Премини към съдържание

Лагери за скоростна кутия на Галант


onto

Препоръчано мнение

Здравийте, знам, че има доста теми отностно скоростната кутия и лагерите, но нешо не можах да открия освен оригиналните номера , номерата на техните заместители. Ок знам, че Koyo имат , но като отидох да питам в един магазин ме гледаха като гръмнати с номерата на оригиналните лагери.

 

Та искам да Ви помоля колеги да ми дадете евентоално заместителите на входящия лагер на първичния разбира се , както и тези на дифа.

 

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравийте, знам, че има доста теми отностно скоростната кутия и лагерите, но нешо не можах да открия освен оригиналните номера , номерата на техните заместители. Ок знам, че Koyo имат , но като отидох да питам в един магазин ме гледаха като гръмнати с номерата на оригиналните лагери.

 

Та искам да Ви помоля колеги да ми дадете евентоално заместителите на входящия лагер на първичния разбира се , както и тези на дифа.

 

Поздрави!

 

Колега, неможе ли да отидеш със самите лагери и ако немогат да се оправят по номерата, да ги замерят и да видят какви са. Може да не е най-удобния варянт, но си е решение :)

Успех!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Със самите лагери ако отида проблемите са два :rolleyes:

 

Първия е, че и майстора ги търси и ако му ги взема ще се почне едно..... ти сега ми пречих да работя, ама кога ще ги намериш , аз ще ги намеря по бързо........ абе всеки гледа да си вземе намалението, което му дават от магазина.

 

Втория е, че се притеснявам, както Пламен беше споменал в една от темите, че не само размерите са важни а и неща от рода вид стомана, обороти и т.н. Друг проблем е и липсата на късмет, че Пламен ги беше свършил в деня в който го питах дали ги има.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://www.mitsubish...ndpost&p=135954

 

Цъкваш върху голямата снимка за фотосесията. Лагера на първичния вал от към съединителя е B25-157Аα Другия лагер, който е на вторичния вал до него явно се разкапва от вибрациите и май в повечето случаи виенето идва от него. Добре е като отворите кутията да свалите всички лагери и да ги почистите с разредител, иначе може да се пропусне някой, който е с лек дефект.

Редактирано от vladimirov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравийте, знам, че има доста теми отностно скоростната кутия и лагерите, но нешо не можах да открия освен оригиналните номера , номерата на техните заместители. Ок знам, че Koyo имат , но като отидох да питам в един магазин ме гледаха като гръмнати с номерата на оригиналните лагери.

 

Та искам да Ви помоля колеги да ми дадете евентоално заместителите на входящия лагер на първичния разбира се , както и тези на дифа.

 

Поздрави!

Входящия лагер на първичния вал е на NSK B25157AACG14 - 25/68/18 мм.

Лагерите на дифа са KOYO HI-CAP57-428N ...

Обади се на Росен (SLX) щом търсиш качествени лагери ..Той имаше комплект оригинални за продан ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за инфото колеги.

 

Първото, което направих е да се свържа с SLX но нама в момента

 

Колега, може да попиташ колегата Miroslav дали му се намират, аз от него взех носачи и съм доволен от обслужването.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш как да поръчаш от USA, в http://www.mitsubishiparts.com/ излизаха около $200 всичките, но ако не ти ги донесе някой към това прибавяш чакане, доставка, ДДС и висене в митницата, т.е. отнема време и си е разправия... и все пак е вариант и на добра цена излиза ...

Редактирано от Lyubo Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

Първото, което направих е да се свържа с SLX но нама в момента

Утре ще звънна тук-там и ще ти дам цени за Койо, НТН или НСК ..
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Утре ще звънна тук-там и ще ти дам цени за Койо, НТН или НСК ..

 

Ако можеш ще съм ти много задължен.Аз входяция го намерих сутринта в "Снабтех" за 38лв. и ще търсят дифовите та поне ако за тях намерим нещо ще е супер.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...