Премини към съдържание

Габрово


Препоръчано мнение

Яд ме е,че неможах да дойда но бях по Плевенско бях обещал ама жената ме командирова.

 

Как можа да пропаднеш толкова, че да слушаш жена си.... :rofl:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 169
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Екстра беше срещичката, само че много дълго време се точихме докато се съберем и сигурно не можах да се запозная/видя с всички присъстващи. Няма да е лошо да пробваме някое друго заведение обаче, бая разочарован останах от храната ...

 

 

В този ред на мисли предлагам следващата среща да е на Горско ханче - под ТВ-кулата, местността "Градище"....Тихо, просторно, с добра храна и голяма поляна... :icon_thumbup:

Редактирано от sturm44
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В този ред на мисли предлагам следващата среща да е на Горско ханче - под ТВ-кулата, местността "Градище"....Тихо, просторно, с добра храна и голяма поляна... :icon_thumbup:

 

Там като се постопли става ужасна навалица, ама може да се пробва... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ицо,като немога да карам имам ли избор ;)

Марчето може.../да кара/...

Редактирано от Vanjo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Там като се постопли става ужасна навалица, ама може да се пробва... :)

Нали криза мриза, от къде пари че чак навалици да стават и то точно там не е хич евтино...

 

Хубави бяха пиците, може би трябваше да има снимки в менюто, че някои останаха леко изненадани

 

Кво разправяш, поръчах си пица 4 сирена и дори кашкавал и сирене едвам се намираха, поне да беше вкусна, но уви. Моите уважение към организаторите, но това заведение ми попада в черния списък. Дори самият факт че сервитъорката беше дебела, при наличието на толкова хубави габровки е смущаващ ..

Редактирано от silveria
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 месеца ...

Колеги хайде аз съм от Севлиево.С удоволствие ще дойда да се запознаем.....Хайде да организираме скоро някъква среща?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги хайде аз съм от Севлиево.С удоволствие ще дойда да се запознаем.....Хайде да организираме скоро някъква среща?

 

Здравей, аз събота вероятно ще идвам до Севлиево, ако искаш остави номер да ти звънна....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Виждал съм в Габрово един галант, сив металик, седан, с невероятен оптичен тунинг...все в движение съм го мяркал, някой дали знае на кого е и дали друг го е виждал. Не е аванс изпълнение, съвсем друга предна броня има :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Послание към HristoGB

------------------------------------

 

Христо.....

Свидлив, ошумоляващ се, разсеян, стиснат ГАБРОВЕЦО ... :icon_n_oops: :icon_tongue: :icon_tongue:

Ако в най-скоро време не организираш регионална среща на :mitsu-smiley: феновете в Габрово и

не почерпиш по една :beer: за новата длъжност, ще ти спретнем един импичмънт и ще помолим Боса

да те катурне отново сред раята...АНАДЪМО ??? :icon_n_bash: :icon_hammering: :icon_wwf:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Послание към HristoGB

------------------------------------

 

Христо.....

Свидлив, ошумоляващ се, разсеян, стиснат ГАБРОВЕЦО ... :icon_n_oops: :icon_tongue: :icon_tongue:

Ако в най-скоро време не организираш регионална среща на :mitsu-smiley: феновете в Габрово и

не почерпиш по една :beer: за новата длъжност, ще ти спретнем един импичмънт и ще помолим Боса

да те катурне отново сред раята...АНАДЪМО ??? :icon_n_bash: :icon_hammering: :icon_wwf:

 

Като ще черпя само по едно, за какво да се събираме ?!?!?!?? :D

В най-скоро време ще се постарая да ви поканя да почерпя, а вие да платите сметката. Поздрави. http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/mitsu-smiley.gif

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като ще черпя само по едно, за какво да се събираме ?!?!?!?? :D

В най-скоро време ще се постарая да ви поканя да почерпя, а вие да платите сметката. Поздрави. http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/mitsu-smiley.gif

 

Става....

Ха да те видим - ти си на ход :icon_dance: :icon_dance: :icon_dance:

 

П.П. И да знаеш, че когато модератор обещае - изпълнява на 100 % :icon_thumbup:

Редактирано от Vanjo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Става....

Ха да те видим - ти си на ход :icon_dance: :icon_dance: :icon_dance:

 

П.П. И да знаеш, че когато модератор обещае - изпълнява на 100 % :icon_thumbup:

 

Аз и без да съм моРдератор си изпълнявам обещаното :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз и без да съм моРдератор си изпълнявам обещаното :)

 

Ами действай тогава.... :icon_thumbup:

А ние - "Поживьом...увидим..." - както казват руснаците :icon_dance: :icon_angel: :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

то, трябва голям паркинг да мислим, че ако река ще дойдем няколко галанта...полигона е подходящ, мисля

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

АААААА, мен ме е почерпил, язе няма да го импийчна :icon_thumbup:

 

Ти за една боза ли се продаде, бре... :mad:

Къде отиде колективизмът.... :icon_blush: :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ти за една боза ли се продаде, бре... :mad:

Къде отиде колективизмът.... :icon_blush: :icon_blush:

Боза, боза, ама е над 50 градуса :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ристе, на 19 и 20 ноември съм у Софето - на културни мероприятия :guitar: :119: :concert:

Ако ще организираш все пак нещо като среща, нека да не е на тези дати... :please:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ристе, на 19 и 20 ноември съм у Софето - на културни мероприятия :guitar: :119: :concert:

Ако ще организираш все пак нещо като среща, нека да не е на тези дати... :please:

 

Доообре :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Сега приказвах с Ицо и като се има предвид кой кога е свободен и остава датата 27.11 (Неделя) за събиране. Час и място може би ще се знае утре :)

Редактирано от HristoGB
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сега приказвах с Ицо и като се има предвид кой кога е свободен и остава датата 27.11 (Неделя) за събиране. Час и място може би ще се знае утре :)

 

Не е ли по-удобно в събота, 26,11,2011 ... :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Принципно неделята ми е по-удобна но ще се съобразя с другите, нека всеки сподели....нека и не само от Габрово да се чувстват поканени... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На 27.11 сигурно ще съм на сбор в с. Волово (Русенско).Ако е на 26.11,моооже и да намеря малко време :icon_dance: !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...