Премини към съдържание

Каризма


sevdi

Препоръчано мнение

Здравейте.

Решил съм, да си купувам Каризма. Това ще ми е първата кола. Какво трябва да гледам, преди да купя колата.

Благодаря предварително.

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди да купиш колата, прочети темите в раздела.

Няма да ти отнеме толкоз много време, но ще разбереш почти всичко, което се случва с колите.

Тук хората споделят и се подпомагат.

Иначе, вземи си майстор, като тръгнеш да се оглеждаш за кола.

Ламарини без ръжди, мотор, който мърка. Това е, най-общо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С колко,парички си решил да се разделиш? И както спомена, че това ще ти е първият автомобил-КАРИЗМА не е твоята кола.Лично мнение с което не ангажирам никого! Успех в търсенето. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С колко,парички си решил да се разделиш? И както спомена, че това ще ти е първият автомобил-КАРИЗМА не е твоята кола.Лично мнение с което не ангажирам никого! Успех в търсенето. :icon_thumbup:

 

Аз съм на мение, че Каризма е идеален избор за първи автомобил! :) Само внимавай при избора, ако искаш да го караш дълго време.

Редактирано от S.Iliev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

..... И както спомена, че това ще ти е първият автомобил-КАРИЗМА не е твоята кола.......

 

На мен ми е интересно защо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми е интересно защо.

 

Според мен: по-трудно се намират резервни части, по-малко читави сервизи и специално за дизела - почти всеки ремонт е значително усложнен

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е как ще се качи на такъв удобен автомобил?

Нали после няма да иска друг.....

.........................

Колега стивън-69, обоснови се!:mad:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега,valboss въпреки че посочих, че не ангажирам никого с моето мнение, ще споделя някой от аргументите си.Въпреки, че този който трябва да чете го няма никакъв.На първо място, лоша видимост при маневриране на заден ход.Но виждам че sevdi е от Мадан там може и да не се налага да паркира успоредно на 6м. да речем.Второ предполагам, че по този край ще има проблеми със сервизирането на автомобила.Трето, ако колата е бензинка недай си боже GDI и е в сила синдрома "млад шофъор", смачканите ламарини ще са най-малкият проблем.Мога и да продължавам, но едно е да видя очукан голф или опел "дантела",някак си го приемам,но да видя Каризма очукана като войнишка манеркае просто абсурдно!Ето за това Каризма не е за първа кола.А забравих, като няма база за сравнение как ще оцени преимуществото на :mitsu-smiley:.Моя съвет покарай първо нещо евтинко,натрупай опит па тогава си купи що ти душа сака. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много бързо определихте шофьорските възможности на колегата :D

Към колегата спрял се на Каризма, добър избор дано попаднеш на читав екземпляр и да се похвалиш :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми мисля да взема бензинов мотор 1.6 90кс от 1996-97г.Един приятел има Карисма и е много доволен,карал сам я и много ми хареса.До паричките с които сам готов да се разделя са 3500лв.Според вас за тези пари в какво састояние ще е колата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много бързо определихте шофьорските възможности на колегата :D

 

 

.....Не само тях, ами и паричните възможности му определиха. :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми мисля да взема бензинов мотор 1.6 90кс от 1996-97г.Един приятел има Карисма и е много доволен,карал сам я и много ми хареса.До паричките с които сам готов да се разделя са 3500лв.Според вас за тези пари в какво састояние ще е колата.

Мисля ,че за тези пари ще вземеш доста добро возило :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...