Премини към съдържание

Нека днес почетем името на св. Николай Чудотворец!


rosko

Препоръчано мнение

Нека се свети името на именниците и да пребъде през вековете!

Нека св. Николай да продължава да закриля моряците, пътешествениците, па нека вземе малко и от банкерите и да го даде на по-горе споменатите ;-), закриляйки и тях!

 

П.П. Нека отправя моите специални поздрави в този светъл празник към Ники Николов и малък Кольо, както и към Петър - механикът на моряците! Момчета, бъдете живи и здрави и нека светията да ви пази.... Както и всички нас, пътешествениците!

 

П.П.2 Като опека рибката довечера - тогава ще продължа! А на Малък Кольо баща му - и той да е жив и здрав!

Редактирано от rosko
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честит имен ден на празнуващите и да са живи и здрави !

 

П.С. : Роско , дай някой рецепта за печено шаранче... :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито на именниците и от мен, всичко най-хубаво им пожелавам и някой да хапне риба и заради мен :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честит Имен Ден на всички именници! Честит Празник и на моряците, и на банкерите! Честит Празник и на Бургас! Живи и Здрави... няма нищо по-важно от това!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито на всички колеги които празнуват, да са живи и здрави........., и тези които не празнуват :)

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честит имен ден на празнуващите и да са живи и здрави !

 

П.С. : Роско , дай някой рецепта за печено шаранче... :rolleyes:

Ааа, не знам.... аз шаран не обичам.... За довечера съм приготвил лаврак... Приготвям го по ей тази рецепта http://www.gotvetesmen.com/recipes/alphabet_list/index.php?alphabet=%D0%A6&id=750

Редактирано от rosko
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

×
×
  • Създаване...