Премини към съдържание

Някой ще ми каже ли...........


Препоръчано мнение

]..............как става това............ :D 330 км пробег за 20.6 л. бензин........ :D :first: :first: :first:

 

Ако някой се съмнява........... :D

post-9-1150653452_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е, DJ, ти караше с няма и 140, твоят Галантчо си е мислил, че е спрял :D

 

ХАйде хайде :D , а кой ми се обади по телефона да карам по-бавно, че не може да ме настигне? :D :D :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ХАйде хайде :D , а кой ми се обади по телефона да карам по-бавно, че не може да ме настигне? :D :D :D

 

Ааа, ти не си се оплакал, че Каризмата не е яла бензин (този път) ... :rulez:

Извън майтапа, говоря за пътя на връщане, когато бяхме само с Галанти ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ааа, ти не си се оплакал, че Каризмата не е яла бензин (този път) ... :rulez:

 

Ама тя милата е дизелче :D :D

 

Това беше шегичка, разбира се. Къде ще се мери моят дизелак със звяра на DJ :) .

 

Но аз си я харесвам :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е, DJ, ти караше с няма и 140, твоят Галантчо си е мислил, че е спрял

Честно казано 140 км./ч. не ги осеща много, имам чуството че най икономичната ми скорост беше ...........140 км./ч.

Разбира се че тази скорост е далече от възможностите му( някаде около .......има няма 40 % от тях :icon_n_whistling: )обаче "печките" ме изнеадоха за пореден път............

1. TMintov-ата Каризма ощ в началото като взе водачеството, и даде начална скорост от ..........160 км./ч. :plane: и :mitsu-smiley: колоната трябваше да я поддържа , обаче имаше риск от някоя кука да има "удоволствието" да спре някое :mitsu-smiley: и да му връчи "тапия" за самолет на годината........ :D Та се налагаше да догонвам колоната и мина отпреде да обуздам някокото хиляди :mitsu-smiley: расови коне :hysterical: .............обаче бая зор видях докат мина таз колона и стигна пръв.........после на Иво Дизела "печката пак ме впечатли с някои интересни номера, като например по завоите не мога да се отлепя от таз печка бре............ :D брех , давам газ и гледам в огледало дали ще се отлепя от него, нооо.....ниц, не става бре...........

Това показва че без значение дали е дизел или бензин, :mitsu-smiley: -тата вървят еднакво......... :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано 140 км./ч. не ги осеща много, имам чуството че най икономичната ми скорост беше ...........140 км./ч.

Разбира се че тази скорост е далече от възможностите му( някаде около .......има няма 40 % от тях :icon_n_whistling: )обаче "печките" ме изнеадоха за пореден път............

1. TMintov-ата Каризма ощ в началото като взе водачеството, и даде начална скорост от ..........160 км./ч. :plane: и :mitsu-smiley: колоната трябваше да я поддържа , обаче имаше риск от някоя кука да има "удоволствието" да спре някое :mitsu-smiley: и да му връчи "тапия" за самолет на годината........ :D Та се налагаше да догонвам колоната и мина отпреде да обуздам някокото хиляди :mitsu-smiley: расови коне :hysterical: .............обаче бая зор видях докат мина таз колона и стигна пръв.........после на Иво Дизела "печката пак ме впечатли с някои интересни номера, като например по завоите не мога да се отлепя от таз печка бре............ :D брех , давам газ и гледам в огледало дали ще се отлепя от него, нооо.....ниц, не става бре...........

