Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Здравейте колеги :)преди една седмица си купих еклисп 2.4 2007 година, но го купих без резервна гума и искам да попитам дали някой може да ме насочи откъде да си купя. Джантите са 17-ки размера ако не се лъжа е 205х55.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги :)преди една седмица си купих еклисп 2.4 2007 година, но го купих без резервна гума и искам да попитам дали някой може да ме насочи откъде да си купя. Джантите са 17-ки размера ако не се лъжа е 205х55.

Би трябвало да е 215/55/17..........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги :)преди една седмица си купих еклисп 2.4 2007 година, но го купих без резервна гума и искам да попитам дали някой може да ме насочи откъде да си купя. Джантите са 17-ки размера ако не се лъжа е 205х55.

 

Само една ли ти трябва ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само една ли ти трябва ?

Да само една гума с джанта ми трабва за резервна :) и да размера е 215 прав си Tymbi, а по default пише че са R18, но в момента са 17-ки, та се чудя откъде да си взема някой ако знае да пише :) благодаря

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега резервната би трябвало да е "донат" !!! п.с. поздравления за избора и за страхотната сделка :)

Редактирано от gagliandar
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ти не си ли забелелязъл, че колегите с еклипси си ги крият и не идват по сбирките :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е! Хубава работа.... за наказание където ме обиди, литър от твоята ракия на слeдващата среща !!! :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ти не си ли забелелязъл, че колегите с еклипси си ги крият и не идват по сбирките :icon_blush:

 

Е аз ще идвам на сбирки само да се организира нещо :drive: ......... ето тука една снимка да се похваля :P

post-11689-009875800 1299503913_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има тема за срещите във Варна, в раздела за събирания, следи я ;) Иначе еклипса е покъртителен, честито и много да те радава!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ти не си ли забелелязъл, че колегите с еклипси си ги крият и не идват по сбирките :icon_blush:

 

оппа... нов камък в моята градина :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Emil Dimitrov

Е не е така. Аз забелязох вече доста еклиспчета във варна. Даже днес спрях до един същия като моя ама сив. Като се постопли и се организира някоя сбирка дано додат доста хора.

Иначе колегата с джантите не са ли 17ки по дефаут. 18 много ми ес вижда но може не споря.

 

DochoPetkov A честито аз този го знам продаваше се до скоро до Сибанк на операта ако не се лъжа.

Редактирано от Gotti
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Emil Dimitrov

Е не е така. Аз забелязох вече доста еклиспчета във варна. Даже днес спрях до един същия като моя ама сив. Като се постопли и се организира някоя сбирка дано додат доста хора.

Иначе колегата с джантите не са ли 17ки по дефаут. 18 много ми ес вижда но може не споря.

 

DochoPetkov A честито аз този го знам продаваше се до скоро до Сибанк на операта ако не се лъжа.

 

Колега аз не казвам, че няма еклипси, напротив има, но не идват по сбирките :) Колегата gagliandar с неговото 4Г му виждаме 2 пъти очите в годината :) Криете си ги тези коли, сакън и ние да не им се порадваме :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...