Премини към съдържание

Зимна среща - с.Вонеща вода


Препоръчано мнение

София, Ябланица, разклона към В.Търново, Севлиево, Габрово, Трявна, Вонеща вода," Велиста"....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вальо какъв е тоя странен маршрут ? София- Търново -Габрово и се отбива към Килифарево надолу, което е най -добрия път . От Габрово към Трявна е супер объркано и страшно много завои...а разликата е 10км по-малко...

Който иска тук да си направи един маршрут и да го следва...

http://www.bgmaps.com/map/route

Редактирано от todor
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Значи до Велико Търново и от там къде е отбивката за Вонеща вода? :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бе вие добре ли сте?

От Ябланица хващате към В.Търново. Като стигнете Севлиево, отбивате през него, после Габрово, Трявна и сте във Вонеща вода.

Що трябва да стигате чак до Търново...

Ха вижте и картата....:icon_doh:

......................

А Габрово, Трявна, Вонеща вода съм минавал поне 30 пъти - хубав път, след Трявна има страхотни гледки, няма дупки....

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Минаваш през Търново посока Казанлък или всъщност Габрово, след като излезеш от Търново. Тръгваш към Дебелец или по-скоро Хаинбоаз през прохода. Това е пътя. Ако нещо съм в грешка да ме поправи някой...

Бе вие добре ли сте?

От Ябланица хващате към В.Търново. Като стигнете Севлиево, отбивате през него, после Габрово, Трявна и сте във Вонеща вода.

Що трябва да стигате чак до Търново...

Ха вижте и картате....:icon_doh:

......................

А Габрово, Трявна, Вонеща вода съм минавал поне 30 пъти - хубав път, след Трявна има страхотни гледки, няма дупки....

Да бе, ама ти виж картата. разликата е 10 км и Хаинбоаз е магистрала в сравнение с Габрово -Трявна , а и за човек, който не е минавал през Габрово да намери пътя за Трявна си е приключение...Да не говорим, че в 5 е тъмно и какви гледки...

Дадох ти линк към БГмапс, направи си и двата маршрута и ги сравни...Къде да хванат от Ябланица -Търново, като се движат по магистралата...???

Редактирано от todor
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, дали ще е възможно да се видя с някой преди да тръгнете, за да изпратя за Жоро един пакет?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми се струва, че през Търново е най-лесно...През Трявна е много заплетено :icon_hmm:

 

София - Търново, от там се хваща пътя за Габрово, но още в началото има разклон за Килифарево, по него се стига до Вонещата...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, дали ще е възможно да се видя с някой преди да тръгнете, за да изпратя за Жоро един пакет?

Дани, като пращаш пакета, можеш ли да сложиш и две стикерчета, от тези с контура на еклипс?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Къде да хванат от Ябланица -Търново, като се движат по магистралата...???

 

Тошко, да не си употребил алкохол, бре?

След Ябланица, на "Стрелките", пътя се разклонява. На ляво към Луковит, Плевен, Русе - на дясно към В.Търново. Хващаш десният път, стигаш до Севлиево и продължаваш към Габрово... После Трявна, и след 10 км си във Вонеща вода...

Пък за стъмняването - теб от тъмното ли те е страх?:giggle:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Отбивката към Килифарево, всъщност е Хаинбоаз(прохода на републиката) или пътя към Нова Загора...Намира се в дясно почти веднага като се излезе на двулентовия път след Търново.

Тошко, да не си употребил алкохол, бре?

След Ябланица, на "Стрелките", пътя се разклонява. На ляво към Луковит, Плевен, Русе - на дясно към В.Търново. Хващаш десният път, стигаш до Севлиево и продължаваш към Габрово... После Трявна, и след 10 км си във Вонеща вода...

Пък за стъмняването - теб от тъмното ли те е страх?:giggle:

Разклона е доста след Ябланица...

 

Не ми се спори с теб, пращаш хората по супер крив маршрут, който като време е доста повече...От разклона към Севлиево, до Габрово и Трявна наясно ли си колко км са ? Да ти кажа , че от Севлиево до Вонещата са 74км през Търново и 66км през Габрово, но през Трявна си удължаваш пътя с час...и заради 8км струва ли си ?

Редактирано от todor
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Севлиево - Търново - Вонеща вода - 73.5 км,

Севлиево - Габрово - Трявна - Вонеща вода - 66.4 км,

.................

Прав си, не си струва...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Явно Тошко не иска да ти идва на гости....

А аз така исках да го прекарам през Габрово, по тоя "супер крив маршрут"...........

Ма на, хвана ме и сега ще си мине през разкопаното Търново....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аре моля ви се, Габрово го знам наизуст както и региона...Имам страшно много приятели там. С Христо ще намерим общи теми и познати усещам... :drinks:

Редактирано от todor
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Колеги, кой ще тръгва от София, да се разберем да пътуваме заедно.

Само моля без 200 км/ч по магистралата. :rolleyes:

Да тръгнем преди обяд и да си караме спокойно. :drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги в петък на 26-ти около 18:30 мисля да потеглям от Пловдив за смрадливата вода. Някой по този маршрут иска ли да се засечем и да караме заедно :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Важното е всички да стигнем, а откъде ще минем - нека всеки си избира..:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бос, основната група се очертава да тръгне към 14.30ч от Сф. Жените са на работа, какво да се прави... :icon_n_dunno:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, послушайте ме, ако искате да пътувате БЪРЗО, УДОБНО, БЕЗОПАСНО, ЛЕСНО ...

НАЙ-ДОБРИЯТ маршрут е през Севлиево - В.Търново - Прохода на Републиката /Хаинбоаз/.

