Премини към съдържание

Каква представлява тази част на Carisma 1,9TD


backstage

Препоръчано мнение

Това е двигателя на Carisma 1,9TD. Какво представлява този пластамасовия цилиндър, дето ми омаслява по него?

 

http://195.149.248.189:8080/2010-11-20/3eed8b13f9d16efa2ed89f60b142f495_800x600.jpg

http://195.149.248.189:8080/2010-11-20/35c191aa3a6661f8ca343fdad1bb2df7_800x600.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Без да гледам снимките :D ще ти кажа , че това е отдушник за картерните газове ..

Карай и не се притеснявай, този модел са си така по рождение ..:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Без да гледам снимките :D ще ти кажа , че това е отдушник за картерните газове ..

Карай и не се притеснявай, този модел са си така по рождение ..:)

и аз съм съгласен! и при мене е така, но някои май ми каза, че този филтър можел да се почисти с бензин. но несъм много сигурен

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Интересна заводска видийка си имаш на единия маркуч :D :icon_clap: Ако спре да се омаслява отдушника значи и в двигателя нямаш масло...карай и не се занимавай с глупости :good:

Редактирано от tmintov
Правопис!
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Колега, на мен от тази същата част :) ми тече направо маслото, постояно си капе ли капе, какво ли не правих лепих, стягах, нов маркуч и т.н ама си продължава да тече и бая масло си губи. Не знам какво да правя вече

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, на мен от тази същата част :) ми тече направо маслото, постояно си капе ли капе, какво ли не правих лепих, стягах, нов маркуч и т.н ама си продължава да тече и бая масло си губи. Не знам какво да правя вече

Имаш сериозен проблем,това са картерни газове,Нетрябва да тече масло...Води я на майстор да я гледа,без да плаша,но нещата са сериозни.. :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имаш сериозен проблем,това са картерни газове,Нетрябва да тече масло...Води я на майстор да я гледа,без да плаша,но нещата са сериозни.. :rolleyes:

 

 

 

Ами тя тече точна там където влиза в блока и си тече...някак си обръща газовете ли и аз не знам какво става ама трябва да се ходи по мойастори, няма как, само не знам кога ще мога да ида, а трябва да в по-скоро. Нали ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...