боже, Боже.....вече е употребил бая шльокавица :icon_dance: :icon_dance:

Знам отлично и двете места - нищо, че не се водя "Габровец"...

Потвърждавам си предложението /а за тези, които не са наясно с пицариите, при желание ще ги светна на ЛС :callgsm: :icon_thumbup: /

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм ЗА темпо-то, бат Ваньо.

Искрене, кога ти се явява да си в Габрово казваш?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз прихождам през седмица до Търново, че на Арбанаси правим една къща, на Габрово може и след месец да се явя,

че там за два дни бързо дръпнахме с работата.

Вие си уговорете дата, а аз ще гледам да съм поне в Търново, че да мога да прескоча.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И мен ме бройте за срещата - без значение къде в района ще е - в или извън града, /само че ако е този уикенд - 27-ми и 28-ми/ ще пропусна. Между другото ТЕМПО е добро за всичко, но не и за паркиране - разкопано е, еднопосочно...:icon_blush:

Редактирано от sturm44
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Ся, габровската среща ще се проведе в края на месеца на ...Вонеща вода :rulez:

А вие, като едни добри домакини на срещата, следва да почерпите гостите подобаващо. :D

Редактирано от somalietsa
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ся, габровската среща ще се проведе в края на месеца на ...Вонеща вода :rulez:

 

Илийка, коя "МЪДРА ЧУТУРА" роди туй нящо :icon_doh: :icon_doh: :icon_doh:

 

То от това по-"Габровско" не можеше да се пръкне :icon_hmm:

 

Май ще ни скъсат от подигравки :icon_dance: :icon_dance: :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А вие, като едни добри домакини на срещата, следва да почерпите гостите подобаващо. :D

 

Ще почерпим разбира се, вие донесете пиене, ние ще черпим !!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А вие, като едни добри домакини на срещата, следва да почерпите гостите подобаващо. :D

Брао Петре, поприхванал си, може успешно да издържиш изпита за габровец, като гледам :icon_clap: :icon_clap: :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...