Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Препоръчано мнение

  • Admin

Колеги, къде в София ремонтират качествено автоаларми? Търся проверен човек. :maistor:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, къде в София ремонтират качествено автоаларми? Търся проверен човек. :maistor:

Единственото добро място за ремонт е мястото, където е монтирана алармата... че сега безброй много марки и модели аларми има, а схеми за тях няма...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Единственото добро място за ремонт е мястото, където е монтирана алармата... че сега безброй много марки и модели аларми има, а схеми за тях няма...

Точно така, неизвестна аларма без схема е живо мъчение. Но мога да препоръчам Кайо 0888237207, намира се близо до моста Чавдар и съм изпитал уменията му десетки пъти.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Малко се забавих явно с отговора. Веднага ти давам проверен, доверен професионалист който има многогодишен опит с автоелектрониката!!!

Винаги ходя при него за каквото и да е, винаги ми дава професионални изчерпателни и информативни отговори и е страхотен човек като цяло.

 

Казва се Милко, телефон: +359 888 329408

Местонахождение (пред блока му) жк. Света Троица и понеже е трудно да се даде точен адрес, ето Link

 

Обаждайте му се, няма да съжалявате! Мен ми монтираха една аларма работеше перфектно първите 4 месеца, като дойде зимата и започна

да прави магарии, закарах му я, за 1 час намери от къде тръгва всичко и го оправи. Беше ми изгоряла алармата, презапои я, имах изгорели

компоненти, смени ми ги... просто работи много качествено и трябва да го видите за да се уверите ;)

 

Аз най много му се радвам, защото като техничарче, обичам да питам как работят нещата, а той обича да обяснява ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Малко се забавих явно с отговора. Веднага ти давам проверен, доверен професионалист който има многогодишен опит с автоелектрониката!!!

Винаги ходя при него за каквото и да е, винаги ми дава професионални изчерпателни и информативни отговори и е страхотен човек като цяло.

 

Казва се Милко, телефон: +359 888 329408

Местонахождение (пред блока му) жк. Света Троица и понеже е трудно да се даде точен адрес, ето Link

 

Обаждайте му се, няма да съжалявате! Мен ми монтираха една аларма работеше перфектно първите 4 месеца, като дойде зимата и започна

да прави магарии, закарах му я, за 1 час намери от къде тръгва всичко и го оправи. Беше ми изгоряла алармата, презапои я, имах изгорели

компоненти, смени ми ги... просто работи много качествено и трябва да го видите за да се уверите ;)

 

Аз най много му се радвам, защото като техничарче, обичам да питам как работят нещата, а той обича да обяснява ;)

 

 

 

Потвърждавам за Милко! Познавам се с него от години - човек, който наистина си разбира от работата! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

A супер сте, тъкмо се чудех кой да ми сложи и на мен аларма, че си прецаках ключалката вече от отключване на ръка :). Мерси, супер добра инсформация споделяте ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...