Премини към съдържание

Официална покана за 22 юли


Препоръчано мнение

  • Admin

По случай откриването на нов шоу рум на Мицубиши в Пловдив всички колеги, феновете на марката, са поканени на официалната церемония. Тя ще бъде в събота на 22 юли и ще започне в 10.00 часа.

Събитието е под мотото "Отворени врати" от Балкан Стар.

Ще има възможност за тест драйв на последните модели Колт, Грандис, Лансер, Аутлендър, а също така достъп до сервизната база, целият процес при отремонтиране на агрегатите и сервизното обслужване.

 

ПОКАНАТА ВАЖИ ЗА ВСИЧКИ :mitsu-smiley: ФЕНОВЕ В СТРАНАТА

Присъединете се към нас за Празник на Мицубиши! :icon_thumbup:

 

Колеги, какво ще се разбираме? Колоната от София кога ще тръгваме? Нямаме точно определен час, но мисля до обяд да сме в Пловдив :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 55
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Ей ама точно на 22 ли се е събитието :( Аз съм на сватба и сигурно няма да мога да дойда :( Но знам, че ще е супер :icon_thumbup: и да врътнете по едно къгче и за мен :rulez: :icon_thumbup: :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей ама точно на 22 ли се е събитието :( Аз съм на сватба и сигурно няма да мога да дойда :( Но знам, че ще е супер :icon_thumbup: и да врътнете по едно къгче и за мен :rulez: :icon_thumbup: :D

 

Прави като DJ-я той на срещи на мицубиши дори ходи като е на сватба! :first: :icon_clap: :first: :hysterical:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Прави като DJ-я той на срещи на мицубиши дори ходи като е на сватба! :first: :icon_clap: :first: :hysterical:

Да така е, въпреки че датата 22-и ми се съвпадна с моето пътуване до морето(ех, това морее :D ) и ме поставя в много кофти ситуация, пак ще дойда на срещата.......... :first: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Прави като DJ-я той на срещи на мицубиши дори ходи като е на сватба! :first: :icon_clap: :first: :hysterical:

 

:D абе, че ще се пробвам е ясно, ама дали ще успея е друг въпрос :D . То не е като да си в София, а са си 3 часа отиване и връщане, 1 час там и тя сватбата свършила :D ама ще видим. Ако излезе някоя пролука паля самолета и съм на летището в Пловдив :D :plane: :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ПОКАНАТА ВАЖИ ЗА ВСИЧКИ :mitsu-smiley: ФЕНОВЕ В СТРАНАТА

Присъединете се към нас за Празник на Мицубиши! :icon_thumbup:

 

Колеги, какво ще се разбираме? Колоната от София кога ще тръгваме? Нямаме точно определен час, но мисля до обяд да сме в Пловдив :rulez:

добре де след като шоуто ще започне в 10 ч, защо трябва до към обяд да сме там? Най добре е да сме по-рано - може би някъде към 10,30 най-късно. Не знам може и да не съм прав, но... :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Вярно е. По-добре да сме на време за откриването. Предлагам да съберем колоната в 08:00 и да идем на време за официалната част :) . :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Нямам нищо конкретно в предвид :)

Просто шоу рума отваря в 10.00 часа и мислих да не отидем точно в самото начало на отварянето му, а малко по-късно.

Разбира се ако искате ще сме там и в 10.00 :)

Казвайте да решаваме заедно. За мен лично ще бъде голямо удоволствие, защото със хората от Пловдив и по-специално със Жоро от Мицибиши Мотърс сме много добри приятели.

Още на Първата Национална Среща дойде човека и ни подари на целия клуб рекламни материали. После на изложението в София ни отдели специално внимание..... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги , дайте повече информация за мястото.

Ние със съпругата отложихме морето с няколко дена за да неизтървем такова мероприятие :icon_dance:

Ще бъде направо трагично ако неуспея да намеря мястото на срещата

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги , дайте повече информация за мястото.