Това показва че без значение дали е дизел или бензин, :mitsu-smiley: -тата вървят еднакво......... :icon_thumbup:

 

Абе аз нали още си нямам талон, та няма какво да ми вземат куките

Ако си спомняш ми написаха акт още февруари в Самоков като отивах на ски и ми прибраха талона. Ама аз им се сърдя и не отивам да си го взема

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз нали още си нямам талон, та няма какво да ми вземат куките

Ако си спомняш ми написаха акт още февруари в Самоков като отивах на ски и ми прибраха талона. Ама аз им се сърдя и не отивам да си го взема

:hysterical: :specool: Верно си е така............ :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По добре иди и си го вземи и тогава вече им се сърди и не им го давай никога! А що се отнася до скорости радарите са на 150-160л Аз лично не карам по-ниско от 180 :plane: галанта, а колта 200-205 на магистралата иначе м/уградско 170-180 :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По добре иди и си го вземи и тогава вече им се сърди и не им го давай никога! А що се отнася до скорости радарите са на 150-160л Аз лично не карам по-ниско от 180 :plane: галанта, а колта 200-205 на магистралата иначе м/уградско 170-180 :rulez:

Мисля че радарите са на 140 настроени да им "святка"..... :D Обаче те имат и горна граница , която по мои предположения са до към 250 км./ч. :D Значи трябва или да караме с повече от 250 км./ч. или на под 130 км./ч. :hysterical: Което за нашите :plane: е нищо работа........... :hysterical:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е, с под 130 км/ч ... няма ли да се сърдят, че не ги карате? Виж какво стана, твоят :plane: даже отказваше да яде :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е, с под 130 км/ч ... няма ли да се сърдят, че не ги карате? Виж какво стана, твоят :plane: даже отказваше да яде :D

Моя беше на специална диета :D ...........много ефективна......... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

... и се появи знак "до 100 км/ч " :icon_doh:

Ще трябва да има специален знак за :mitsu-smiley: :plane: който указва че тази лента е само за тях..........лента за излитане ......... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

DJ Tymbi то за 330 км. минати с 20.6 литра - излиза че средно ти дава 6.24 л на 100км. Ами това си е маи супер постижение за такъв :plane: :mitsu-smiley: . Маи нещо има някаква регулировка хем да върви и хем малко да гори. Та си мисля ако е така святкаи как става :good: и после :drinks: .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

DJ Tymbi то за 330 км. минати с 20.6 литра - излиза че средно ти дава 6.24 л на 100км. Ами това си е маи супер постижение за такъв :plane: :mitsu-smiley: . Маи нещо има някаква регулировка хем да върви и хем малко да гори. Та си мисля ако е така святкаи как става :good: и после :drinks: .

Ми ха де , и аз го мисля ,ма досега не съм го изммислил как става това.......6.24л/ 100 км. пробег.........това е невероятно ,но факта си е факт...........днес пак проврих касовата бележка, но няма лъжа ,няма измама............ :D Освен на връщане да съм я ударил отдолу по резервоара и той да се е сгънал така яко ,че да е понамалил обема си с 9-10 л. :D :D :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

И аз ще влизам в рекордите на Гинес. Днес минах 400 километра и още стрелката ми е малко над средата. При положение, че като тръгнах на отиване догонвах колоната и карах на някои участъци доста време със 180км/ч. На връщане беше същото, но никога няма да забравя как 7 Галанта карахме в колона със над 140 и някъкво BMW от новите осмици се опита да наруши колоната и веднага Галантите го затвориха и той премина да ни изпреварва в аварийната лента. Е казвам ви хора няма такава красива гледка като колона от Галанти на фона на залязващото слънце. Толкова се отплеснах, че после едвам съм ви догонвал. Няма кола като Галанта :wub:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще влизам в рекордите на Гинес. Днес минах 400 километра и още стрелката ми е малко над средата. При положение, че като тръгнах на отиване догонвах колоната и карах на някои участъци доста време със 180км/ч. На връщане беше същото, но никога няма да забравя как 7 Галанта карахме в колона със над 140 и някъкво BMW от новите осмици се опита да наруши колоната и веднага Галантите го затвориха и той премина да ни изпреварва в аварийната лента. Е казвам ви хора няма такава красива гледка като колона от Галанти на фона на залязващото слънце. Толкова се отплеснах, че после едвам съм ви догонвал. Няма кола като Галанта :wub:

 

:) :first: :first: :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...