Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Секция "Гараж" към форума


Препоръчано мнение

  • Admin

Може, естествено, но кажи като мъж какъв ти е проблема?

Много добре знаеш как стои въпроса и не е проблема в 5-те лева, а в това да се обединим повече хора за каузата.

Иначе на мен не ми е проблем да платя целия форум със всички възможни екстри и какво правим тогава.

Нали искаме колектив?

Или дикструктив отново?

Жалко, много жалко, че подклаждате отново интриги.

  • Положителен вот 2
  • Отрицателен вот 1
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 96
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Аз мнението съм си казал като съм видял темата, взел съм участие и не съм дал пари за гаража. Интрига не виждам. И гараж не ползвам. Преди време ти написах и на лично, когато искаше да ми махаш модераторските права, защото не съм член на клуба (не съм плащал) - не искам да се облагодетелствам с парите на другите и нямам проблем да не ползвам нещата, които се плащат от други.

  • Положителен вот 4
  • Отрицателен вот 1
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Не ми стана ясно какво общо има казуса, като не си Член на клуба, да си модератор с темата за Гараж.

Но ще ти отговоря.

Както ти е известно не решавам еднолично какво ще се случва във форума. Имам си управителен съвет, който взима тези решения.

Казуса ти беше ясен - щом не си Член на клуба, не може да си модератор. Така взеха решение модераторите.

Убедих колегите, че трябва да направим изключение заради теб.

Но след този случай ще се съглася с тях - били са прави.

Освен това си имаме модератор в този раздел, който участва в живота на клуба.

Така съвсем няма да имаш угризения на съвестта да не се облагодетелстваш дори с модериране на мнения.

(този пост е извън темата).

 

Сега по темата.

За създаване на интриги модератор, който ще си спестя ника му, а е и без значение, наказва потребителя Colt-16 с модераторски преглед.

Запазвам си правото всеки, който започне нова интрига да му наложа БАН!

 

Поправка:

Двама модератори взеха решение за модераторски контрол!

Редактирано от Big Boss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Светльо, това за модератора е свързано със сегашното плащане - все за пари става дума. Много добре ми е ясно, че тогава ми писа с цел да платя, но като не платих меоставихте, защото в крайна сметка нямахте много избор.

 

Мнението ми го имате за гаража - вече не съм модератор. Не знам колко човека си плащате членски внос и за тия други екстри - явно не са много. Аз плащах преди, но се отказах, както и много други. Правете си изводи. И вместо да искате пари наляво и надясно можете да направите така, че да има в излишък като едно време като сме си говорили...

 

Аз така мисля. Който го мисли това за интрига - сам е интригант!

  • Положителен вот 2
  • Отрицателен вот 2
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Изводите отдавна си ги направихме. Вярно Светльо е допуснал грешка като се е застъпвал за тебе... А пари както вече се спомена който е дал, е дал по собствено желание. Именно за това противното твърдение си е чиста интрига. Никой от хората които са дали пари за да ги имаме тия екстри не се е обадил да се оплаква, че и другите ги ползват. А как такива дето само ползват се оплакват не ми е ясно. Ще ти дам пример, колегата атила каза цитирам "ще дам 40 лв. и без да ме правите член". Това е само един пример за желанието на някой да има участие в живота на клуба, без да търси облага. Ти си направи изводите. От тук на сетне който твърди не основателно, че клуба събира пари за щяло и нещяло ще се наказва. Този форум е отворен за всички. Тези които не се чувстват добре и искат да вредят моля да намерят други форуми за тази цел. Благодаря за вниманието!

  • Положителен вот 4
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Светльо, това за модератора е свързано със сегашното плащане - все за пари става дума. Много добре ми е ясно, че тогава ми писа с цел да платя, но като не платих меоставихте, защото в крайна сметка нямахте много избор.