Познавам ПЕРФЕКТНО и двата пътя /през Търново и през Трявна/- ДОВЕРЕТЕ МИ СЕ.

Съвсем малко подробности: За Трявна трябва да минете почти през цяло Габрово, излаза към Трявна е доста объркан

и сложен, като до Трявна пътят се състои от НЕПРЕКЪСНАТИ завои /доста по лоши от Шипка/.

След Трявна е същото. Пътят е много неприятен, особено за деца.Спестяват се няколко километра, но се губи доста

повече време - да не говорим за удобството, комфорта на пътуването и сигурността... И още един МНОГО СИЛЕН

довод - тази вечер в прогнозата споменаха, че в края на седмицата се очакват снеговалежи -

не искам да коментирам ситуацията със евентуален първи сняг по трасето през Трявна...

И не забравяйте, че все пак целта е няколко приятно прекарани дни в с. Вонеща вода, а не демонстрация на шофьорски

умения при лоши метереологични условия и гаден път...

Естествено, всеки сам си взема решението !

За тези, които ще минат през Търново - внимавайте след Търново, на около 4-5 км. има разклон към Габрово и Нова Загора

/мисля, че има табели "Свиленград"/ - много често се поема към Габрово.../а там е ИЦО / :icon_box: :icon_doh:

Лек път на всички и до скорошна среща :icon_thumbup:

PS. Вальо,бат Бойко отдавна запълни дупките и разкопаното в и около Търново - пътя: София-Севлиево-Търново-Хаинбоаз е много добър -

равен, без дупки, с плавни завои, приятен за шофиране :rijden:

Редактирано от Vanjo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За Софийската група. :icon_thumbup:

http://img41.imageshack.us/i/94701506.jpg/

 

 

Браво :icon_clap: точно това е маршрута.

 

Колеги,искам да заостря вниманието на всички, които пътуват по линията: Търново-Хаинбоаз ...

На влизане в града /от запад- посока София, Севлиево/, продължете направо /посока Варна/-не

завивайте в началото на града на дясно !!! Карате само направо. Минавате две нови и големи кръгови.

И на тях-направо. След второто кръгово в дясно ще видите Практикер и Техномаркет. Продължавате направо-

посоката е Исток, към Варна. И сега - ВНИМАНИЕ - 100 метра след втория светофар

започва най-голямата "детелина" на Балканите - гледайте табелите - трябва да се отклоните надясно, направ-

ление Дебелец, Габрово, Нова Загора, Свиленград... Отново напомням - внимавайте след 4-5 км. да не тръгнете

в грешната посока към Габрово.../писал съм го в предния си пост/.

Не се смущавайте от подробните обяснения - маршрута е много лесен и няма начин да се объркате, в града

имате 1-1,5 км.и то все направо. Написах това, защото има вероятност да се отклоните по околовръстния път,

който е също толкова дълъг, но е по-лош.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

... За Трявна трябва да минете почти през цяло Габрово, излаза към Трявна е доста объркан

и сложен....

 

 

Колеги,искам да заостря вниманието на всички, които пътуват по линията: Търново-Хаинбоаз ...

На влизане в града /от запад- посока София, Севлиево/, продължете направо /посока Варна/-не

завивайте в началото на града на дясно !!! Карате само направо. Минавате две нови и големи кръгови.

И на тях-направо. След второто кръгово в дясно ще видите Практикер и Техномаркет. Продължавате направо-

посоката е Исток, към Варна. И сега - ВНИМАНИЕ - 100 метра след втория светофар

започва най-голямата "детелина" на Балканите - гледайте табелите - трябва да се отклоните надясно, направ-

ление Дебелец, Габрово, Нова Загора, Свиленград... Отново напомням - внимавайте след 4-5 км. да не тръгнете

в грешната посока към Габрово...

Написах това, защото има вероятност да се отклоните по околовръстния път,

който е също толкова дълъг, но е по-лош.

Даааааа, през Габрово-Трявна пътя е мноооого объркан.

Ще взема да мина през необърканият, лесен път през Търново!:icon_doh:

Автомобилисти..

Да се страхувате от шофиране по път с завои. Срамота...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,искам да заостря вниманието на всички, които пътуват по линията: Търново-Хаинбоаз ...

На влизане в града /от запад- посока София, Севлиево/, продължете направо /посока Варна/-не

завивайте в началото на града на дясно !!! Карате само направо. Минавате две нови и големи кръгови.

И на тях-направо. След второто кръгово в дясно ще видите Практикер и Техномаркет. Продължавате направо-

посоката е Исток, към Варна. И сега - ВНИМАНИЕ - 100 метра след втория светофар

започва най-голямата "детелина" на Балканите - гледайте табелите - трябва да се отклоните надясно, направ-

ление Дебелец, Габрово, Нова Загора, Свиленград... Отново напомням - внимавайте след 4-5 км. да не тръгнете

в грешната посока към Габрово.../писал съм го в предния си пост/.

Не се смущавайте от подробните обяснения - маршрута е много лесен и няма начин да се объркате, в града

имате 1-1,5 км.и то все направо. Написах това, защото има вероятност да се отклоните по околовръстния път,

който е също толкова дълъг, но е по-лош.

 

Това ли имаш в предвид.

http://img27.imageshack.us/f/77431507.jpg/

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мен ако питаш не ги е страх, ами бързат да седнат на масата..... разбираемо..... за какво да се лашкаш маса време по сокаците, като можеш блажно да се черпиш?

Правилно си разсъждават хората....

 

П.П. Точно това е. 3-4 км след този пътен възел, който си е истински объркващ понякога, имате отбивка вдясно, после само направо и сте във ВВ.

Редактирано от rosko
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...