Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

амортисьори


ivailototti

Препоръчано мнение

Колеги трявва да сменям предни амортисьори и се чудя какви да сложа.Лансер 1999г.Според вас има ли смисъл да ходя да ги пълня.

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги трявва да сменям предни амортисьори и се чудя какви да сложа.Лансер 1999г.Според вас има ли смисъл да ходя да ги пълня.

Колега, не се излагай да ходиш да пълниш стари мамортесьори! :icon_blush:

Иди си купи Bilstein, сега ги има на много добри цени! :icon_thumbup:

Ще си сигурен, че ще работят перфектно и повече няма да ги сменяш! :icon_rock:

Редактирано от Vasil Sivkov-Noby
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, не се излагай да ходиш да пълниш стари мамортесьори! :icon_blush:

Иди си купи Bilstein, сега ги има на много добри цени! :icon_thumbup:

Ще си сигурен, че ще работят перфектно и повече няма да ги сменяш! :icon_rock:

 

А можеш ли да ме насочиш към някой магазин или сайт.Аз съм от слънчев бряг и нямам доверие на нашите цели два магазина за части.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А можеш ли да ме насочиш към някой магазин или сайт.Аз съм от слънчев бряг и нямам доверие на нашите цели два магазина за части.

"Auto+" в Бургас, там търси Коцето.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мерси много, колега. При първа възможност ще ги посетя. А колата ти е страхотна.

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://emk-33.com/shop/product_info.php?cPath=3947_243_1734_1739&products_id=21031.Това е единственото което намерих в нета с цена.
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://emk-33.com/shop/product_info.php?cPath=3947_243_1734_1739&products_id=21031.Това е единственото което намерих в нета с цена.

Monroe и нищо, е дно и също! :icon_thumbup:

Тези амортесьори НЕ работят, но за сметка на това са евтини! :icon_rock:

Иди и потърси на място, защото по нета няма да стане!

Редактирано от Vasil Sivkov-Noby
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги искам да се оплача.Освен амортисьорите трябва да сменя и носачите.Амортисьори намерих KAYABA-115 лева.А носачи на 110 лева.Някой знае ли колко ролки имам за да сменя и ремъка.Мерси предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги искам да се оплача.Освен амортисьорите трябва да сменя и носачите.Амортисьори намерих KAYABA-115 лева.А носачи на 110 лева.Някой знае ли колко ролки имам за да сменя и ремъка.Мерси предварително.

 

Ролката е една.А ако си решил да взимаш амортесиори по-качествени ти препоръчвам доказани японски Tokico 160 лв е броя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Шарнир на носача се избива ако това ти е проблема.Цената на японски шарнир е около 24-25 кинта от ЕВРО 07 доставят из цялата страна.Амортесиорите също от там :good:

Редактирано от s-m
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Шарнир на носача се избива ако това ти е проблема.Цената на японски шарнир е около 24-25 кинта от ЕВРО 07 доставят из цялата страна.Амортесиорите също от там :good:

 

Носачите са ми толкова изгнили че не стават за нищо.Колеги не си купувайте кола от Австрия никога.Моята е цялата в ражда от скапаната им луга.Когато питах за носачите в магазина ми казаха че имало с два вида захващане.А майстора не ми каза какви са моите.Някой знае ли нещо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес питах за ремък-17 лева и ролка-60лева.Очаквах повече.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес питах за ремък-17 лева и ролка-60лева.Очаквах повече.

 

Очакването ще ти се изпълни малко по-късно......

С ремък от 17 лв.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Евро07 и Японски части?

За Японски автомобили да, но Японски части със сигурност нямат.

 

100 % шипинг от япония! Имат си сума ти удостоверения и магазина си е напълно кадърен не като будките на симеон! ето и адреса - София Константин Величков бл.203 Made in Japan :drive: И да добавя че само този магазин на euro 07 е такъв :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някои има ли представа колко се взима за смяна на--амортисьори предни 2броя--носачи 2броя--ремък+ролка.С мой части говорим горе-долу.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

50:50 - Китайски плюс Европейски като голяма част от Европейския е пак с произход Китай, Индия и т.н. Всички магазини на Евро 07 са еднакви, от една верига са, стоката също е еднаква. Това не означава, че продават само боклуци, но все пак да не се самозаблуждаваме.

 

Еми на частите си пише Made in Japan,а китайски части... не съм виждал в тази верига,може би имаш предвид КОРЕЙСКИ.Всеки сам си преценява все пак,аз казвам това което съм видял до сега,а съм минал през доста магазини и автоморги :)Колега ориентировъчно за под 80 кинта трябва да ти сменят всичко което си изброил,работата не е кой знае каква!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някои има ли представа колко се взима за смяна на--амортисьори предни 2броя--носачи 2броя--ремък+ролка.С мой части говорим горе-долу.

 

 

За амортисьорите, ако са нови от където ги вземеш ще ти ги монтират те (вероятно безплатно), за да важи гаранцията, за останалите части зависи от сервиза.

 

Амортисьори намерих KAYABA-115 лева.
Тази цена от магазин на официален вносител ли е? Сложи и още около 30лв за прахозащитен комплект, може да те принудят да го смениш, заради гаранцията. Също ремък за 17лв. изглежда съмнително.

 

 

Еми на частите си пише Made in Japan,

 

Нали знаеш че могат да напишат всичко...

Редактирано от vladimirov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако се размина само с към 80лева ще има да черпя.В понеделник ще я карам в Влас на майстора и много държа после да ви кажа цената защото си мисля че ще е много повече.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тази цена от магазин на официален вносител ли е? Сложи и още около 30лв за прахозащитен комплект, може да те принудят да го смениш, заради гаранцията. Също ремък за 17лв. изглежда съмнително.

Цената е с намалението. А мога ли да ползвам стария си прахозащитен комплект?

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако кябите са от Косер прахозащитния комплект е задължително условие, питал съм. И май всички са европейско производство.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ремъка ми е CONTINENTAL-CONTITECH-CT 910 а ролката е SKF.Дано са добри.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някои има ли представа колко се взима за смяна на--амортисьори предни 2броя--носачи 2броя--ремък+ролка.С мой части говорим горе-долу.

Около 120-160лв. колега си приготви........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ремъка ми е CONTINENTAL-CONTITECH-CT 910 а ролката е SKF.Дано са добри.

То това е една от най добрите комбинации на нашият пазар, стига ролката да е истински SKF ..:icon_thumbup:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В Бургас ми обявиха цена 300-350 лева.Направо ме разбиват тия сервизи.Тук имаме много сняг и ще изчакам другата седмица за да закарам колата във Влас при друг майстор.Дано не ме убие с цена като тази.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...