 

Мнението ми го имате за гаража - вече не съм модератор. Не знам колко човека си плащате членски внос и за тия други екстри - явно не са много. Аз плащах преди, но се отказах, както и много други. Правете си изводи. И вместо да искате пари наляво и надясно можете да направите така, че да има в излишък като едно време като сме си говорили...

 

Аз така мисля. Който го мисли това за интрига - сам е интригант!

Колега, престани с интригите! Ако носиш трите диаманта в сърцето си - ще се гордееш да си член на този клуб. Съвсем нормално е модераторите да са членове на клуба - не си член, не си и модератор. Този форум се издържа от членския внос на членовете му. Каквото и да си говорим, винаги става дума за пари, защото живеем в материален свят. Би трябвало да им бъдеш благодарен, защото ако не бяха те, нямаше да има къде да напишеш дори и горния си пост...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Форумът не е нещо, което е материално. Форумът е трибуна. Форумът не е лъскавите бутони и опцийки, а хората, които са вътре и съдържанието, което пишат! Къде ли са хората с Ево-тата? С истинските мицубишита - с най-шлифованите диаманти от цялата гама? В едни други форуми, които не са лъскави, нямат си гараж, но там темите са много съдържателни и сериозни.

 

Аз съм взел от този форум и съм дал на него. Чак пък да съм благодарен?!! Ти четеш ли се?! Или пишеш толкова сектантски, за да можеш да си продаваш мицубишитата на спокойствие и да ти закачат темичките най-горе в продава? Не, не нося трите диаманта в сърцето си. Нося само моята кола + още 2-3 мицубишита в него, разни субарута, бмв-та, пагани-та и т.н.

 

Повече няма да пиша в тази тема въпреки, че с последното мнение започна да ми харесва и да ми е забавно.

  • Положителен вот 2
  • Отрицателен вот 2
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз наистина не мога да разбера, какъв ви е проблема с тоя Гараж. Никой не ви е задължавал да давате нищо. Никой не ви е карал да ползвате различните функционалности във форума.. има ги и ако искате ги ползвайте.. Специално за колегата "CynepMEH" искам да кажа, че желаещи за членове на клуба има, така че не е нужно да се притеснява за парите. Лично аз като направя една година, ще си кажа желанието за присъединяване към членовете. Както сам каза, това не е нещо материално и не всеки появил се трябва да стане член на клуба само щото е дал символични 40 лева.. Призовавам ви да спрете с тези упреци и сами да си противоречите. Вече прекалявате!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Форумът не е нещо, което е материално. Форумът е трибуна. Форумът не е лъскавите бутони и опцийки, а хората, които са вътре и съдържанието, което пишат! Къде ли са хората с Ево-тата? С истинските мицубишита - с най-шлифованите диаманти от цялата гама? В едни други форуми, които не са лъскави, нямат си гараж, но там темите са много съдържателни и сериозни.

 

 

 

 

 

И аз това питам - къде са? Питам и друго - защо целия форум върви добре, а само раздел "Еклипс" не помръдва и в него има по един пост на пет дни? Защо на националните срещи присъстват представители на всички раздели, а раздел "Еклипс" си организира самостоятелни сбирки? Каква роля има "началника" на раздела в цялата таз работа, като е толкова "загрижен" за членската маса и развитието на клуба?

Би ли отговорил, въпреки, че мога да си отговоря и сам?

Редактирано от somalietsa
  • Положителен вот 1
  • Отрицателен вот 1
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Петре, нека приключим тоя въпрос тихо. Достатъчно глупости видяхме тези дни. Помолих колегите да приключат с нападките, надявам се да се вслушат в съвета ми. Няма смисъл от спорове, караници и такива неща.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Светльо, това за модератора е свързано със сегашното плащане - все за пари става дума. Много добре ми е ясно, че тогава ми писа с цел да платя, но като не платих меоставихте, защото в крайна сметка нямахте много избор.

 

Мнението ми го имате за гаража - вече не съм модератор. Не знам колко човека си плащате членски внос и за тия други екстри - явно не са много. Аз плащах преди, но се отказах, както и много други. Правете си изводи. И вместо да искате пари наляво и надясно можете да направите така, че да има в излишък като едно време като сме си говорили...

