Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Срещи в и около Монтана


Препоръчано мнение

Здр.Колеги! Последно колко хора ще ходят на срещата утре в 11:00 часа в Монтана?

 

Здравей колега, за сега потвърдили са 5-6 човека, но най-вероятно ще се присъедини още някой.

Аз ще съм там със сигурност :mitsu-smiley:

 

Само да подсетя колегите, че срещата е изместена на пазара на колите в предния пост съм обяснил защо. Срещата си остава за 11:00

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Здравейте отново, завърнах се вече и е време да ви покажа малко СНИМКИ от провелата се среща :mitsu-smiley:

 

Всичко мина добре и поздрави на колегите с които се запознахме :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Благодарности на Колегата Радко,че има толеранс и към по малките автомобили като Мазда 323ф и по точно тъмно зелена :rolleyes: от Мен Благодаря :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 години ...

Здравейте колеги,

Изрових тази тема от архивите, за да видим ще можем ли да организираме една северозападна среща. Датата е 27.07.2014(неделя), мястото ще го уточним спрямо хората.

Нека желаещите колеги да драснат в темата

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи разширихме срещата до Японска среща. Датата е 27.07.2014(неделя) 14:00 часа

Мястото е крайпътен ресторант "Пъстренеца" на 3-4км от г. Монтана по пoсока г. Враца(Е79). Уговорен е престой с възможност за поръчки от менюто на ресторанта и преспиване, за желаещите.

Ако някой колега има възможност и желание да присъства, нека драсне. Ще е хубаво до петък да имаме някаква ориентировъчна бройка, за да подготвим ресторанта.

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да подсетя колегите за наближаващата Японска среща. Датата е 27.07.2014(неделя) 14:00 часа

Мястото е крайпътен ресторант "Пъстренеца" на 3-4км от г. Монтана по пoсока г. Враца(Е79).

Ако някой колега реши да дойде да се видим и иска да се свърже с мен, телефона ми е 0883 37 56 86

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

До тук колко колеги се очертават или още няма яснота?

 

От форума ще сме 3-4 човека, както и очаквах. Но понеже направихме срещата японска общо очаквам над 20. В неделя ще си покаже :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

Ето малко снимки от срещичката: http://tasso.snimka.bg/automobiles/japan-fest-montana.829386

Благодаря на отзовалите се и се радвам, че успяхме да се запознаем с Краско :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...