Премини към съдържание

Питанка :)


Препоръчано мнение

Няма информация за бубина и комутатор..:( Има номера на цялото делко..MD153199 и заместител MD325051

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма информация за бубина и комутатор..:( Има номера на цялото делко..MD153199 и заместител MD325051

греда :( пффффффффффффффффффффффффффффф :icon_hmm: :icon_hmm: :icon_hmm: :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Утре ще видя какво мога да направя, но по зле от това едва ли може да стане :)

Прати ми една снимка на делкото, най добре е на комутатора ,да го видя и ще ти кажа дали го имам или не, защото за кола на тези години има два вида комутатори , единия от които го няма никъде..............

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добрем утре ще то газглобя и ще снимам сичко кое как е. Все пак надеждата умирала последна... и :mitsu-smiley: след нея !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добрем утре ще то газглобя и ще снимам сичко кое как е. Все пак надеждата умирала последна... и :mitsu-smiley: след нея !

:mitsu-smiley: няма да умре защото аз съм насреща............споко........... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:) искренно се надявам, а ако стане да проработи, там вече ше се оправяме с теб както аз си знам :) :icon_rock: :icon_rock: :icon_rock:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11274982067465819&f1=details

 

 

 

Това реално ли е ?!?!?!?!!!!!!!!!!!!! :icon_doh: :icon_doh: :icon_doh:

 

Абсолютно!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Ония ден си купих делко, стискайте палчета да пасне всичко и да подкарам отново бялата стрела :) :icon_rock:

Стискам... дано да стане, че да можем да се засичаме на светофарите :drag:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нямаш грижи :) В Шумен се навъдиха супер многото Митсута :) яката работа направо :) тряа си чукнем една среща някой ден :icon_rock: :icon_rock: :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам си голяма радоссссссссссстттт :icon_clap: :icon_clap: Подкарах си отново самолета :plane: :) Купих делко втора употреба, смених го и за сега всичко е по мед и масло. Искам да благодаря на всички за отзивчивоста по моят проблем :drinks: :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам си голяма радоссссссссссстттт :icon_clap: :icon_clap: Подкарах си отново самолета :plane: :) Купих делко втора употреба, смених го и за сега всичко е по мед и масло. Искам да благодаря на всички за отзивчивоста по моят проблем :drinks: :good:

 

А, колега, за колко парички го купи, ако не е тайна??? :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А, колега, за колко парички го купи, ако не е тайна??? :icon_clap:

 

150 лева му платих колега. Цените варират от 100 до 200 лева !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...