Премини към съдържание

Срещи в и около Монтана


Препоръчано мнение

Здравей колега, няма нищо обявено официално, но ако правите сбирки и се прибирам по северозапада с радост ще се отзова :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

няма ли фенове в северо-западна БГ тцтц хайде една срещичка в Монтана,Враца насам някъде.....

 

Сега е времето за Шипково, най-вероятно след това ще се покажат желаещи :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

хаха е дано де чеее само Каризми насам има Галанти в град по 1-2 хаха

Редактирано от tmintov
Правопис! Колега, пишете грамотно!!!
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За срещите във Враца и региона предупреждавам... мноого трудно става, но все пак ако успее да се организира нещо ще гледам и аз да съм на линия ;) От мъничкото срещи, които направих най-редовни се оказаха колегите от Ботевград, независимо от това, че рядко влизат във форума!

:icon_thumbup: :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде организирайте нещо в Монтана най-накрая :) и да не е само за Галанти :) .

Да използвам северозападната тема и да попитам, вчера в Мездра около 17,30 се поогледахме с един колега с Галант комби Вр 6696, дали не беше колегата Краско?:icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде организирайте нещо в Монтана най-накрая :) и да не е само за Галанти :) .

Да използвам северозападната тема и да попитам, вчера в Мездра около 17,30 се поогледахме с един колега с Галант комби Вр 6696, дали не беше колегата Краско?:icon_hmm:

 

Шефке, хайде да мине Шипково и да се оправи временцето и ще направим срещичка.. пък туко виж дошъл и някой от Видин и Лом :icon_blush: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

хаах еми хайде ако може ще се посъберем коли от монтана ще сме 2-3 само :icon_thumbup: от враца,лом и който където му е по близо може да казва и ще измислим нещо за някой ден :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да можем да използваме сега почивните дни за тая работа :)

 

Звънни  един телефон ,ако се събирате-нямам нет в Монтана.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Звънни  един телефон ,ако се събирате-нямам нет в Монтана.

 

Да ако се уговори среща.. ще е хубаво някой и на мен да ми звънна, че ще бъда на село.

Благодаря предварително на Светла и Кики, предполагам те ще ме известят ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Монтанчани можете да организирате една среща при Сталин до Клисурския матастир, а по това време може и на "Минкови бани" в с.Спанчевци да се преспи. Извън сезона може да се намерят места, още повече, че от миналата година бунгалата са с 8 повече, а в 2 или 3 от тях има джакузи. В сезона е невъзможно да се намерят места, а в Събота и Неделя през Юни, Юли, Август и дори началота на Септември при хубаво за плаж време, няма дори къде да се паркира.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, тъй като сега в петък мисля да ходя към Монтана. Искате ли в събота да си направим една срещичка на местно ниво и да се видим :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Събота на 21.05.2011 от 11:00 часа, ще има местна сбирка в Монтана. Мястото е спортния комплекс "Аугуста", намира се на стената на язовира.

Всеки който има желание да се видим е добре дошъл :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, за срещата искам да дам пояснение, ако някой от другите места реши да дойде да се видим.

За тези които идват от посока Враца, може да видят упътване от кръговото до мястото на срещата: ТуК.

 

Или казано накратко след минаване на кръговото се кара само на право, преминава се мост над река Огоста. Малко след това има жп линия със светофар, след линията веднага в ляво. Кара се само направо и се минава около пазара на колите(до Стадиона) и 200-300 метра след това има кръстовище, на него се хваща на ляво и след това пътя тръгва по стената на язовира, след изкачване на стената в дясно има паркинг, където е и мястото на срещата.

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като се видим с "ДядоМраз" и ако е навит може да отскочим с двата нови Лансъра - близнаци!

Но ако не се обади в Събота няма да стане.

Редактирано от Николай Николов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги има малка промяна в плана, сега разбрах, че на уговореното място ще има мото събор и много трудно ще стигне до горе.. а да се намерим още повече.

 

Затова срещата я променяме за авто пазара, който се намира пред стадиона, там е широко и ще може да се съберем и да решим на място къде да седнем да се видим.

Упътването е почти същото като в предния ми пост, може да видите Тук

 

Извинявам се за тези промени, ако има нещо, може да се свържете с мен на 0883375686. Казвам се Виктор, нямам против да ми казвате и по ник ;)

Часа си остава в 11:00, за сега само сборния пункт се измества на пазара на колите и след това ще решим къде да отидем :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ехх... жалко :( Така ми се искаше и аз да присъствам... изпускам срещата точно с 1 ден, е как да не го хване яд човек :icon_crying:

 

ПС: на 28.05.2011г. от 10:00 часа на Площад "Христо Ботев" във Враца ще се проведе Ретро парад :icon_rock:

Редактирано от k1k1_
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...