 

Аз така мисля. Който го мисли това за интрига - сам е интригант!

 

Изобщо не е ставало въпрос за пари. Пари си имаме в клуба и то доста, много повече отколкото предполагаш.

На Членовете на клуба и на Управителния съвет се дава отчет до стотинка!

Никой и никога в този клуб не е молен за пари!

Става въпрос за КАЗУС, че не Член на клуба, не може да е модератор.

И изобщо темата отново се изроди.

Наблюдавам странен процес.

Като наближи Коледа интригантите се активизират.

Те са няколко и не са интересни вече.

Тази тема се изроди именно заради интрига.

За това ще си позволя да се придържам към точка 5 от Правилата на клуба.

За създаване на интриги и действия уронващи авторитета на клуба ще се налага директен бан без предупреждение!

 

П.П.

Лео, благодаря много за хубавия подпис в Града под аватара ти! :good:

Мислех че сме приятели, но явно нещо съм се пообъркал...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Защо на националните срещи присъстват представители на всички раздели, а раздел "Еклипс" си организира самостоятелни сбирки?

 

 

И на мен това, винаги ми е било интересно. :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

И на мен това, винаги ми е било интересно. :icon_hmm:

 

Ако може да ти отговоря.

Правят си срещи и измислиха конфликт с останалите хора от форума.

Измислиха си история, направиха си сценарий и се опитаха да дискредитират почтени хора.

Дистанцираха се от всичко, което е градивно и използваха няколко човека, за да направят Фейсбукгрупа, която беше срещу нашия клуб.

Нищо интересно и ново на географските ширини, в които живеем.

Точно тази тема е показател какво се случва.

Използва се, че няколко човека на срещата искаха да имаме Гараж. Ти беше един от инициаторите да съберем по 5 лева, за да си имаме тази опция за наш си кеф.

После влезна човек от тяхната група с друг ник и започна интригата. Използва се темата, да се обясняват разни измислени неща, да ни обясняват хора, които не сме ги виждали 4 години на нито една сбирка какво било и какво щяло да ставало...Ей такива неща. Важното е да има разправии, интриги, да се разясняват отношения... с една дума да има - Простотии!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нямах нерви да изчета всичките страници, но последните една и половина прочетох. Какво почувствах?

Ами стана ми неудобно! Същото това съм го виждал и чувствал на купони. Идват поканени и непоканени, желани и не толкова желани. Странното обаче е, че точно тези непоканените и по-малко желаните се държат така като, че ли всичко им е бащения.

Нахвърлят се на храната и пиенето без да се донесли дори една клечка за зъби и като се напият (а някой и преди това) почват да си ръсят пепелта от цигарите и да плюят по пода, да уринират по меката мебел, а понякога и налитат на бой, защото някое момиче отказва да откликне на неприличните им предложения.

Приблизително такова чувство ме обзе!

 

Като си отишъл някъде непоканен седни в ъгъла и си трай! Дръж се прилично като зрял човек. Ако ти се отдаде възможност включи се в чуждите разговори! Почерпи се! На никой няма да направиш лошо впечетление, ако всичко е с мярка. Уважавай околните, ако искаш и теб да те уважават. Не налагай мнението си, особенно когато никой не го е искал.

 

Прости правила, които ако се спазват никога няма да оставиш лоши впечетления.

 

Когато един форум е създаден и поддържан с ентусиазма на шепа хора, най-малкото би било невъзпитано да даваш съвети, кое, кога или как да се направи.

  • Положителен вот 2
  • Отрицателен вот 1
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Правят си срещи и измислиха конфликт с останалите хора от форума.

Измислиха си история, направиха си сценарий и се опитаха да дискредитират почтени хора.

Дистанцираха се от всичко, което е градивно и използваха няколко човека, за да направят Фейсбукгрупа, която беше срещу нашия клуб.

