Премини към съдържание

Официална покана за 22 юли


Препоръчано мнение

  • Отговори 55
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

И аз искам да поздравя Балкан Стар за чудесната организация на събитието. Майстор Миро се беше постарал да няма гладни.

 

За теста на колите:

 

Грандиса е перфектния семеен автомобил, страхотна возия и много голямо вътрешно пространство. Не ми хареса обаче държането на двигателя. Шума в купето е доста по-голям в сравнение с този на L200, a и ускорението е по-зле. Надявам се,че тези проблеми ще бъдат изчистени след като от догодина започнат да монтират японски дизел (както ни увери Big Boss).

 

Мицубиши колт също ме впечатли. Учудваща пъргавина за двиг 1.3л. За този клас автомобил е перфектен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

аз малко със закъснение давам мнение, но мисля че то ще се припокрие с мнението на повечето от вас. Беше невероятно преживяване. Много благодарности на организаторите, на готвача от "Сръбска скара" за всички вкусотии и на артистите от шоуто - просто им се чудя в тези жеги как не спряха да правят номера.

Мноооооого ми хареса тест драйф-а, особено с Грандис-а, макар и малко муден при набиране, трябва да ви кажа, че се държи много добре и с висока скорост. Лично го пробвах със 180км/ч по магистралата и оборотите не бяха повече от 4000, а и с този круиз контрол направо ме накефи. Мисля, че тези които се возиха с мен го усетиха. Все пак фаворит за мен си остава L200 и след това Грандис - супер семеен ван, едва ли има по-добър в класа си. Колта, дори и малко с твърда возия и не дотам добра изработка на пластмасите, си е много хубав за класа си. Бързо набира, добре поддържа висока скорост и е стабилен с нея, а и в завоите стои добре. Не случайно жена ми много си го хареса и все повече се навива за колт, а пък за града е супер - малък и маневрен. За сега толкова другото го усетихте!!! :icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup: :mitsu-smiley: :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

vevas ако си вземеш Colt да се обадиш. Каня се от година да си сменя легените в банята. Ще ти дам запазена нова тапицерия за нищо пари :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Искрено Ви завиждам на всички , за присъствието ви на това мероприятие , и ужасно съжалявам , че не можах да дойда и аз , но какво да се прави :icon_blush:

Обещавам следващия път да се появя :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...