Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Той вече не е същият!


Vasil Sivkov-Noby

Препоръчано мнение

Aаааааааааа, тези са ми доказуеми. :icon_thumbup:

За сега ще изчакам гаранцията да падне и тогава ще пипам мотора, но ако ти имаш предложение за хардуерните птомени по мотора в BG, моля сподели, защото предложението което Аз имам не е от BG. :icon_rock:

Аз имам предложение...НИКОГА, ама никога не пипай мотора на ежедневката! Особено филма - турбо на атмосферна кола :) главоболията и парите са мноогоо... (освен ако не си решил да вземаш друга кола, а Лансъра да го оставиш за "фън кар" :) )

Иначе, външно си го направил СКАНДАЛЕН :icon_clap: :icon_thumbup: Браво! :)

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво колега!

 

Много е хубава колата.

Напук на всички, които мислят, че колата трябва да е черна със сиви джанти.

 

Продължи с интериора! Очакваме снимки!:icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво колега!

 

Много е хубава колата.

Напук на всички, които мислят, че колата трябва да е черна със сиви джанти.

 

Продължи с интериора! Очакваме снимки!:icon_thumbup:

Ми то вътре освен да сменя предните седалки, друго не виждам какво да направя. :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво колега!

 

Много е хубава колата.

Напук на всички, които мислят, че колата трябва да е черна със сиви джанти.

 

Продължи с интериора! Очакваме снимки!:icon_thumbup:

 

Хи-хи-хи,кво пък и е лошото на черната със сивите джанти http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/biggrin.gif?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На мене колата ми харесваше и преди това,но сега направо утрепа рибата.Видях я готова от части и тогава ме изкефи а си представям сега какъв дзвер е стнала.Внимавай като се прибираш да не те снимат в Нова загора,че са снимали една учителка с ЕВО с 37 км. отгоре на това място

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На мене колата ми харесваше и преди това,но сега направо утрепа рибата.Видях я готова от части и тогава ме изкефи а си представям сега какъв дзвер е стнала.Внимавай като се прибираш да не те снимат в Нова загора,че са снимали една учителка с ЕВО с 37 км. отгоре на това място

Има някаква измама в тази камера. Май там всички минават с 37км отгоре. Аз хорих да видя снимката. Написали гадовете че съм превишил с 37, ама те ми пускали толеранс 4км, та демек превишението е с 33км. Пак лишаване за месец. И им викам Аз ми така е, дай на стари хора хубава кола и си гледай сеир. Дадох я един път на майка и са я снимали. Как може такова поведение на пътя. сега да си седи месец без книжка! :icon_rock:

 

Много са я скрили тая камера мамка им и изродите. Като се влиза от Ст.З. е зад една табела и не се вижда ако не се загледаш добре.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хи-хи-хи,кво пък и е лошото на черната със сивите джанти http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/biggrin.gif?

Много е хубава и черна, ама лятото много се напича, трудно се потдържа черното да е красиво и всяка драскотинка и прашинка си личи. Сега на месец по 150 кинта от автомивки ще спестявам! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сложи интериорно осветление. Зелено..

Айде ся и ти. Таблото и бутоните са в кехлибар, а Аз да нахакам зилени ламби. Ще стане ебаси и Гоуфъ. :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Уникална е! Всичко е барнато с много мерак/пари,ама не става само с мерак :D ...цвета е страхотен на живо,трябва да се види,забелязва се от далеч,карбоновото фолио стои перфектно...днес имах честа дори да се повозя,ускорява доста добре,CVT-то те залепя на седалката и разбираш кога сменя предавките само по плътния звук на Exhaust-a :)...усеща се много по-стабилна от моята и возията е малко по спортна....а спирачките...отговарят на поне 250коня :)...от 130км/ч се наложи да спрем и тва стана буквално за 3-4 секунди,без никво колебание,все едно сме 1200кг в клас Тоuring :D заслужава си парите :drinks:

Иначе идеи за това,как ще изглежда още по-добре,ще има винаги...но аз мисля,че е ред на Performance-a :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

http://andonovcorp.com/,ako искаш нещо от карбон......

Къде в Пловдив е това нещо?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Колега, едно въпросче и карбона ли е правен на същтото място където и боядисването?

Ако приемем за също място Бургас, да там е правен и карбона.

На отделни места са боядисването и карбоновото фолио.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дам,сега си спомних че я видях на живо колата прясна,прясна на една бензиностанция в Бургас.Наистина е уникална,браво :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...