Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Продавам тази технологична "джаджа" за 600лв. Характеристиките й са:

* FOR MITSUBISHI LANCER

* 8 Inches Digital 800*RGB*480 TFT-LCD Monitor

* Built-in GPS system (OS:windows CE5.0)

* Dualzone function(Listen Radio/CD while watching GPS image)

* Built-in bluetooth

& Coming Tel No. display function

& Call out directly by touch screen

* Red button backlight

* USB plug

* SD card slot

* iPod control

* Built-in TV tuner

* Steering wheel control function

* Full-function OSD remote control

* FM/AM stereo receiver

* 4*45 Watts amplifier

* One way video input

* Two-way A/V output

* Electronic & mechanical anti-shock system

* Auto rear viewing function

* RCA line out

 

GPS Features:

Map supported: PDA FORMAT

Operation system: Windows CE 5.0

Processor: SAMSUNG High performance processor S3C2440A-40, Max.main frequency 400MHZ.

EMS Memory :64MB SDRAM

Storage device: 128MB NAND FLASH,Support SD Card.

Display output : CVBS S-VIDEO output. (Resolution:800*480) or simulation RGB output .

Audio output: Stereo output of CD tone.

GPS specification: Adopt SiRF STAR III 20 channel and excessive high sensitivity GPS receiving module REB-3310, Orientation sensitivity reach -159dBm, Orientation presicion<10M,Orientation time of cold boot is 42S,Orientation time of warm boot is 35S,Orientation time of hot boot is 1S.

Power specification: Connect car power DC12V,Current<500mA;Max power

Consumption:4.5W(12V/360mA),Normal power consumption 3W(12V/250mA).

 

http://kesten.snimka...2-lancer.577841

 

skype: kesten_scribe

Редактирано от kesten
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така я взех колата. Като бонус :D Работи си, поне това което ми беше необходимо. Не съм се задълбочавал в различните менюта и функции. Малко съм предубеден към изделията, плод на китайската инженерна мисъл. Трябваше да вкарвам колата в сервиза на :mitsu-smiley: и това ми дойде като основателен повод, да върна оригиналната аудио система. Притесни ме факта, че може да се заядат, че съм променял нещо по колата, докато е в гаранция. Това е.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега,вярно ли е ,че навигацията за нищо не ставала?......................"освен да си гледаш песничките като на папка"

Редактирано от tzenov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

"Навигацията" като устройство, или самата функция за навигиране? И в двата случая отговора е отрицателен. Единствената ми забележка е, че радиото няма RDS.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

И сега, какво? Нещо по-различно от "мнениeтo" на Tzenov, което го класифицирам като "изказване неподготвен" , дори не е "питане"!? Какво стана, отговора удовлетвори ли те?

Редактирано от kesten
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И сега, какво? Нещо по-различно от "мнениeтo" на Tzenov, което го класифицирам като "изказване неподготвен" , дори не е "питане"!? Какво стана, отговора удовлетвори ли те?

 

"Неподготвен"................може би, да!!!От доста места бях чувал негативни отзиви за тази навигация и за това реших да попитам.От колегата Rangel Simov получих по-подробно инфо по въпроса,но въпреки това не можахме да уточним дали основната функция на навито,а именно да навигира е удобна,подробна и т.н.............Причината за това е,че ценната на диска е 550 лева в Б.С. и не си го е купил.

Относно отговорът ти не съм удовлетворен,защото е кратък,неясен и не разяснителен!!!

ГРЕШКАТА МИ е,че постът ми е не e много подходящ за тема''ПРОДАВАM',но не е бил с цел заяждане или да попречи на продажбата ти така,че не се спичай! http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/bigwink.gif

 

п.п. Нека модераторите,ако преценят,че постовете ми са некоректни за тази тема да ги изтрият или преместят!

Редактирано от tzenov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А на тази тема не и е тук място изобщо.

 

И това видях,но щях да стана прекалено критичен.http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/smile.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вие двамата изобщо не се разбрахте, което не попречи да поразмените реплики. Първо, това е афтърмаркет китайска система, която няма нищо общо с фабричната, за която говори Рангел и за която картите струват 550 лв. Тази си е нещо отделно и може да се монтира на всякаква кола.

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вие двамата изобщо не се разбрахте, което не попречи да поразмените реплики. Първо, това е афтърмаркет китайска система, която няма нищо общо с фабричната, за която говори Рангел и за която картите струват 550 лв. Тази си е нещо отделно и може да се монтира на всякаква кола.

 

 

 

Благодаря!

 

 

Нов съм във форума, както и собственик на този автомобил. Нямам намерение да влизам в конфронтация с когото и да било, защото "спасение дебне от всякъде" :icon_thumbup: Смятам, че продавам нещо, което работи, тествано лично от мен и не бих искал да се червя сред вас! Спокойно си навигирах из София и Истанбул. Ако някой е ползвал преносима навигация, независимо китайска или маркова(PNA или PDA) с инсталирано IGO 8, знае за какво става въпрос. Но и тук се развихри синдрома на форумте: "-Що за боклук продаваш и каква е тази цена!?" и "От достоверен източник...". Няма как да разбера, че Tzenov визира оригиналната навигация. Не съм виждал такава! Съмнявам се, че тя работи с Win CE и могат да й се качват програми, работещи в такава среда. Първият ми пост е изчерпателен в тази посока! Няма купуване на карти, а само сваляне на нови. Всъщност, това е ясно на всички и не знам защо трябва да го обяснявам. Дано приложените снимки са видни за всички!

 

Съжалявам, че съм "оклепал" темата в неправилния раздел! :icon_angel: По преценка на модератора, нека бъде заключена или преместена! Явно купувач няма да се намери. Устройството може да се монтира само на новия Лансер! Панела му е част от таблото. Благодаря на всички за търпението! :drinks:

Редактирано от kesten
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Не се вързвай на приказките им, това ,което предлагат Балкан Стар като ъпгрейт за 550лв. е с покритие около 25% от България, ако още не си я продал ми изпрати номера си да се чуем!

 

 

Нов съм във форума, както и собственик на този автомобил. Нямам намерение да влизам в конфронтация с когото и да било, защото "спасение дебне от всякъде" :icon_thumbup: Смятам, че продавам нещо, което работи, тествано лично от мен и не бих искал да се червя сред вас! Спокойно си навигирах из София и Истанбул. Ако някой е ползвал преносима навигация, независимо китайска или маркова(PNA или PDA) с инсталирано IGO 8, знае за какво става въпрос. Но и тук се развихри синдрома на форумте: "-Що за боклук продаваш и каква е тази цена!?" и "От достоверен източник...". Няма как да разбера, че Tzenov визира оригиналната навигация. Не съм виждал такава! Съмнявам се, че тя работи с Win CE и могат да й се качват програми, работещи в такава среда. Първият ми пост е изчерпателен в тази посока! Няма купуване на карти, а само сваляне на нови. Всъщност, това е ясно на всички и не знам защо трябва да го обяснявам. Дано приложените снимки са видни за всички!

 

Съжалявам, че съм "оклепал" темата в неправилния раздел! :icon_angel: По преценка на модератора, нека бъде заключена или преместена! Явно купувач няма да се намери. Устройството може да се монтира само на новия Лансер! Панела му е част от таблото. Благодаря на всички за търпението! :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

И аз да уточня, моята навигация, няма нищо общо с тази. Аз на моята карта за България не съм и виждал как изглежда :)))... и докато струва 550лв, няма и да видя :). Така че момчето продава нещо дето сигурно е по-практично от моята. А пък за цената да не говорим, за тази цена само карта за оригиналната :).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...