Ние със съпругата отложихме морето с няколко дена за да неизтървем такова мероприятие :icon_dance:

Ще бъде направо трагично ако неуспея да намеря мястото на срещата

 

cop, начина да стигнеш до новия шоурум е лесно ако идваш от София. Тогава като караш по магистралата и свиваш към Пловдив на първата отбивка, която е след "Happy" и "Shell" точно в участъка между магистралата и Пловдив е новия шоурум! :D (в тази посока се пада от дясно)

Ти идвайки от Точно противоположния край на Пловдив ще трябва да минеш през града и да излезеш на пътя за София, който описах по-горе, стигайки до шоурума (той ще ти се падне в твоя случай от ляво) трябва да има отбивка от пътя в ляво, за да се стигне до него... Не ми се вярва Пловдивчаните, които искат да си купят Мицубиши да ходят да обръщат някъде около Пазарджик и тогава да стигат до шоурума! :D

 

Ако не знаеш как да стигнеш до излаза за София през Пловдив ми кажи ще те упътя най-подробно.

 

Между другото пътя за София е ммного близо до срещата, която направихме на Гребната база, но за това ще кажа ако се наложи! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги , дайте повече информация за мястото.

Ние със съпругата отложихме морето с няколко дена за да неизтървем такова мероприятие :icon_dance:

Ще бъде направо трагично ако неуспея да намеря мястото на срещата

 

Понеже преди около седмица навъртях вече и хилядния си километър :plane: и трябваше да отидя на профилактичен преглед в сервиза на Мицубиши,който се намира вече на новото място - там където е и новия шоурум на Балканстар.Тъй като знам мястото къде точно се намира и как да се отиде от Пловдив :good: предлагам на всички които ще минават през Пловдив да се съберем на едно място и да тръгнем заедно към шоурума.Примерно :icon_hmm: някъде към 9:30 да се чакаме на гребната база - там където се чакахме и предния път !!!! :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, последно какво се разбираме за срещата.........Шоурума отваря в 10:00ч. но не е казано че трябва да сме там в 10часа.........може и в 11-11:30 ч. да сме там...........например от тук да се тръгне към 10:00ч. от Лукойл бензиностанцията и да сме там в 11-11:30 там........... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И според мен няма смисъл да бързаме. Като тръгнем в 10ч. както предлага DJ-я с тия :plane: ще сме пред шоурума най-много до 11ч.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Супер, супер :icon_clap: !!! 22-ри съвпада тъкмо с пътуването ми до Пловдив и макар по работа ще успея да намина. Супер, супер, нямам търпение да присъствам на това събитие. :first: :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей каква готина новина .. много сладко да не си влизал няколко дена и като влезеш и хоп .. сладурски новини .. щях да карам DaniMG да ме води, но след като пак ще правим колона от Лукойла .. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей каква готина новина .. много сладко да не си влизал няколко дена и като влезеш и хоп .. сладурски новини .. щях да карам DaniMG да ме води, но след като пак ще правим колона от Лукойла .. :icon_thumbup:

 

Аз този път май ще се присъединя към Пловдивската група и ще тръгнем от Гребната база с колегите от Пловдив и региона!

 

Ще пътувам за Пловдив още в четвъртък и ще остана до неделя! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

Понеже преди около седмица навъртях вече и хилядния си километър :plane: и трябваше да отидя на профилактичен преглед в сервиза на Мицубиши,който се намира вече на новото място - там където е и новия шоурум на Балканстар.Тъй като знам мястото къде точно се намира и как да се отиде от Пловдив :good: предлагам на всички които ще минават през Пловдив да се съберем на едно място и да тръгнем заедно към шоурума.Примерно :icon_hmm: някъде към 9:30 да се чакаме на гребната база - там където се чакахме и предния път !!!! :rulez:

 

Да приемам, че Пловдивчани сме се разбрали, че се събираме в 9:30ч. на паркинга пред стадиона където бяхме предния път и лично аз ще ви чакам там по това време в събота! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Колеги, ако искате и ние, който тръгваме от София да се съберем пред бензиностанцията на ЛУК след карулката в 9.30 часа в събота? :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мен, ме устройва 9.30ч. Примерно да се съберем до 9.45 и да тъгнем всички заедно. Но нека и другите колеги от София да си кажат мнението.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз засега няма да пътувам :( , но какво да се прави... Иначе много ми се щеше да се изфукаме с новите тениски :D :first: .

Нищо, следващия път :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...