Премини към съдържание

Моля за непредубедени мнения


Препоръчано мнение

Става дума за тази кола.

Лансер

Не е за мен, но ще участвам с финансова помощ.

Приемам и логистична помощ, примерно вуйчо началник.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_blush: Забравил съм, че съм писал другаде.

Тя алмерата, ако беше япноска веднага му я препоръчвам, но нисан, проектиран от рено и правен в англия, сакън, не. Специално за мойта, доколкото успях да проследя произхода й, е правена в Япония.

Затова се спряхме на лансера. Надявах се някой да има такава кола и да каже отзиви.

А на какво ЕВРО отговаря - евро2, евро 3 или евро4. Доколкото знам имат някакво значение тия еконорми, особено при пътуване на запада.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Щом Лансера е правен в Япония, значи е добре. Според мен от дизайна му има какво още да се желае, но това си е въпрос на вкус. Все пак изглежда хубава кола и няма да я срещаш на всяко кръстовище. В този клас май няма друг японски седан, който да е достъпен и сравним.

По отношение на нормите за отработени газове - би трябвало да е поне Евро 3, ако не и 4. На запад на база на тези норми се определят данъците, а това ще стане скоро и тук, така че е добре да отговаря на по-висока норма.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дедо Попе, наблюдавам аз тука някакви еретични отклонения в посока закупуване на Mitsubishi, ама хайде ще го преживея :D :icon_crying:

 

Сега сериозно - ти си потенциален клиент и си в пълното си право да получиш информация от официялния вносител - защо не вземеш да звъннеш един телефон в Балканстар и да проведеш един разузнавателен разговор. Науми си предварително най-важните въпроси, запиши си ги на един лист и звънкай :)

Например:

- произход на модела (made in Japan na 100% ) ?

- гаранция и гаранционно обслужване;

- точна цена на базовия модел:

- някакви бонуси, промоционални акции и др. такива :))

 

После, за да ти е чиста съвеста може да звъннеш и на Nissan България (или както се казват в момента) и да проведеш абсоютно същия разговор. Мисля, че твоето определение за Almera е доста крайно "проектиран от рено и правен в англия, сакън, не" :huh: . Не съм съгласен напълно с теб, ама ти си знаеш :)

Според мен наистина е коректно да се сравняват и да се премерят "на кантар" двата модела - Lancer и Almera - те са в един клас и са преки конкуренти.

 

Успех !

P.S. Каквото и да купите - да черпиш после !!! :D :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

... Каквото и да купите - да черпиш после !!! :D :drinks:

 

Задължително! На следващата среща те искаме хем с :mitsu-smiley: , хем с дамаджана! :icon_drunk: :icon_drunk: :icon_drunk:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колата вече е капарирана :icon_thumbup:

 

Във вторник съм с ключовете в ръка :good:

 

Надявам се да ме приемете като член на клуба :drinks:

 

Пък за дамаджаните ще се оправим :icon_dance:

 

Добавил съм и някои снимчици за по-нагледно B)

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колата вече е капарирана :icon_thumbup:

 

Във вторник съм с ключовете в ръка :good:

 

Надявам се да ме приемете като член на клуба :drinks:

 

Пък за дамаджаните ще се оправим :icon_dance:

 

Добавил съм и някои снимчици за по-нагледно B)

 

 

Поздравления!!! :drinks: Колата е чудесна и мога само да си представя какава вълна от приятни емоции поражда в теб :D Че и във всеки, който я гледа. Ще се радваме да я покажеш скоро на живо...национална среща се задава :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами доколкото разбрах от прочетеното за срещата май все още не се е решило къде ще се състои.Имам голямо желание да дойда.По принцип в събота работя.Единствения почивен ден ми е неделята.Аз съм от Пловдив и ми е удобно ако срещата се състои някъде наблизо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Честито и от мен. Трябва да дойдеш на срещата, за да кръстиме колата :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ха честито и от мен, дедо ти Поп ме питаше доста работи за нея и се надявам че съм ти помогнал за избора ти ,макар и косвено.......... :D

 

И не забравяй да гледаш честичко темата за срещата.......... :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Честито за колата. Правилен избор :) .

 

Честито и от мен. Трябва да дойдеш на срещата, за да кръстиме колата :drinks:
Може ли аз да ударя бутилката със шампанско в колата :) ? :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за честитките :good:

 

Що се отнася до кръстенето , мисля че е редно Дедо Поп да го направи :D

 

Следя най-редовно темата за срещата на клуба , но май още не се е стигнало до единодушно мнение къде ще се състои ??? :icon_hmm:

 

Поканен съм на 11 на срещата на колегите от Нисан в Септември , ако някой от вас се престраши и дойде ще се радвам да се видим и обменим мнения и наздравици :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за честитките :good:

 

Що се отнася до кръстенето , мисля че е редно Дедо Поп да го направи :D

 

Следя най-редовно темата за срещата на клуба , но май още не се е стигнало до единодушно мнение къде ще се състои ??? :icon_hmm:

 

Поканен съм на 11 на срещата на колегите от Нисан в Септември , ако някой от вас се престраши и дойде ще се радвам да се видим и обменим мнения и наздравици :drinks:

Ще кажеш ли нещо по-подробо за тази среща на Нисан.

Имам един приятел който си докара един Skyline от UK и има доста неща които го интересуват и ме питаше дали има някакви подобни срещи...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за честитките :good:

 

Що се отнася до кръстенето , мисля че е редно Дедо Поп да го направи :D

 

Следя най-редовно темата за срещата на клуба , но май още не се е стигнало до единодушно мнение къде ще се състои ??? :icon_hmm:

 

Поканен съм на 11 на срещата на колегите от Нисан в Септември , ако някой от вас се престраши и дойде ще се радвам да се видим и обменим мнения и наздравици :drinks:

Аз ще дойда...............тъкмо няма да съм единствения с Мицу............. :D Щото иначе ще ги засенчим там тия нисани с моята.... :hysterical: :hysterical: :hysterical: Шегувам се разбира се...... :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито! :drinks: Нама по-добър автомобил от новия! :D

 

Хиляди безаварийни километри, правилно си се ориентирал! :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...