Премини към съдържание

Не само ние мечтаем...


vlad

Препоръчано мнение

Нямаше как да не ми направи впечатление тази публикация. Не толкова като конкретна разработка, колкото заради факта, че се мисли по въпроса...

 

www.speed-press.com/Възраждането-на-Mitsubishi-Galant-(ВИДЕО)/?pageId=17673

 

П.П.Отдавна не съм влизал в сайта и е възможно да сте обсъждали вече тази новина....ако е така, моля за извинение:)

Редактирано от vlad
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Красавец, предницата е направо жестока. Лично мен много ме кефи но може само да си мечтая.:icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Предницата е доста агресивна и това много ми харесва. Но като цяло концепта ми стои като BMW X6, но залепено за асфалта.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дизайна не е лош,ако се 'пипне' още и салона,тогава вече ще заприлича на лимузина каквато :mitsu-smiley: не предлагат в момента,и това за мен е ОГРОМНА грешка :icon_crying: ,след като дори и Шкода навлязоха в този сегмент,а дано не е и сьс задно предаване че зимата ще е мькааа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това Японското ЦЛК ли е :icon_hmm: :icon_hmm: :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като се вземат на предвид старите Галанти , Лансера и Грандиса определено може и по добре да се справят с новия галант.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като се вземат на предвид старите Галанти , Лансера и Грандиса определено може и по добре да се справят с новия галант.

 

Това първо е някакъв концепт, дето най-вероятно няма да стигне никога до серийно производство. То и до концептуален демонстрационен модел ако стигне, пак успех. Иначе колата има интересна визия, повече ми прилича на астон мартин или мазерати. Ако изобщо нещо се получи, това ще стане най-рано след 3 до 4 години. Пък тогава, живот и здраве, може да го пробваме...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...