Премини към съдържание

много баби хилаво бебе


Препоръчано мнение

Здравейте колеги.Имам проблем с мицубиши спеис ранар 2.4 GDI 150 коня.След смяна на всички ремъци и ролки ниските обороти ми озчезнаха.Гърми във въздушния филтър.Моля помогнете.Възможно ли е да има друга причина да не ремъците .Убеждаваха ме на няколко места че е необходимо компютърна центровка

Редактирано от rumborakov1972
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги.Имам проблем с мицубиши спеис ранар 2.4 GDI 150 коня.След смяна на всички ремъци и ролки ниските обороти ми озчезнаха.Гърми във въздушния филтър.Моля помогнете

Ходи да ти презацепят ремъците.

 

П.П. Само не разбрах,баба ти ли ти сменява ремъците? :D

Редактирано от somalietsa
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Връщай го обратно в сервиза и настоявай да си оправят поразиите. Сигурно не са зацепили ремъка правилно. Ако трябва им вдигаш скандал. Ако решиш в друг сервиз е добре да се види по някакъв начин да не са ти сложили и ремък менте и да се скъса след време.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И какво като не ги удря? Да си кара така? Или имаш предвид ремъка ако е менте и се скъса? Ако се скъса предполагам се сещаш по колко взема пътната помощ на километър, така че е добре да се провери каква марка е ремъка и от къде е взиман. Като прочетох как са и върнали колата от този сервиз напълно възможно е да е сложен възможно най-измисления ремък, който може да се намери за малко пари. Аз съм ходил в един сервиз да питам за тампоните на стабилизиращата щанга (2мм луфт имат), изкараха че са здрави и трябва да сменя и двата шарнира и почнаха с едни марки, за които ти е бедна фантазията...

Редактирано от vladimirov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

 

П.П. Само не разбрах,баба ти ли ти сменява ремъците? :D

Не бре, децата на Девненските баби ...:lol: Тези дето са по сервизите във Варна..

Не виждаш ли, че повечето колеги от Варна, реват от тях..

Сега трябва някой да им оправи белезите на разпределителния вал, та да спре да гърми..

Роско, той мотора не удря клапани, ама познай колко гори, когато изгарянето става при отворени клапани..:D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не бре, децата на Девненските баби ...:lol: Тези дето са по сервизите във Варна..

Тъй де,съдейки по заглавието на темата,останах с впечатлението,че кварталните баби са извършвали интервенцията. :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има странни маистори които при смяна на ремъците откачат акумулатора......ама защо незнам. :icon_hmm: дали и при колегата са направили така ми е интересно ....... проблема 100% не е в зацепването на ремъка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бе ей, той японецът е признал българинът за най-умен на света..... Искал да му има акъла, ама...... тоз' дето му идва отподире.......

Ти си сотавяш колата на човек, дето я знае какво прави - я не, пък ремъкът какъв бил, пък не знам си какво....

 

Колега, да четеш внимателно какво пише Милен.... Телефонът му е в профила му. Дори може и да е във Варна в момента (уикендът беше там). Ако имаш късмет да е завел малката принцеса на море - звъни му и да ти оправи колицата........ Ако си извадил тоя късмет - да почерпиш някой!!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добър вечер добри хора.Много се радвам, че намерих подкрепа тук.От скоро(2месеца),имам тази кола,с такъв мерак си я купихме със съпруга ми -но никък не ни проварвя.Надявам се нещата да се оправят по-скоро и да имаме повод да почерпим Милен ако успее да се справи с нашия проблем.Благодарение на вас

Редактирано от rumborakov1972
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Той Милен с какви проблеми се е справял...... Ще се справи и с вашия..... И преди да дадете някой да ви бърника по колата - първо се обаждайте на него. Честичко ходи до Варна, а в доста случаи е доста по-евтино вие да идете до Пловдив, отколкото да ви счупи някой майстор колата........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ох, да беше честичко, ама уви....но за майсторите във Варна поне в частта двигател потвърждавам.

Редактирано от Dell
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.... с какви проблеми се е справял...... Ще се справи и с вашия.....

 

 

И тази кола Роско ще я пишем вече в излекуваните......Сложничко е когато някои друг прави поразии пък после да ги оправяме. Оказа се че освен ремъците е сменяна и главата......То добре е разглобена, ама някои да се беше сетил да изтиска повдигачите от маслото(майстора незнаел че трябвало така да се направи).......И това го оправихме. Ама се оказа и една гарнитурка на всмукателния колектор, че са забравили да сложат. А бе мармалад голям...... Та ако собственика реши, може да му пишете и на тоз името в черния списък за Варна........

 

Та Владимиров бях прав за ремъка, а ти има още доста да четеш за детонациите, преди да даваш съвети по форумите. :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите,днес вече сме в списъка на щастливците притежатели на ЗДРАВО мицубиши.Заслугата е единственно и само на Милен за което сме му много благодарни.Чюдесно е че има хора като него,да помагат на такива нищо неразбиращи нещастници като нас. :drinks:

:drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде добре дошъл в отбора! Вече спокойничко да си фъркаш с космическия! И преди да барат нещо по колата - едно превантивно телефонче така - за разкош, дето се вика...... :icon_rock: :icon_clap: :icon_thumbup:

 

Да ни е жив и здрав Милен, пък ние - хич не ни е работа да знаем и разбираме от това.... Дай боже повече майстори като него да има, че да тегли по-малко народът! И повече здрави коли по пътищата!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да ни е жив и здрав Милен, пък ние - хич не ни е работа да знаем и разбираме от това.... Дай боже повече майстори като него да има, че да тегли по-малко народът! И повече здрави коли по пътищата!

Амин,бате Руслане! :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей те колеги, Искам да ви питам с какво масло да смяна старото с ново .Колата ми е мицубиши спеис рьнър 2.4 GDI 150 коня километраж 130 000км :rolleyes: .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

до Милен-дано да отвориш тоя форум тия дни докато си във Варна за да видиш това което ще ти напишя.Трудната работа е сваршена .Но остана една много важна част от ремонта на двигателя-той на сухо не върви :drinks: .И ако се развали пак това ще да е защото не довършихме докрай работата. :drive: Днес я пробвахме до Шкорпиловци :plane: направо е самолет. :icon_n_king: -голямо БЛАГОДАРЯ

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей те колеги, Искам да ви питам с какво масло да смяна старото с ново .Колата ми е мицубиши спеис рьнър 2.4 GDI 150 коня километраж 130 000км :rolleyes: .

 

ЦЪК тук във форума има няколко теми за масло, а също и хора който го продават.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...