 

 

 

 

Тези хора(не ги знам кои са), ако са ги направили тези неща, безпричинно....би следвало, да си хващат пътя на момента.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Те хубаво да го хващат, ама не го..... Мине се не мине, както си е всичко както трябва, та се появят и който не е в течение - се чуди какво става......

Иначе - всичко, което е написал Светльо е самата истина...

 

П.П. Ники, :worthy: :worthy: :worthy: :worthy: По-точно не бих могъл да го опиша! И едва ли някой може! :worthy: :worthy: :worthy:

Редактирано от rosko
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Достатъчно глупости се дъвкаха, достатъчно упреци изслушахме и се опитахме да отговорим на тях. Било, каквото било.. предлагам всяка следваща подобна изява да бъде санкционирана.

  • Положителен вот 1
  • Отрицателен вот 1
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.. предлагам всяка следваща подобна изява да бъде санкционирана.

Неуважение - това е мисля най-меката думичка, която може да се употреби!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Точно както казва Светльо, на определен интервал от време, тази група от хора (някой от които са заявявали, че няма да стъпят повече в "глупавия" ни форум) се активизира и чрез нови регистрации започва да създава интриги, според мен които целят набиране на нови попълнения в групата. Групата определено е водена от девиза "аз не сакам на мен да ми е добре, аз сакам на Вуте да му е зле". Не веднъж форумът и ръководния екип са били открито нападани и упреквани, и най-лошото което е без причинно. Правят се опити за изкуствено създаване недоволство у нови потребители и подклаждане на безсмислени спорове. Ръководния екип от своя страна все е бил прекалено толерантен и е позволявал на тези хора да стигнат твърде далеч преди да се вземат крайни мерки. Никой от нас няма желание да бъде лош, и нашата мечта е един ден да нямаме нужда от модератори. Явно обаче се оказва голяма грешка не навременното вземане на отношение към подобно неуважение спрямо форума. Затова призовавам всички да продължаваме на пред и да се развиваме към по добро и да не обръщаме внимание на това неуважение. Мерси за вниманието.

 

П.С. Ники наистина доста метафорично и доста точно си се изразил.

Редактирано от Emil Dimitrov
  • Положителен вот 1
  • Отрицателен вот 1
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Форумът не е нещо, което е материално. Форумът е трибуна. Форумът не е лъскавите бутони и опцийки, а хората, които са вътре и съдържанието, което пишат! Къде ли са хората с Ево-тата? С истинските мицубишита - с най-шлифованите диаманти от цялата гама? В едни други форуми, които не са лъскави, нямат си гараж, но там темите са много съдържателни и сериозни.

 

Аз съм взел от този форум и съм дал на него. Чак пък да съм благодарен?!! Ти четеш ли се?! Или пишеш толкова сектантски, за да можеш да си продаваш мицубишитата на спокойствие и да ти закачат темичките най-горе в продава? Не, не нося трите диаманта в сърцето си. Нося само моята кола + още 2-3 мицубишита в него, разни субарута, бмв-та, пагани-та и т.н.

 

Повече няма да пиша в тази тема въпреки, че с последното мнение започна да ми харесва и да ми е забавно.

Форума не е материален, но струва пари, които все някой плаща. Питал ли си се някога кой? За разлика от теб, аз нося Трите диаманта в сърцето си и съм един от съоснователите на клуба, аз съм 8-мия регистриран потребител на форума и съм член на клуба от създаването му.

Важната ми обява е платена, така, както и всички други важни обяви. Явно не си запознат с тази подробност, но нали трябва да се заядеш за нещо с мен, защото не съм на твоя страна. Започвам да се питам, дали вече не нарушаваш правилата на клуба, прекалявайки с претенциите и необоснованите си обвинения и влизайки в конфликт с всички...

  • Положителен вот 1
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...
  • Admin

На последната среща 5 лева плати и ivaylo iliev. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е затворена за допълнителни отговори.

×
×
  • Създаване...