Премини към съдържание

Нов член на форума :)


nedelcho

Препоръчано мнение

Здравейте, колеги.

Реших да пусна един пост и в този форум за да се запозная с вас.

Казвам се Недко и съм новоизлюпен варналия, живял до преди месец в Добрич.

По професия съм информатик, правя сайтове, дизайн и т.н.

Във форума на Фиат писах за плюсовете и минусите на техния сайт и форум ама нещо ми се разсърдиха админите та тука няма :)

Основния ми интерес е от Mitsubishi Lancer и Galant.

Търся нещо до 3500-4000 лв, но това ще го пиша по-натам в раздела купувам-продавам.

Ако има някой, който има нещо за предлагане - няма да откажа - до 100 коня, 4 врати. Другото на ЛС. Да не правим бит пазар в темата.

 

Та чета сега с голям интерес за различните модели и модификации на Lancer/Galant и ми текат лигите направо...

 

И така :) Здравейте момчета и момичета (мъже и жени :) ) и на другата сБирка (чакам с нетърпение :) ) ще ударим по една биричка ;)

 

Хубава вечер.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл колега,

Предполагам знаеш как е като ти критикуват труда, затова не им се е харесало на админчетата ;)

Гледам още от влизането питаш за сбирка и за бира, значи ще се разберем с теб :yes3:

Приятен престой във форума и ще се засечем на следващата голяма среща :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еее, добре дошъл! Както каза един мой уважаван приятел за фиата - мани, той производителят им ударил 4 черти и ги зачеркнал, какво да говорим повече :-)

Занасям се, разбира се.

Що се отнася за +/- ние сме демократично-либерални, ама не ни критикувай от вратата още, че и ние ще се разсърдим :hysterical: :hysterical: :hysterical:

Иначе - Галанти под 100 к.с. няма. Да не те отчайвам, това е положението. Огледай се за Лансер/Каризма 1,6 двигателите, те са ок. 90 к.с.

Хайде, успех, и да си поръчаш една цаца заради мен на капаните при сБирката :-)

 

Едит: Обърках се, има Галант под 100 к.с. - 2.0 турбо дизел

Редактирано от rosko
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Роско.. питай мен за този Галант, 2 литра 90 кончета :)

А за критиките, само да не уцели от мойте джаджи, че ще трябва да черпи по сбирките :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не, бе, аз защото не мисля за дизел, затова...Извинявам се...

Иначе - окачването им е същото - и на бензин, и на дизел, дори на предната генерация е същото....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А добре си ни дошъл :)

Ще видим дали си от сериозните сБИР(к)Аджии...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А добре си ни дошъл :)

Ще видим дали си от сериозните сБИР(к)Аджии...

 

Момченце съм - говори ми в мъжки род :))

Инак за критиките - споко. Нямам вече тия желания. Никъде по форумите където участвам...

Та така де.

Кога е следващата среща казахте?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл! Не се притеснявай, критикувай си - стига критиката да е градивна и в рамките на разумното. Пък за бирата - следи темата "ВАРНА - време е за събор!". Знаеш къде е , вече си писал в нея. И да знайш, че дизела си е мнооого хубав мотор - не ги слушай тез по-горе :):):)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кога е следващата среща казахте?

При вас на локално ниво постоянно има, а за нещо по сериозно.. още няма обявено :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При вас на локално ниво постоянно има, а за нещо по сериозно.. още няма обявено :)

 

Оо - аз за по-сериозното ще дойда с новата си придобивка :)

Само да станат работите...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде колега, дано скоро се сдобиеш с желаната колица! А иначе на Варненските срещи си добре дошъл с каквото и да дойдеш, и автобус да е.. ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_blush: не че нещо ама все забравяте, че има Галанти и преди 97 ма година...и са си много добри...и са около стоте кончета :mitsu-smiley:

На колегата - Добре дошъл във форума!

И дано по-скоро се похвалиш с придобивка!

 

(извинявам се за оф топик-а, но малко се засягам като игнорирате добрите стари Галанти - не го заслужават ветераните :rulez: )

 

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за топлото посрещане.

От всички авто форуми в които членувам тук и във форума на Фиат са най-подготвените членове май. И които помагат.

Та ... не станаха моите работи с Муци-то и се сдобих със ... Сузи ( Suzuki :) ) Baleno 1.3i. Не ме убивайте с камъни, моля :)

Иначе смятам, че пак можем да сме си взаимно полезни - и двете са малки японски нинджи и сигурно имат общи работи...

Та така де.

Хуабв ден от мен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за топлото посрещане.

От всички авто форуми в които членувам тук и във форума на Фиат са най-подготвените членове май. И които помагат.

Та ... не станаха моите работи с Муци-то и се сдобих със ... Сузи ( Suzuki :) ) Baleno 1.3i. Не ме убивайте с камъни, моля :)

Иначе смятам, че пак можем да сме си взаимно полезни - и двете са малки японски нинджи и сигурно имат общи работи...

Та така де.

Хуабв ден от мен.

 

Честита покупка колега, по бих се радвал да беше взел :mitsu-smiley:, но в крайна сметка важно е колата теб да радва :)

Много безаварийни километри :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честита покупка колега, по бих се радвал да беше взел :mitsu-smiley:, но в крайна сметка важно е колата теб да радва :)

Много безаварийни километри :icon_thumbup:

Абе и аз щях да се радвам ако бях си взел Мицубиши, но така се наредиха нещата...

 

Емо - благодаря ти :)

 

Искам да я закарам на цялостна диагностика - двг., спирачна система, охладителна система, компютър и т.н. Във Варна има ли някой майстор, който да си свърши работата без да си остави ръцете по автомобила?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Благодаря за топлото посрещане.

От всички авто форуми в които членувам тук и във форума на Фиат са най-подготвените членове май. И които помагат.

Та ... не станаха моите работи с Муци-то и се сдобих със ... Сузи ( Suzuki :) ) Baleno 1.3i. Не ме убивайте с камъни, моля :)

Иначе смятам, че пак можем да сме си взаимно полезни - и двете са малки японски нинджи и сигурно имат общи работи...

Та така де.

Хуабв ден от мен.

 

Отличен избора на качествена японска кола! Сигурен съм, че точно Балено водеше дълги години класациите за безаварийност ( то има много, но тази беше на германските служби).

Може да не е Мицубиши, но колата си струва!

Честито!:icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Отличен избора на качествена японска кола! Сигурен съм, че точно Балено водеше дълги години класациите за безаварийност ( то има много, но тази беше на германските служби).

Може да не е Мицубиши, но колата си струва!

Честито!:icon_thumbup:

 

Дамм - точно той е :)

Сега се наложи да направя 1-2 малки ремонта но като цяло колата радва.

Хайде - кога ще правите среща във Варна да дойда да ви се натреса:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дамм - точно той е :)

Сега се наложи да направя 1-2 малки ремонта но като цяло колата радва.

Хайде - кога ще правите среща във Варна да дойда да ви се натреса:)

 

Утре, виж в раздел срещи :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...